Podkategoria: Aukcje

 • Dodatkowe chłodzenie komputera

  Dodatkowe chłodzenie komputera »

  Jeśli mamy komputer stacjonarny to warto pomyśleć o tym aby kupić dodatkowe chłodzenie komputera, który będzie dbał o prawidłowy obieg powietrza w naszym sprzęcie. Wentylatory, oryginalne z zasilacza w większości wypadków nie są w stanie zagwarantować stosownego chłodzenia. Oferowana jest szeroka gama wentylatorów o różnorakich rozmiarach i wydajności. Są to, de facto dobrej jakości dodatkowe chłodzenie komputera. W wypadku, gdy posiadamy notebooka warto pomyśleć o kupnie podkładki chłodzącej. Jest to faktycznie znakomity i pomocny produkt. Dzięki zastosowanym wentylatorom w podstawce, chłodne powietrze jest kierowane na obudowę notebooka, a ponadto na rdzeń procesora co umożliwia na utrzymanie optymalnej temperatury. Dodatkowe chłodzenie komputera jest bardzo zalecane, żeby zachować odpowiednie parametry urządzenia.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Swingers

  Swingers »

  Na naszym elitarnym, sprawdzonym portalu randkowym SecretDate nowe, atrakcyjne relacje mogą nawiązać osoby z całego kraju. Dzięki zamieszczeniu swojego ogłoszenia towarzyskiego („szukam kochanka”, „szukam sponsora”, ”pragnę przygody”), każdy ma możliwość znaleźć towarzysza do niezobowiązujących spotkań. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone ogłoszenia – wpisy na poziomie, z zachowaniem całkowitej dyskrecji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aukcje

Aukcje - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki