Podkategoria: GSM

 • Zasilacze LED

  Zasilacze LED »

  Nowoczesna wodoodporna taśma LED zbudowana na podwalinie diod SMD 3538 o gęstości 30led/m, o kolorze świecenia - biały zimny. Pasek led cechuje się klasą odporności IP54, dzięki temu jest w stanie być stosowany w zamierzeniach zewnętrznych. Listwa skonstruowana jest na białym podkładzie przez co perfekcyjnie komponuje się z jasnymi powierzchniami. Taśma LED jest w stanie być dzielona na 3 diodowe odcinki (10 cm).

  Użytek diod w technologii SMD 3528 o żywotności 50000h umożliwia na bezawaryjną ciągłą pracę poprzez 6 lat przy niezwykle niskim poborze mocy - 2,4W/m!!!.

  Spód taśmy LED pokryty jest dwustronną taśmą samoprzylepną organizacji 3M charakteryzującą się niezwykła wytrzymałością. Skutkuje to że montaż pasków LED redukuje się do uformowania pożądanego kształtu oraz dodatkowo przylepienia go do szczegółu konstrukcyjnego.

  Niespotykane do tej pory właściwości pasków LED pozwalają na projektowanie wyjątkowych aranżacji, ograniczonych tylko pomysłowością projektanta.

  Taśmy LED zasilane są napięciem bezpiecznym 12VDC (zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą zasilaczy LED o przeróżnych mocach wyjściowych). Dodatkowo pożytek poprawnego aluminiowego profilu LED zezwala na eksperckie wykończenie paska LED.

  Zastosowanie:

  Oświetlenie dekoracyjne;
  Reklamy;
  Oświetlenie kuchenne;
  Oświetlenie schodów;
  Zamiennik tradycyjnych źródeł światła;
  Tablice informacyjne;
  Gabloty;
  Oświetlenie samochodowe;
  Oświetlenie powierzchni zewnętrznych.

  Parametry techniczne:

  Napięcie zasilania - 12VDC
  Pobór energii - 2,4W/m
  Typ diody LED - 3528
  Kąt świecenia diody SMD - 120°
  Gęstość diod - 30LED/m
  Faza cięcia - 10 cm (3 LED)
  Wymiary - 2,9 x 8 x 5000 mm
  Szacowana żywotność diod - 50000h
  Certyfikaty - CE, RoHS

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja naturalna

  Wentylacja naturalna »

  Adresatami tej oferty są projektanci, inwestorzy również generalni wykonawcy budujący elektrownie, huty szkła również metali, obiekty przemysłu metalurgicznego, chemicznego i ceramicznego, w końcu wszystkie hale produkcyjne.
  Wentylacja naturalna

  Realizujemy obliczenia dla wentylacji naturalnej w kubaturowych obiektach przemysłowych, dobieramy optymalne wywietrzaki oraz czerpnie ścienne powietrza dbając zarazem o minimalizację cennika.
  Kreujemy tłumiki akustyczne dla czerpni ściennych również wywietrzaków liniowych na żądaną liczba tłumienia dźwięku.
  Jako autoryzowany wyłączny przedstawiciel zakładu pracy Robertson Vogue opracowujemy dostawy urządzeń

  Wentylacja mechaniczna ponadto mieszana

  We współpracy z renomowanymi producentami Wywietrzaki dobieramy także oferujemy rozwiązania dla wentylacji mieszanej (w większości wypadków nawiewy naturalne, wywiewy za pośrednictwem wentylatory dachowe). Za pomocą kodu VENTOS bilansujemy strumienie wentylacji naturalnej jak również mechanicznej w celu uzyskania stabilnej temperatury w każdej porze roku.
  Wentylacja hybrydowa

  Zrealizowaliśmy poza tym oferujemy spersonalizowane wentylatory hybrydowe umożliwiające wentylację grawitacyjną, wspomaganą w razie konieczności mechanicznie (do ok. 65.000 m3/h). Typoszereg wentylatorów hybrydowych VentoHybrid obejmuje 4 wielkości: 630/750, 800/1000, 1000/1200 oraz 1250/1500.
  Automatyka

  Do naszej wentylacji oferujemy w razie konieczności automatykę, na życzenie z montażem, oprogramowaniem poza tym uruchomieniem.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie »

  Niebywale ciekawym tekstem może być przedstawienie reklamy internetowej jaką jest mailing. Przez długi okres czasu mailing był uznawany za najważniejszą metodę rozsiewania po Internecie wydajnej promocji. Na aukcjach w Internecie kiedyś było wysyp tego modelu reklam, aż budziło to totalną irytację wśród ludzi. Niemniej jednak mailing z wyjątkiem wszędobylskiej reklamy nie wywoływał zbyt pozytywnych rezultatów. Współcześnie e-maili z wielorakimi promocjami już nikt nie przegląda, zaś nawet można by powiedzieć, iż wzbudzają przeciwstawny rezultat. Wywołują irytację konsumenta, przez co taka komunikacja marketingowa jest bezwiednie przez niego odrzucana do kosza, nie jest nawet czytana. W dzisiejszych czasach już żadna instytucja marketingowa w Internecie nie będzie zachwalała mailingu, jako efektywnej reklamy, ponieważ wie, iż nie wywołuje ona żadnych pożądanych wyników. Obecnie w Sieci można wyszukać o wiele lepiej działające narzędzia promocji, które dają zyski. O wiele doskonalszą reklamą w tym momencie okazuje się pozycjonowanie stron, albowiem jest to procedura stały i uakierunkowany na sprecyzowany problem intrygujący odbiorcę. E-Maile z reklamami przeważnie są od razu kasowane przez odbiorcę, gdyż nie pragnie on niepotrzebnych treści, jakimi się nie interesował.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy samochodów

  Testy samochodów »

  Auto, Gablota, Forum Samochodowe, Forum Motoryzacyjne - opinie o samochodach, dyskusje, ilustracje, porady, kompendium edukacji o motoryzacji. Gratisowe porady dotyczące samochodów samochodów osobowych, ciężarowych również dostawczych. Giełda samochodowa, testy aut, porównania pojazdów, opisy, car audio, caravaning, pojazdy samochodowe zabytkowe, 4x4, nawigacja, tuning, virtual tuning, tuning modeli, manga cars, formuła 1. Zapraszamy do dyskusji motoryzacyjnych !

  Zapraszamy CIĘ do udziału w naszym przedsięwzięciu - GWARANTOWANA WYGRANA dla aktywnych Uczestników.

  Co realizujemy w ramach akcji :?:
  - udzielamy się na forum z wykorzystaniem pisanie na kwestia mało tego zakładanie merytorycznych tematów,
  - staramy się odwiedzać forum nieraz poza tym regularnie.

  Co możesz wygrać :?:
  Smycz albo czapeczkę forumsamochodowe.com - co miesiąc wybieramy najaktywniejszą osobę. Jeżeli będzie remis to kreujemy dogrywkę w następującym miesiącu. Wysyłka nagrody na terenie RP na koszt forumsamochodowe.com.

  Uczestnicy prosimy. aby zgłaszali się do grupy Newser:
  http://www.forumsamochodowe.com/groups/364.htm
  Ponadto zamieście w tym temacie swoje zgłoszenie z aktualną liczbą tematów poza tym postów.
  Konkurs wykorzystany dla zasobów ludzkich spoza administracji forum.

  Zapraszamy do dobrej zabawy z nagrodami :super:

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani hosting

  Tani hosting »

  Oprogramowanie
  Każde serwery działają pod kontrolą systemu Linux Debian względnie CentOS, a o przyjazną obsługę Państwa serwerów zabiega oprogramowanie DirectAdmin w rodzaju polskojęzycznej. Zaplecze admina tani hosting DirectAdmin jest specyfikacją pośród usługodawców serwerów wirtualnych oraz dodatkowo pozwala na nietrudną także nietrudną konfigurację w pewnej mierze wszystkich opcji Państwa serwera: stron internetowych, podwalin danych, skrzynek pocztowych. nadto na każdym hostingu instalujemy za darmo oprogramowanie Installatron, które zapewnia zainstalowanie ponad 50 różnych skryptów PHP, a dodatkowo Cgi w ciągu dokładnie paru sekund (w pakiecie Installatron znajdują się m.in. Joomla, PHPBB2 na domiar tego 3, PHP Nuke, Drupal, CodeIgniter, Gallery2, Coppermine oraz dodatkowo wiele innych programów).
  Obsługa interesanta
  Staramy się przez cały czas usprawniać obsługę petentów, gdyż poniższe Wy Państwo ostatecznie decydujecie o naszym sukcesie. Do tani hosting dyspozycji interesantów uruchomiliśmy specjalny portal: Dział Obsługi Interesantów plus jedna z możliwości konwersacji z naukami technicznymi za pośrednictwem sieć Gadu-gadu: nr 2080039. Dodatkowe dane-wiadomości kontaktowe znajdują się na stronie kontakt.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: GSM

GSM - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki