Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Biuro rachunkowe Bielsko

  Biuro rachunkowe Bielsko »

  Spółka Rekord-Wespra powstała w 2002 jako kontynuacja założonej w 1991 roku firmy Bernard Szymura – Księgi Handlowe i Podatkowe – Weryfikacja Bilansów. Od początku działalności zajmowaliśmy się weryfikacją sprawozdań finansowych.W swoim dorobku mamy między innymi przeprowadzone audyty dla kilku śląskich banków spółdzielczych. Stale rozwijamy również inne aspekty naszej działalności: biuro rachunkowe oraz doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron www

  MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron www »

  MaszTu.pl to nowoczesny katalog stron internetowych. Kategorie posortowane są tematycznie, dzięki czemu można się poruszać po tym katalogu. Wpisanie strony zapewnia skuteczne wypozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Mocna pozycja katalogu oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach opartych na skrypcie Seokatalog. Zapraszamy do dodawania wpisów i zamieszczania reklam. Katalog należy do grupy OSPI.pl

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków

  Księgowość Kraków »

  Jeśli prowadzisz firmę i nie radzisz sobie z nawałem papierkowej roboty takiej jak prowadzenie rachunków i księgowości, koniecznie poszukaj biura, które Cię w tym wyręczy. Godnym polecenia na pewno jest biuro rachunkowe Kraków Union. To od lat lider na krakowskim rynku. Agencja zajmuje się księgowością, rachunkowością, organizuje szkolenia bhp oraz służy doradztwem w zakresie kredytów. Wykwalifikowani specjaliści sprostają oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów oraz dopną wszelkie firmowe sprawy na ostatni guzik. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fawor

  Fawor »

  Biuro Rachunkowo - Podatkowe FAWOR z siedzibą w Płocku przy ul. Obrońców Westerplatte 10/1m1 oferuje usługi w zakresie: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego ryczałt ewidencjonowany rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS rozliczenia roczne PIT 36 i 37 szkolenia BHP rozliczanie Rolników prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pisanie podań pisanie pozwów kredyty ? wszystkie z renomowanych Banków SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG BIURA FAWOR

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe dostarcza innowacyjne systemy do prac księgowych. Funkcjonujemyna czymś pośrednim między własnym personelem a zewnętrznym biurem. Każde z rozwiązań ma swoje słabe strony, outsorcing: brak kontroli, wewnętrzny dział: nakłady oraz zaangażowanie w utworzenie i utrzymanie. Przy małych strukturach zatrudnieniem nie są zainteresowani doświadczeni kandydaci. Jako menedżerowie szukaliśmy najlepszych rozwiązań podczas wcześniejszej kariery. Dlatego teraz wdrażamy skuteczne rozwiązania jako zewnętrzny usługodawca oraz dzielimy się nimi z klientami. Poza usługami doradczymi dostarczamy bazy wzorców wniosków sądowych, które można samodzielnie pobrać na naszej witrynie w zakładce „zasoby”. Z pism tych sami korzystamy w razie potrzeby. Są one aktualizowane. W zakładce „linki” są najprzydatniejsze oraz najczęściej wykorzystywane przez księgowych, strony internetowe i portale sądów gospodarczych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość w Krakowie

  Księgowość w Krakowie »

  Księgowość Kraków - Profesjonalne biuro rachunkowe Abix Consultant specyjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku nieustannie od 2003 w zakresie rachunkowości posiadamy równiez usługę Wirtualnego biura. Jest to czas który pozwolił zdobyć nam duże doświadczenie w branży księgowej. Nasza oferta skierowana jest głownie do firm, które potrzebują profesjonalnej obsługi księgowo-kadrowej jak i również pomocy doświadczonego doradcy podatkowego, posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, do których zaliczamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem rachunkowo-finansowym wszelkiego rodzaju firm. Klienci naszego biura posiadają bezpłatny dostęp elektroniczny który umożliwia im uzyskanie informacji o wynikach finansowych swojej firmy, załatwianie i wgląd do spraw kadrowych Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Stałym klientom zapewniamy bezpłatny parking w pobliżu naszej siedziby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - biuro księgowe

  Sigmapartner.pl - biuro księgowe »

  Każda firma, od najmniejszej do największej potrzebuje rozliczać się z podatków. Aby nie posiadać kłopotów z fiskusem warto zaczerpnąć z usług firmy którą jest biuro rachunkowe. Czy to zwykłe usługi księgowe czy ma być to też księgowość spółki z o. o. nasze biuro księgowe bez kłopotu Państwu pomoże. SigmaPartner, czyli biuro księgowe Luboń dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłym szkoleniom proponuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Doradzimy w rozwiązaniu wszystkiego kłopotu związanego z księgowością. Problemy takie jak przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę nie posiadają przed nami tajemnic. Sprawdź nasze biuro księgowe. Z całą śmiałością zachęcić może fakt, iż cennik biura rachunkowego SigmaPartner nie jest bardzo konkurencyjny.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla małych firm

  Księgowość dla małych firm »

  Jesteś właścicielem niedużej firmy i zastanawiasz się, jak prowadzić księgowość? Sam gubisz się w zawiłościach prawnych, ale oferta tradycyjnych biur księgowych wydaje się być nie warta zainteresowania? Rozwiązaniem dla ciebie jest biuro rachunkowe online! Z łatwością, nie wstając od komputera załatwisz wszystkie sprawy. Wszystkie informacje możesz dostarczyć do nas po zeskanowaniu pocztą elektroniczną, oszczędzając czas i pieniądze. Na wszelkie twoje pytania zareagujemy natychmiast, a zwracać się do nas możesz drogą telefoniczną a także mailową. Księgowość dla małych firm jest oferowana przez szereg biur rachunkowych, lecz zwracając się do sigmatica. pl dostajesz gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Prowadzimy księgowość online z pełną odpowiedzialnością i troską o szczegóły, ciesząc się zaufaniem klientów.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki