Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski »

  Zdolność komunikowania się w języku obcym jest w współczesnym świecie nadrzędną zasadą. Nie każdy jednak ją ma, a trudno zrezygnować z kontaktu z językiem nawet w najprostszych sytuacjach. Wtedy kluczowe mogą się okazać tłumaczenia Śląsk, które na wysokim poziomie oferuje firma profes. edu. pl. Tłumaczenia niemiecki Katowice mogą dotyczyć zarówno dokumentów administracyjnych, pism, publikacji akademickich, jak i prywatnych zapisków czy listów. Tłumaczenia Katowice to przede wszystkim całościowe usługi w zakresie profesjonalnych przekładów z języka niemieckiego na ojczysty lub przeciwnie. Oprócz języka niemieckiego czy rosyjskiego, realizowane są również tłumaczenia angielski. Firma Profes zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którz ymają kompetencje oraz praktykę zdobywane latami.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm oraz doradztwo i konsulting na najwyższym, europejskim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia personalne, marketingowe i BHP. Świadczymy pomoc 24h, oferujemy filmy instruktażowe oraz niezbędne materiały dydaktyczne, stosujemy tylko skuteczne, sprawdzone metody nauki. Sprawdź naszą ofertę, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe Network Masters

  Szkolenia komputerowe Network Masters »

  Zajmujemy się szkoleniami komputerowymi z programów biurowych i graficznych.

  MS Excel program jest powszechnie używana w firmach oraz instytucjach, a także przez użytkowników domowych. Jego główne zastosowanie to dokonywanie obliczeń. Liczy funkcje matematyczne i finansowe. Ma także powielanie tworzonych formuł z zastosowaniem różnych wariantów adresowania. MS Excel służy także do tworzenia wykresów, przydatnych między innymi w fizyce, matematyce i ekonomii.

  Najbardziej popularnymi szkoleniami które posiadamy w ofercie to Excel podstawy oraz średniozaawanswoany Excel Warszawa, średniozaawansowany Excel Poznań, średniozaawansowany Excel Kraków, średniozaawansowany Excel Katowice oraz średniozaawnsowany Excel Poznań.

  Wszystkie kursy przeprowadzamy w formach zamkniętych jak i otwartych.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy coaching dla indywidualnych pod własne potrzeby.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk

  Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - Wrzeszcz
  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm).
  Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.

  Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m. in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

  Dogodna lokalizacja Kancelarii w Dolnym Wrzeszczu, ułatwi z pewnością jej odnalezienie przez potencjalnego Klienta. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Blogi Kancelarii Adwokackiej AKS:
  http://testamenty24. pl/
  http://nakaz-zapłaty. pl/

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne

  Pomoce dydaktyczne »

  Sklep internetowy Nowej Szkoły został stworzony z myślą o przedszkolakach oraz dzieciach w wieku szkolnym. Posiadamy w swojej ofercie bardzo ładne i funkcjonalne meble szkolne, meble przedszkolne oraz meble żłobkowe. Jeżeli szukają Państwo gier edukacyjnych lub zabawek edukacyjnych dla swojego dziecka to bardzo dobrze, gdyż zajmujemy się również sprzedażą tych towarów. Nasze produkty oprócz bardzo dobrej jakości cechuje również atrakcyjna cena. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Nowej Szkoły.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pianina i fortepiany w PIANO EXPERT

  Pianina i fortepiany w PIANO EXPERT »

  Tak jak w nazwie firmy specjalizujemy się we wszystkich aspektach działalności artystycznej i rzemieślniczej, gdzie występują pianina i fortepiany.Branża nasza jest dosyć stabilna, ale chcąc dostarczać naszym muzykom coraz lepsze instrumenty, będące automatycznie dla nich inspiracją, musimy koncentrować się na wybraniu najlepszych możliwości jakie dostarcza nam rynek pianin używanych i nowych fortepianów.Zakup pianina jest dla rodziców dziecka w szkole muzycznej nie lada wyzwaniem. Czasem powagę tematu można przyrównać do zakupu samochodu. Ponieważ z pianinem dziecko będzie się stykało przez większy czas edukacji, istotne jest, aby pianino było odpowiednio serwisowane przez stroiciela.Jeżeli Państwa pianino albo fortepian jest brzydkie i niesprawne, możemy pomóc w doprowadzeniu do porządku nie tylko obudowy, ale także mechanizmu i nastrojenia.Świadczone przez nas usługi obejmują również przeprowadzki, transport pianin, fortepianów i dzieł sztuki.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk Kursy,

  Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk Kursy, »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP (w naszych firmach) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm. Specjalizujemy się w:przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,ocenie ryzyka zawodowego,sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,opracowywaniu planu BIOZ,wdrażaniu systemów HACCP,opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Bielsko-Biała

  PROMYCZEK Przedszkole Bielsko-Biała »

  Zapraszamy do Promyczka Dzieci od 2 do 6 roku życia. Przedszkole świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Organizacja pracy przedszkola zgodna jest z obowiązującymi przepisami w zakresie podstawy programowej. Model wychowanka opiera się na przekonaniu, że dziecko jest niepowtarzalną indywidualnością z własnymi poglądami, zainteresowaniami, możliwościami i umiejętnościami. Kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym zapewnia wszechstronny rozwój wszystkim dzieciom. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, pomagamy dzieciom w adaptacji do przedszkola oraz proponujemy rodzicom fachowe porady specjalistów. Atmosfera stworzona w placówce sprzyja szybkiemu zadomawianiu i zaprzyjaźnianiu się dzieci między sobą.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie

  Prace magisterskie i licencjackie »

  Nasz serwis skupia profesjonalistów z wielu dziedzin. Strona ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy mają kłopoty z napisaniem swojej pracy magisterskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej. Dzięki nam nie musisz się martwić. Potrafimy pomóc i to skutecznie. Jeżeli masz kłopot, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na Twoje kłopoty.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice

  Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy przeprowadza warsztaty i szkolenia dla osób ubiegających się o zdobycie prawa jazdy. Zarówno kursy priorytetowe jak również doszkalające przeprowadzane są w zakresie teorii, a oprócz tego kategorii A i B.
  Na naszej stronie internetowej WWW odnaleźć mogą Wy dane o naszym OSK (Ośrodek Szkolenia Kierowców) oraz aktualną ofertę mojej szkoły edukacji jazdy. Dodatkowo na stronie można odkryć takie informacje jak termin rozpoczęcia najbliższego przewodnika na prawo jazdy, galerie w której znajdują się fotografię naszego biura i placu manewrowego, a oprócz tego dział kontaktu. W nim znajdują się wszelkie dane adresowe, formularz kontaktowy za którego pośrednictwem można śpiesznie nawiązać z nami kontakt i mapka pokazująca jak można trafić do naszego biura.
  Z rozważają o odwiedzających stronę naszej auto szkoły, umieściliśmy działy "prawo jazdy w sieci", a ponadto dział "dla kursanta". W pierwszym z nich znajdują się najciekawsze publikacje na zagadnienie prawa jazdy znalezione w globalnej sieci Internet, a w drugim pomoce do edukacji w czasie przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Pomiędzy nich znajduje się  między innymi  schemat klawiatury jaki występuje podczas egzaminu na prawo jazdy (wraz z opisami klawiszy), aktualna tabela prędkości, opis świateł pojazdu egzaminacyjnego, znaki drogowe czy dostęp do testów na wszystkie kategorie.
  Dzięki formularzowi znajdującemu się stronie mogą państwo zapisać się na wykład prawa jazdy online - nie wychodząc z lokalu. Wszystkie potrzebne dane dostępne są na www.naukajazdy.gorlice.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki