Podkategoria: Agroturystyka

 • Winnica Mozów Zielona Góra

  Winnica Mozów Zielona Góra »

  Winnica-mozow.pl powstała w 2007 roku przez Pana Roberta Kucunia wielkiego entuzjastę i miłośnika wina, uprawa winorośli lubuskie to jego hobby. Założyciel winnicy postanowił urzeczywistnić prywatne plany. Bazując na posiadanej wiedzy i niespożytej energii postanowił, że zacznie uprawiać winorośl. Winnica zielona góra jest zlokalizowana w okolicach Zielonej Góry w województwie lubuskim uprawa winorośli zielona góra. W 2007 roku gruntownie zaplanował lokalizację i położenie winnicy. Winnica Lubuskie na przełomie marca kwietnia w 2008 roku przystąpiono do ogrodzenia ziemi o powierzchni hektara a w następstwie jej nasadzenie. Na starcie zostały to sadzonki próbne, mające wykazać specyfikę gleby, zachowanie w typowym dla tych okolic, klimacie i położeniu geograficznym. W roku 2009 cały grunt został przygotowany, nasadzono najpopularniejsze odmiany winorośli, każda sadzonka ma licencję.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Lubuskie

  Noclegi Lubuskie »

  Kiedy zbliża się sezon urlopowy, ludzie rozpoczynają intensywnie myśleć nad tym, gdzie spędzić spersonalizowane wakacje. Częstokroć stawia się na kurorty nadmorskie, a w gronie rozwiązań jest bardzo szeroka oferta noclegi Lubuskie. Wystarczy wpisać takie hasło w witrynie www, aby przekonać się, że będzie dostępna cała masa adekwatnych odpowiedzi. Każdego roku pod hasłem domki Lubuskie kryje się coraz większy wybór, dlatego warto z niego skorzystać. Jak wiadomo, prawie każdy turysta posiada osobiste kryteria jakimi się kieruje, jednak można sprostać takim wymaganiom bez większego problemu. Faktem jednakże jest to, że noclegi nad morzem warto rezerwować już wcześniej, ponieważ w szczycie sezonu panuje tam przesyt, a wszyscy niemal zabijają się o to, ażeby zdobyć jakikolwiek wolny pokój.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agroturystyka

Agroturystyka - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki