Podkategoria: Ebooki

 • E-booki

  E-booki »

  Woblink.com to platforma do kupowania i czytania e-booków, oferująca książki elektroniczne z wielu dziedzin życia, między innymi historii, biznesu i filozofii. Kryminały, książki podróżnicze, powieści obyczajowe czy komiksy to tylko niektóre e-booki, które można pobrać za pośrednictwem serwisu. Jeśli więc lubią Państwo czytać e-książki i interesuje Państwa aplikacja na iPada bądź Android, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie dostępna jest aplikacja do czytania ebooków oraz cała gama ciekawych e-książek, w tym darmowych e-booków.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne

  Książki elektroniczne »

  Infoactive to sklep internetowy, który oferuje wszystkim swoim Klientom szeroką ofertę cyfrowych publikacji. Za pośrednictwem księgarni można zakupić rozmaite książki elektroniczne w atrakcyjnych cenach, między innymi audiobooki angielskie i e-booki. Bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty Klient ma dostęp do pliku, natomiast w przypadku produktów dostępnych na płycie dvd wysyłka jest dokonywana jeszcze w dniu zakupu. Gorąco zapraszamy do odwiedzin strony księgarni Infoactive, gdzie można zobaczyć wszystkie dostępne eksiążki, a także do skorzystania z aktualnych promocji.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki