Podkategoria: Prawo

 • Odszkodowania Kraków

  Odszkodowania Kraków »

  Branża odszkodowań to nasza specjalizacja. Jako kancelaria odszkodowawcza z dużym doświadczeniem profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Nasi prawnicy to osoby z olbrzymim doświadczeniem posiadające najlepsze wykształcenie zdobywane w Polsce, a ponadto za granicą. Lex kancelaria odszkodowawcza to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. 
  Od teraz wypadek przy pracy czy wypadek losowy nie będzie już powodował tyle przykrości, a z całą pewnością nie odzyskanie odszkodowania ze szkody, która wynikła z jego powodu.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk

  Prawnik Gdańsk »

  Zatrudniony w tym miejscu adwokat Gdańsk świadczy usługi firmom oraz każdemu z Państwa. Musimy wskazać, że każdą sytuację traktujemy indywidualnie. W takiej sytuacji nasi klienci mają okazję liczyć na odpowiednio dobraną pomoc. Pragniemy oferować profesjonalną pomoc prawną. Zatrudniony w naszej kancelarii prawnik Gdańsk oferuje Państwu pomoc z kategorii prawa pracy. Natomiast instytucjom działający w naszej kancelarii adwokat Gdańsk może zaproponować reprezentowanie firmy przed organami administracji. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Pragniemy zapewnić Państwa, ze doświadczony prawnik Gdańsk ma szansę pomóc Państwu w wielu różnych przypadkach.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek we Francji

  Odszkodowanie za wypadek we Francji »

  Centrum Odszkodowań Lexpro to lider w branży dochodzenia odszkodowań za szkody osobowe, które miały miejsce za granicą a w szczególności na terenie Francji. Specjalizujemy się w odszkodowaniach dla ofiar wypadków samochodowych i wypadków w pracy, które wydarzyły się na terenie Francji.
  Specjalizacją naszej firmy są: odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadki we Francji. Sprawy przyjmujemy i prowadzimy bez żadnych opłat z góry co pozwala każdemu poszkodowanemu na uzyskanie odszkodowania jeśli tylko nam powierzy swoją sprawę. Warto nam zaufać bo Lexpro to profesjonaliści od wielu lat.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice

  Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks postępowania cywilnego

  Kodeks postępowania cywilnego »

  Wszystkie niezbędne lektury związane z tematyką prawną można odnaleźć w księgarni internetowej LexisNexis. W przedstawionej ofercie znajdują się zarówno sprawdzone pozycje, takie jak Zobowiązania – Czachórskiego czy Nieruchomości Bieniek Gerard, jak i nowoczesne e-czasopisma, czy e-booki. Nie zabraknie obowiązkowych tytułów do których należą np.: kodeks postępowania cywilnego, kodeks karny czy rodzinny. W zbiorach księgarni odnaleźć można pozycje zawierające zawsze aktualne artykuły prawne, teksty ustaw i zbiory obowiązujących przepisów.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adopcja

  Adopcja »

  Ludzie adoptowani zazwyczaj po osiągnięciu wieku dorosłego dążą do tego, aby odnaleźć za wszelką cenę swoją biologiczną rodzinę. Poszukiwania można też prowadzić za pomocą naszego forum. Cała masa ludzi się tutaj rejestruje i loguje, aby podyskutować właśnie o takich zagadnieniach, jak poszukiwanie swojej rodziny czy chęć adoptowania dziecka. Jest wiele par, które nie mogą mieć własnego dziecka i adopcja jest dla nich jedynym wyjściem.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa

  Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona ma na celu prezentację usług Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Firma trudni się licznymi dziedzinami prawa, np. rodzinnym i gospodarczym.Omawiana oferta obejmuje pomoc między innymi w odzyskiwaniu długów. Istotne miejsce w propozycji zajmują nieruchomości, np. sprawy związane z ich zakupem. W zakres działalności kancelarii wchodzi sporządzanie pisemnych wystąpień sądowych. Biuro gwarantuje klientom opiekę w zakresie negocjacji, np. handlowych. Z kancelarią można porozumieć się telefonicznie lub poprzez e-maila.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań

  Adwokat Poznań »

  Kancelaria adwokacka w Poznaniu świadczy wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zapewnione skrupulatne przeanalizowanie zlecenia. Odgórna ewaluacja usługi uściślona już na początku, telefonicznie – preferowany system ryczałtowy wynagrodzenia. Adwokat Marcin Radel udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich zawieraniu, reprezentuje strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice

  Notariusze Katowice »

  Notariusz jest potrzebny nie jedynie jeśli chodzi o spadek i podział posiadanego majątku. Obecnie notariusz katowice pełni również dużo pozostałych istotnych funkcji. W co poniektórych przypadkach jest on niezbędny do odbycia się głosowania w przedsiębiorstwie. Zwyczajne darowanie działki, darowizna, oraz sporo innych takich działań wymaga obecności notariusza czy też może być niezbędna sama kancelaria notarialna katowice. Dokumenty wypełniane przez właściwego notariusza powinny być niezwykle dokładne oraz muszą uwzględniać wszystkie ewentualności. To on musi właśnie sprawdzić, czy ściśle określona działka na pewno jest własnością takiej a nie innej osoby, czy nabywca lub też sprzedawca nie posiadają ograniczonych praw obywatelskich, albo czy na hipotece nie ciąży zadłużenie i tym podobne. Jeśli notariusze katowice nie sprawdzą tych wszystkich rzeczy, to potem mogą mieć kłopoty. Obecnie czas czekania na spotkanie z notariuszem wynosi nawet kilka miesięcy. Należy w takim razie zapisać się już wcześniej, aby później nie mieć problemów w innych urzędach. A tak być może na przykład przy przepisaniu działki pod budowę domu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna

  Obsługa prawna »

  Jako bardzo poważna kancelaria prawna chcemy poinformować wszystkich naszych potencjalnych klientów o tym, że uruchomiliśmy nową usługę, którą są porady prawne online. Można je u nas pozyskać łącząc się z naszymi prawnikami w czasie wideokonferencji internetowych. Odwiedź więc naszą stronę i poznaj szczegóły naszej oferty - być może zdecydujesz się na jej jej wykorzystanie.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk

  Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - Wrzeszcz
  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm).
  Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.

  Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m. in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

  Dogodna lokalizacja Kancelarii w Dolnym Wrzeszczu, ułatwi z pewnością jej odnalezienie przez potencjalnego Klienta. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Blogi Kancelarii Adwokackiej AKS:
  http://testamenty24. pl/
  http://nakaz-zapłaty. pl/

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Tarnów

  Kancelaria adwokacka Tarnów »

  Kancelaria adwokacka Tarnów. Celem pracy naszej kancelarii jest zapewnienie naszym klientom dachowej pomocy prawnej w zakresie takich dziedzin prawa jak: prawo pracy, karnego, administracyjnego, prawa społecznego, gospodarczego, karnego i cywilnego.
  Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w języku polskim i angielskim.
  Nasi adwokaci posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i wykształcenie.
  Jeśli szukasz profesjonalnej kancelarii adwokackiej skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź sprawy karne

  Adwokat Łódź sprawy karne »

  Adwokat w Łodzi prowadzący sprawne karne z wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy naszych Klientów na obszarze całego Kraju. Podstawowy zasięg naszej działalności obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego. Poza sprawami karnymi, mamy też wieloletnie doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, rodzinnych, spadkowych, działowych i pracowniczych. Nasze Kancelarie Adwokackie mieszczą się w Zgierzu oraz w Łodzi. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę www http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

  Data dodania: 29 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki