Podkategoria: Uczelnie

 • Studia licencjackie ekonomia

  Studia licencjackie ekonomia »

  Witryna uczelni WSGN oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu zarządzania nieruchomościami, które z roku na rok są coraz popularniejsze. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie z ekonomii

  Prace licencjackie z ekonomii »

  Strona przedstawia ofertę firmy proponującej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace doktorskie, dyplomowe, czy też prace licencjackie z administracji bądź z wielu innych przedmiotów to zaledwie część rozbudowanej oferty jaką proponuje firma. Mają również Państwo możliwość skorzystać z pomocy przy pisaniu prac po angielsku bądź prac maturalnych. Firma zapewnia profesjonalne i rzetelne, a także indywidualne podejście do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z danej działu odznacza się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Korzystając z oferty firmy mogą Państwo spodziewać się szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki