Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

 • Wolmed klinika psychiatryczna i uzależnień

  Wolmed klinika psychiatryczna i uzależnień »

  Klinika WOLMED istnieje od 2003 roku. Usytuowana jest w pięknej krajobrazowo wsi Dubie w odległości 25 km od Bełchatowa. Liderem naszego zespołu jest Sławomir Wolniak, specjalista psychiatra, biegły sądowy - ordynator naszej Kliniki.
  Jesteśmy dumni, że dzięki naszej odpowiedzialnej pracy tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.
  Nasza Klinika dysponuje 60 łóżkami. Pokoje są 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami. Ich przestronne i przyjazne wnętrza korzystnie wpływają na dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Posiadamy też apartament z aneksem kuchennym i kominkiem. Każdy Pacjent otrzymuje 4 posiłki dziennie i miło nam, że wiele osób docenia naszą smaczną, tradycyjną, polską kuchnię.
  Ze względu na położenie naszej Kliniki każdy Pacjent ma zapewnioną dyskrecję i intymność, której wymaga w tak trudnym i ważnym dla siebie czasie. W Wolmedzie, z dala od zgiełku i stresów dnia codziennego, przy współpracy ze specjalistami, każdy świadomy swojego problemu Pacjent może powrócić do zdrowia i harmonii życia.
  W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne. Stosujemy najnowsze technologie cyfrowe wyposażone w programy do obrazowania emocji, które ułatwiają Pacjentom rozpoznawanie stresów psychicznych, pomagają minimalizować napięcia oraz odzyskać kontrolę nad reakcjami fizjologicznymi.
  Ważnym segmentem leczenia są zajęcia relaksacyjne, w ramach których Pacjenci mogą korzystać ze SPA, medytacji, muzykoterapii, aromaterapii oraz masaży. Dzięki temu, że Klinika posiada duży teren rekreacyjny, każdy Pacjent może też uprawiać czynny wypoczynek - jeżdżąc na rowerze, grając w piłkę, spacerując. Stworzyliśmy specjalne autorskie programy terapeutyczne nie tylko dla naszych Pacjentów, ale też ich rodzin, które cieszą się dużym uznaniem również w środowisku medycznym. Każdego roku organizujemy Ogólnopolskie Konferencje Naukowe, na których gościmy sławy psychiatrii i psychologii, które wspierają swoją wiedzą i doświadczeniem działania naszych specjalistów.
  Uzależnienia zaliczane są do chorób cywilizacyjnych. Problemy, z jakimi borykają się nasi Pacjenci, to choroby demokratyczne, które dotyczą ludzi z każdej warstwy społecznej, niezależnie od ich statusu materialnego.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psycholog w Poznaniu

  Psychoterapia, psycholog w Poznaniu »

  Placówka z Poznania pracująca nad psychoterapią i rozwojem osobistym. Firma realizuje usługi osobom w różnym wieku. Znakiem rozpoznawczym jest wszechstronne podejście, którego finałem ma być dobro psychiczne każdego pacjenta. Pełnoletni, których przerastają niektóre kłopoty lub zmianami w życiu otaczani są opieką grupy różnych specjalistów psychologów i terapeutów. Poza tym możliwe są także konsultacje psychiatry. W terapie dzieci włączani są również ich opiekunowie, dzięki czemu psychoterapia jest znacznie efektywniejsza. Każdy psycholog ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne poszerzanie swoich kompetencji. Nie ignoruj nietypowych zachowań typu lęki, bezsenność i przyjdź do nas. Pewne odczucia mogą stanowić przejaw skomplikowanych zaburzeń. W ofercie terapie indywidualne i grupowe.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Psycholog Poznań »

  Oferta mojego gabinetu adresowana jest do osób borykających się z zatraceniem sensu, kryzysem, uzależnieniem, problemami w relacjach z najbliższymi i dla osób poszukujących pomysłu na życie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pełnemu oddaniu jestem gotowa zaoferować każdemu wsparcie nie tyle w likwidacji problemu, ile w odnalezieniu sił i koncepcji na jego rozwiązanie. Narzędzie, którym się posługuje, to jest: terapia to wybitnie efektywna, często zaskakująca metoda osiągania meritum nie tylko problemu, jak i również psychiki. W swojej ofercie mam również spotkania grupowe, czyli rodzinne, małżeńskie i partnerskie - umożliwiające nowe spojrzenie na wspólne relacje jak i wytworzenie metod radzenia sobie z dysfunkcją owych powiązań.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień

  Terapia uzależnień »

  Polecany Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA zapewnia pacjentom specjalistyczną opiekę terapeutyczną czy lekarską w zakresach w rodzaju leczenie odwykowe i odtrucia alkoholowe Oferta terapeutyczna i lecznicza zawiera bezpieczny i dyskretny detox w kameralnym ośrodku pod staranną opieką lekarską i psychologiczną. Turnus leczniczy w ponadstandardowych warunkach – witryna www zapewnia opcję odbycia wirtualnego rekonesansu. Oferujemy indywidualne podejście do każdego z uczestników terapii. Gwarantujemy efektywne leczenie alkoholizmu czy innych uzależnień. Nasza propozycje to terapia stacjonarna oraz dochodząca. Współpracujemy z sanatorium uzdrowiskowym, zapewniając kompleksową odnowę psychofizyczną pacjenta. Niepubliczny Ośrodek Odwykowy Oaza gwarantuje powrót do życia bez destrukcyjnych uzależnień.
  Detox

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

Uzależnienia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki