Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • ISO 22000

  ISO 22000 »

  ISO 22000 to system, który łączy wymagania zawarte w normach międzynarodowych i krajowych, dotyczących zarządzania bezpieczeństwem żywności.
  Budowa normy ISO 22000 oparta jest na tych samych zasadach co normy ISO 9001 i ISO 14001, dzięki czemu możliwe jest zintegrowanie wymagań wszystkich tych norm. Wdrożenie ISO 22000 wiąże się z wieloma korzyściami dla danej organizacji. Wdrożenie ISO 22000 zapewnia zgodność z międzynarodowymi wymaganiami oraz korzystniejszą organizację przedsiębiorstwa.Normę ISO 22000 mogą stosować zarówno rolnicy, przetwórcy żywności, firmy transportujące, hurtownie, punkty sprzedaży detalicznej, a także restauracje i bary.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane

  Domy drewniane »

  Przedsiębiorstwo PRO-EKO-ART już od niemal dwóch dekad z niesłabnącym powodzeniem zajmuje się budownictwem domów energooszczędnych. W swej ofercie zawiera domy drewniane tworzone w technologii tradycyjnej, drewna klejonego jak również w postaci domów szkieletowych. Zważywszy na to że PRO-EKO-ART jest pracownią autorską realzującą usługi projektowe jak również wykonawcze, Klient na wszystkich etapach realizacji danej inwestycji powinien oczekiwać na zawodową obsługę jak i wsparcie. Już w trakcie wyboru projektu architekt z firmy PRO-EKO-ART wspomoże wyszukać lub wykonać idealny i stosowny projekt dla danego Klienta z Wrocławia, obszaru Dolnego Śląska, jak również całego kraju. Także opieka nad budowami oraz zarządzanie nimi, również w przypadku domów ekologicznych, firma PRO-EKO-ART świadczy na bardzo wysokim poziomie, zapewniając całościową obsługę, ze szczególną dbałością o szczególy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos

  Terminale płatnicze pos »

  Nowoczesne terminale płatnicze są bardzo ważne dla handlu i sklepów. Nie wszystkie firmy jednak oferują nowoczesny sprzęt, a dodatkowo jeszcze nie są wiarygodne pod kątem warunków współpracy, czyli prowizji od transakcji. Broker płatniczy doradza w tej kwestii.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny Warszawa

  Magazyny Warszawa »

  Doświadczony pośrednik nieruchomości przemysłowych, agencja Jartom proponuje wszelkiego rodzaju hale magazynowe. W bogatej ofercie magazyny na wynajem lub na sprzedaż. Proponowane magazyny to najwyższej klasy profesjonalne magazyny. Od wielu lat ściśle współpracujemy z największymi deweloperami powierzchni magazynowych i biurowych w Polsce, takimi jak ProLogis i Panattoni. Magazyny reprezentują najwyższe standardy wyposażenia. Magazyny posiadają pełną infrastrukturę. Gro magazynów w ofercie to strategiczne biznesowo lokalizacje. Magazyny na terenie miasta Warszawy oraz całej Polski. Przy budowie nowych magazynów Jartom służy wiedzą i doświadczeniem swoich pracowników.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje

  Konferencje »

  Chciałbyś zorganizować konferencję bez angażowania jednostek trzecich?. Zajrzyj koniecznie na portal konferencje.pl Znajdziesz tu min: centra konferencyjne, specjalistów z branży spotkań konferencyjnych, atrakcje konferencyjne. Myślisz o konkretnym mieście zero problemu wejdź na podstroję konferencje Warszawa a przewodniki konferencyjne poprowadzą Cię po stolicy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos

  Terminale płatnicze pos »

  Card Expert to nowatorski projekt dotyczący akceptacji kart płatniczych na polskim rynku. Oferuje terminale płatnicze oraz opcję wyboru agenta rozliczającego transakcje płatnicze w sklepach i punktach handlowych.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Epolnisch

  Epolnisch »

  Niemiecki – Tłumacz przysięgły języka niemieckiego oferuje tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa, ekonomii i ubezpieczeń.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablice informacyjne

  Tablice informacyjne »

  Na stronie tabliceue.com znajduje się oferta firmy ArtForma zawierająca takie produkty jak tablice pamiątkowe oraz informacyjne. Każdy rodzaj wytwarzanych przez naszą firmę tablic cechuje się dbałością o najmniejsze detale oraz doskonałej jakości półproduktami. Efektem tego są tablice oraz szyldy firmowe, na które zlecenia przychodzą nie tylko z naszego województwa, ale także z całej Polski. Do ich produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną i kwasoodporną, brąz oraz oczywiście mosiądz. Wszelkie inne szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe

  Hale stalowe »

  Najnowocześniejsze hale przemysłowe na sprzedaż lub wynajem, w świetnych lokalizacjach na obszarze całego kraju, oferuje Biuro Nieruchomości Jartom. Hale i magazyny w najwyższym standardzie bezpieczeństwa i użytkowania, do najróżniejszego typu eksploatacji. U nas hale wysokiego składowania, hale pozwalające na magazynowanie, konfekcjonowanie, hale produkcyjne, magazyny z obsługą czy centra dystrybucyjne. Fachowy konsulting, wycena, negocjacje.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe z nadrukiem

  Torby papierowe z nadrukiem »

  Misją Firmy Ekologiczna Unia Europejska dostarczającej papierowe i bawełniane torby jest wysoki standard usług, usatysfakcjonowanie klienta oraz działalność przyjazna środowisku. Papierowe torby ekologiczne wytwarzane są z materiału nie bielonego chlorem, w związku z tym mogą być stosowane do przechowywania artykułów żywnościowych. W asortymencie torby w bogatej rozmiarówce, z uchwytem płaskim bądź skręcanym.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Trans - usługi transportowe

  Euro-Trans - usługi transportowe »

  Przeciwnie zaś funkcjonując regionalnie, podczas gdy potrzebujemy usługi transportowe, Kraków okazuje się być absolutnie zaawansowanym sektorem. Jedna z firm funkcjonująca na obszarze tej miejscowości jest Euro-Trans. Jeżeli potrzebny Ci musisz przetransportować sejf, po prostu skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Developer

  Developer »

  Współpracujemy z grupą stałych deweloperów których kwalifikacje non stop weryfikujemy dodatkowo dzięki temu nasze usługi są wiecznie na tym samym wysokim poziomie. Wypromowany w firmie wewnętrzny układ nadzoru oraz sprawdzania jakości jest konsekwencją prowadzenia spółki w oparciu ISO. Zgodnie z wymogami innowacyjnego budownictwa stosujemy ekologiczne techniki budowlane mając na uwadze energooszczędność również procesu budowlanego jak również późniejszego użytkowania realizowanych obiektów. Jesteśmy skupieni na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii budowlanych. Ważnym priorytetem naszej firmy deweloperskiej jest również najwyższa jakość wytwarzania. Sprzyjająca koniunktura na rynku mieszkaniowym skłoniła nas do realizacji własnych projektów deweloperskich. W tym zakresie nasze działania skoncentrowane są na oferowaniu mieszkań w budynkach wielorodzinnych o wysokim standardzie zaprojektowania, jak również w ekskluzywnych budynkach jednorodzinnych.
   

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep sportowy

  Sklep sportowy »

  Internetowy Sklep Sportowy - posiada bogatą ofertę wielu produktów spośród wielu kategorii: plecaki, namioty, śpiwory, bielizna termoaktywna, polary, gogle narciarskie, okulary,  akcesoria kempingowe, odzież, kije trekkingowe, kije nordic walking, sakwy, t-shirty, skarpety, Firmy- Blizzard, 4Fun, Outhorn, Zeppelin.
  Sklep Presto od 2004 roku rozpoczął  swoją działalność w Interniecie. Jedyną receptą na sukces jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, na co dzień przekonuje się, iż wybrane rozwiązania okazały się słuszne. Wsłuchuje się starannie w każdą sugestię i opinię, analizuje działania i wyciąga wnioski. Dzięki wskazówkom Klientów systematycznie i proporcjonalnie rozwija działalność.
  Stawiamy na jakość oferowanych usług
  Autorytet i poważanie, w tak wymagającej branży jak handel, kształtuje się w oparciu o najwyższą jakość oferowanych usług. Staranne działania sklepu Presto przyniosły przydatne wyróżnienia. Wyjątkowym powodem do radości jest nadany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat, Rzetelna Firma". To wskazuje, jak z godnością są traktowane zagadnienia etyki w biznesie. Sklep sportowy prowadzi działalność, która jest przeźroczysta i odpowiedzialna, uczciwie reguluje swoje zobowiązania finansowe.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe

  Doradztwo biznesowe »

  Propozycja doradztwa gospodarczego. Oferujemy doradztwo gospodarcze z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstwa, niezwykle skutecznej w razie braku dynamiki sprzedaży i niskiej rentowności przedsiębiorstwa. Polecamy zarządzanie procesami biznesowymi, które umożliwia optymalizację procesów biznesowych oraz optymalizację kosztów. Proponujemy również opracowanie strategii rozwoju firmy oraz strategii marketingowych przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizator imprez

  Organizator imprez »

  Organizator eventów z Poznania, którego znakiem rozpoznawczym są oryginalne plany, dopasowane do zadań danego wydarzenia i wyróżnikom dziedziny charakteryzującej zleceniodawców. Cała sceneria uwzględnia w każdym wypadku problematykę wydarzenia. W celu uzyskania atrakcyjnych efektów firma stosuje wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy, nagłośniający a także elektroniczne nośniki obrazu. W zależności od charakteru imprezy stosowane są różne rodzaje narzędzi, również zestawy do tłumaczeń symultanicznych, oraz pozostałego wyposażenia jak mównice, podesty. Nad całością czuwa rzetelna obsługa techniczna. Dzięki temu rozmaite ewenty przebiegają bez problemów i pozwalają wszystkim uczestnikom czuć się dobrze. Tak zręcznie przygotowane imprezy będą ważnym elementem poprawiającym prestiż każdej firmy, co potwierdzają obecne sukcesy firmy organizacja bankietów.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe

  Programy lojalnościowe »

  Motivation Direct dostarcza innowacyjne rozwiązania dla biznesu, wśród których znalazły się programy lojalnościowe, aktywnie wspierające działania marketingowe. Ich misja to zbudowanie i utrwalanie relacji z klientami. Zamieszczone w ofercie programy umożliwiają wsparcie sprzedaży, ułatwiają budowę pożądanego wizerunku marki i działania promocyjne. W ofercie firmy uwzględniono również Travel incentives - organizacja tematycznych spotkań, odbywających się w nietypowych miejscach wyjazdów biznesowych, ułatwiających nawiązywanie porozumienia i mogą pomóc w negocjacjach.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regały magazynowe

  Regały magazynowe »

  Witryna firmowa Met-Baj – produkcja regałów. Met-Baj jest producentem wyposażenia magazynów i sklepów. Witryna prezentuje pełną ofertę produktową regałów dowolnego zastosowania. Met-Baj zajmuje się również transportem magazynowym oferując wózki platformowe. Świadczymy usługi doradcze w zakresie zabudowy regałowej oraz produkujemy regały stacjonarne, półkowe, wspornikowe oraz wiele innych. Sprawdzone systemy zabudowy regałowej dostarczane przez przedsiębiorstwo Met-Baj obejmują gotowe wyroby jak i specjalne konstrukcje wykonywane na zamówienie. Regały i wózki produkowane przez firmę są stosowane we wszystkich obiektach magazynowych: garażach, hurtowniach, halach przemysłowych, itp. Firma zapewni profesjonalne zrealizowanie każdego zlecenia

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepowtarzalne i najlepsze zapachy

  Niepowtarzalne i najlepsze zapachy »

  Elizabeth Arden to firma produkująca jedne z najlepszych zapachów na świecie. Każda kobieta może dzięki nim poczuć się pewnie i elegancko, bo Elizabeth Arden to naturalny, świeży zapach nadający się na każdą okazję. W dodatku zamknięta w niewielkiej buteleczce woń uwodzi niejednego pana i podkreśla kobiece piękno. Warto inwestować w perfumy oryginalne, ponieważ zapach utrzymuje się znacznie dłużej,dosłownie do kilku dni. Prócz tego często można kupić takie perfumy po promocyjnej cenie i cieszyć się ich trwałością jeszcze dłużej.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Swingers

  Swingers »

  Na naszym elitarnym, sprawdzonym portalu randkowym SecretDate nowe, atrakcyjne relacje mogą nawiązać osoby z całego kraju. Dzięki zamieszczeniu swojego ogłoszenia towarzyskiego („szukam kochanka”, „szukam sponsora”, ”pragnę przygody”), każdy ma możliwość znaleźć towarzysza do niezobowiązujących spotkań. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone ogłoszenia – wpisy na poziomie, z zachowaniem całkowitej dyskrecji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące espadryle tommy hilfiger

  Interesujące espadryle tommy hilfiger »

  Zawsze kiedy pomyślę na temat espadryle Tommy Hilfiger, to błyskawicznie kojarzy mi się to wyjątkowo pozytywnie. Wielokrotnie, bardzo dobrze mi służyły i zapewniały satysfakcję na wyjątkowo wysokim poziomie. Mam pełne przekonanie, że jak tylko zdecydujecie się żeby spróbować je poznać, to bardzo szybko dotrze do was, że espadryle tommy hilfiger sa naprawdę wspaniałe. Nie miałem okazji słyszeć jeszcze o żadnej kobiecie, która by nie była zadowolona z tego, co mają do zapronowania wszystkim z kobiet. Zawsze zaskakujące są nowe wzory, które są espadryle tommy hilfiger są bardzo dobrze dopracowane i świetnie sie prezentują na kobiecych stopach. Jestem przekonana, że podzielicie, moje, bardzo pozytywne wrażenia, którymi jestem przepełniona. W każdym sezonie kupuję espadryle tommy hilfiger na stronie fashion boutique, gdzie bardzo was zapraszam.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki