Podkategoria: Przedszkola

 • Prywatne żłobki wrocław

  Prywatne żłobki wrocław »

  Poszukujący opieki nad dzieckiem we Bydgoszczy przeważnie nie mogą wyszukać odpowiedniej placówki, czy też osoby. Wystarczy jednak wpisać w Google terminy takie jak przykładowo baza opiekunek Gdańsk, żłobek Wrocław, kluby malucha Bydgoszcz, a na liście pojawi się mnóstwo ofert osób i placówek, z których część oczywiście będzie odpowiednia.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Wrocław

  Klub malucha Wrocław »

  Niewyobrażalnie bardzo istotną kwestią w wychowaniu dzieci jest ze stuprocentową pewnością genialna zabawa, również o to powinno się głównie zadbać. Bezsporne jest jednakże to, że nasz klub maluszka ma w indywidualnej katalogu usług/produktów tyle atrakcyjnych zabaw rozwijających ciało, a również umysł naszych dzieci, że warto ich do nas zapisać. Ze stuprocentową pewnością nasz prywatny żłobek spełni nadzieja szerokiej grupy społeczeństwa.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Bielsko-Biała

  PROMYCZEK Przedszkole Bielsko-Biała »

  Zapraszamy do Promyczka Dzieci od 2 do 6 roku życia. Przedszkole świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Organizacja pracy przedszkola zgodna jest z obowiązującymi przepisami w zakresie podstawy programowej. Model wychowanka opiera się na przekonaniu, że dziecko jest niepowtarzalną indywidualnością z własnymi poglądami, zainteresowaniami, możliwościami i umiejętnościami. Kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym zapewnia wszechstronny rozwój wszystkim dzieciom. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, pomagamy dzieciom w adaptacji do przedszkola oraz proponujemy rodzicom fachowe porady specjalistów. Atmosfera stworzona w placówce sprzyja szybkiemu zadomawianiu i zaprzyjaźnianiu się dzieci między sobą.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki