Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · następna strona »
 • Uzdatnianie wody w firmie EWF

  Uzdatnianie wody w firmie EWF »

  Dużym problemem w wielu gminach z pewnością jest złej jakości woda, która to dewastuje rzeczy domowego użytku. Niesprzyjająco działa również na wiele urządzeń rolniczych, produkcyjnych, a nawet na skórę ludzi oraz dodatkowo zwierzaków. Bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na zaiste niebotyczną skalę może być aktualnie prywatna stacja uzdatniania wody.
  Uzdatnienie jej pomaga w utrzymaniu dobrej jakości skóry
  Nierzadko, oczyszczenie wody zdecydowanie będzie jedynym sposobem na wodę bez zanieczyszczeń w twoim mieście. Dzięki temu procesowi jest szansa żeby zadbać o wodę na rzecz kompletnej społeczności powiatu. Jest to udogodnienie, które jest możliwe osadzić w indywidualnych siedzibach prywatnych. Filtry do wody, stanowią do tej pory świetny proces demineralizacji wody na masową skalę. Do tej pory będzie to niezmiernie pożyteczne wyjście. Z pewnością są one też bardziej ekonomiczne a także bardziej kompleksowe niżeli inne urządzenia. Jak widać, nie może być rzeczą trudną zdziałać czegoś dla swojego regionu jak również przypodobać się mieszkańcom.
  Uzdatniacz w ekologicznym mieszkaniu
  O ile zgłaszasz się na sołtysa swojej wsi albo naczelnego swojego miasta, to również nietypowy koncept na system wyborczy. Takie wyjście zachęci mieszkańców do głosowania na Twoją osobę. Niektórym osobom przeszkadza brudna woda i dodatkowo czasem pchnięte będą na własną rękę kierować do jej mięknięcia, co nie będzie w zasadzie produktywne a także tak mało kosztowne co montaż instalacji filtrującej.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płytki elewacyjne

  Płytki elewacyjne »

  Firma nasza specjalizuje się w wydobyciu i obróbce naturalnego piaskowca. Prowadzimy cztery kopalnia odkrywkowe we wsi Grabowie. Wydobycie prowadzimy sposobem mechanicznym przy użyciu sprzętu takiego jak: wiertnica, koparka z młotem wyburzeniowym mechanicznym oraz innym sprzętem pomocniczym. W wydobywanego piaskowca wytwarzamy :kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.piaskowce.com.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Garaże z blachy DidexStal

  Garaże z blachy DidexStal »

  Firma Didex Stal zajmuje się produkcją garaży blaszanych, wiat stalowych, blaszaków oraz podobnych produktów metalowych. Nasza firma powstała w 1996 roku i od tego czasu zadowoliliśmy tysiące wymagających nabywców. Dzięki konsekwentnej realizacji założonych strategii jesteśmy jedną z największych firm w Europie specjalizującą się w produkcji blaszaków.
    
  Firma Didex Stal od momentu powstania dostarczyła swoim odbiorcom tysiące garaży blaszanych. Zajmujemy się produkcją garaży blaszanych - blaszaków wielu rodzajów. Wytwarzamy najmniejsze garaże blaszane o wymiarach od 2x2 metry. Nasze największe produkty to wielkie hale stalowe swoją powierzchnią sięgające kilkuset metrów kwadratowych. Corocznie naszą firmę wybierają tysiące zadowolonych nabywców z Polski, a oprócz tego zagranicy. Posiadamy swoje przedstawicielstwa na terenie całego kraju. Kupując garaż w naszej firmie płacicie Państwo za niego dopiero podczas montażu. Nasze produkty dowozimy klientom najszybciej jak to możliwe. Normalny termin realizacji zamówienia jest krótszy niż 15 dni roboczych. 

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ceramiczne

  Płytki ceramiczne »

  Ceramika coraz częściej stosowana jest nie tylko w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. Płytki ceramiczne Domino dzięki bardzo szerokiej gamie barw i kształtów będą także świetnie pasowały do zwykłych pokojów, a za sprawą niezwykłej wytrzymałości świetnie spełnią swoją rolę także na zewnątrz. Dużą popularnością cieszy się również terakota łącząca bardzo bogate wzornictwo z niezwykłą wytrzymałością oraz przystępną ceną. Nadaj charakter wnętrzu swojego domu i skorzystaj z oferty Domino.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warehouse

  Warehouse »

  Dzięki konsultantom Jartom przeprowadzono setki udanych transakcji. Biuro Nieruchomości Jartom Warehouse działa na rynku nieruchomości komercyjnych od dawna. Agenci dysponując ogromnym doświadczeniem i fachową wiedzą, służą pomocą wszystkim klientom. Bogata oferta nieruchomości przemysłowych dotyczy magazynów, działek pod budowę powierzchni komercyjnych, hal produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, parków logistycznych i powstawania hal. Osoby zainteresowane wynajmem lub kupnem atrakcyjnych obiektów w całym kraju (Warszawa i okolice, Polska centralna, Poznań i okolice, Pomorze i Kujawy, Górny Śląsk, Wrocław i okolice) zapraszamy do działu kontakt na stronie www.warehouse.com.pl.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Kraków

  Deweloper Kraków »

  Od momentu 2000 roku zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem na terenie Krakowa. Zawsze wybieramy atrakcyjne lokalizacje dla naszych inwestycji. Wszystkie nasze budynki Są wykonywane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Katalog dostępnych nieruchomości, mieszkań tudzież placów dostępna jest na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakup okien

  Zakup okien »

  Zastanawiasz się nad zakupem nowych okien, lub nowych drzwi? Sprawdzając oferty w okolicznych sklepach, nie zapomnij o tych internetowych. Sklepy online przedstawiają bardzo bogate oferty dotyczące także konkretnych miast. Sporo znajdziemy zatem propozycji ofertowych w stylu, okna Szczecin" czy też, drzwi Szczecin". Zanim jednak wybierzesz na przykład. dokładnie sprecyzowane Szczecin okna, nie możesz zapominać o tym, że najpierw powinniśmy podjąć dokładnie sprecyzowane decyzje co do modelu. W wypadku okien przede wszystkim trzeba rozważyć czy bardziej interesują nas okna drewniane czy okna plastikowe. to kluczowy dylemat osób, które mają zamiar zakupić okna.
  Nieprosto podać w tym temacie jednoznaczną odpowiedź. Wiele osób wybiera okna wykonane z plastiku. Dlatego także pojawia się opinia mówiąca o tym, że są to okna lepsze. Nie można tak jednoznacznie tego określić, ponieważ okna drewniane oraz dodatkowo plastikowe, obecnie projektowane, nierzadko wyposażone są w takie same szyby, okucia itd. Mogą posiadać także bardzo podobne do siebie parametry akustyczne czy szczelność.
  Okna plastikowe, pomimo że odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, to jednak szybciej niż okna z drewna ulegają na przykład. pożółknięciu. Nie ma sposobności ich odmalowania. Okna drewniane są bardziej ustabilizowane. Te produkowane w teraźniejszych czasach malowane są najwyższej jakości farbami, które nie odpryskują, więc można długo cieszyć się pięknymi oknami, a gdy po jakimś czasie wydadzą się już zużyte, można je zwyczajnie pomalować. Ale za oknami z plastiku przemawia to, że są tańsze. Warto natomiast przejrzeć jak najwięcej ofert, w pewnych sytuacjach może okazać się bowiem, że różnice w cenach są złudne.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynny

  Rynny »

  System rynnowy jest nieodzownym komponentem wyposażenia każdego pokrycia dachowego. To rynny umożliwiają wymagane odprowadzenie deszczówki i pod warunkiem odpowiedniej konstrukcji są elementem zapewniającym odpowiedni stopień wilgotności w obejściu przydomowym i w domu. Bratex produkuje rynny dachowe, które są pełnym uzupełnieniem pokryć dachowych będących podstawowym profilem działalności. Firma prowadzi swoją działalność na Podkarpaciu i posiada bogate doświadczenie w branży. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są materiały znakomitej jakości a pracownicy dokładają wszelkich starań by zadowolić wymagania każdego klienta. Więcej na temat firmy i właściwości rynien czy surowców mogą Państwo zaczerpnąć na stronie struga-rynny.pl.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Kraków WoMax

  Firma remontowa Kraków WoMax »

  Firma remontowo wykończeniowa z Krakowa w profesjonalny sposób zajmie się Państwa zleceniem. Remonty i wykończenia realizowane przez firmę WOMAX są na najwyższym poziomie. Remonty i wykończenia Kraków. Firma Womax od kilku tal działa z sukcesem na rynku Krakowa i okolic. Zajmujemy się remontami lub kompleksowymi wykończeniami wnętrz. Oferujemy bardzo szeroki zakres profesjonalnych usług, od prac rozbiórkowych poprzez planowanie i wykonanie wszelkich instalacji (wod-kan, elektryczne, centralnego ogrzewania), malowanie, gładzie, wykończenia łazienek i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inspektor Nadzoru Żory

  Inspektor Nadzoru Żory »

  oferujemy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych od pozyskiwania nieruchomości, negocjowania umów najmu nieruchomości, przygotowania dokumentacji i koordynacji prac związanych z pozyskaniem pozwolenia na budowę. A także pełnienie funkcji Kierownika Projektu przy realizacji inwestycji aż do etapu uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. Jeśli potrzebujesz kierownika Budowy w Żorach lub Rybniku czy też inspektora Nadzoru to dobrze trafiłeś, oferujemy swoje usługi na terenie całego śląska.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe

  Hale stalowe »

  Najnowocześniejsze hale przemysłowe na sprzedaż lub wynajem, w świetnych lokalizacjach na obszarze całego kraju, oferuje Biuro Nieruchomości Jartom. Hale i magazyny w najwyższym standardzie bezpieczeństwa i użytkowania, do najróżniejszego typu eksploatacji. U nas hale wysokiego składowania, hale pozwalające na magazynowanie, konfekcjonowanie, hale produkcyjne, magazyny z obsługą czy centra dystrybucyjne. Fachowy konsulting, wycena, negocjacje.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cegiełka - Cegielnia w Pacanowie

  Cegiełka - Cegielnia w Pacanowie »

  Cegielnia Cegiełka w Pacanów istnieje od 1933 roku. Jesteśmy kolejnym pokoleniem kontynuującym produkcję ceramiki budowlanej. Firma posiada wysokiej jakości złoża glinowe, z których można wyprodukować każdy asortyment potrzebny w budownictwie:
  Cegła pełna Kl. 20
  Cegła pełna Kl. 15
  Cegła pełna Kl. 10
  Cegła dziurawka
  Cegła gospodarcza
  Cegła kratówka DZ-9
  Cegła kratówka K-3  Cegielnia "Cegiełka - Bis" s.c.
  Andrzej i Roman Dygudaj
  Pacanów 25A
  42-140 Panki
  gmina: Panki
  powiat kłobucki
  woj: śląskie

  tel/fax: 034 317 95 95

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Namioty halowe

  Namioty halowe »

  Hale namiotowe to budowle na które nie jest wymagane pozwolenie na budowę, jedynie zgłoszenie bydowlane. Produkowane przez nas namioty halowe mogą być użytkowane całoroczne gdyż konstrukcja jest dostosowana do danej strefy wiatrowej oraz śniegowej. Na życzenie klienta możemy wykonać hale namiotową sezonową czyli wytrzymującą 45kg/m2 śniegu.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamień dla Każdego

  Kamień dla Każdego »

  Szanowni Państwo,Firma istnieje od 2003 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy na terenie województwa śląskiego, a następnie rozszerzyliśmy na cały kraj. Wykonaliśmy wiele projektów w kamieniu, takie jak: ogrodzenia, podjazdy, kominki, grile ogrodowe, elewacje, skalniaki, schody itp.Końcem 2005 roku otrzymaliśmy propozycje wyjazdu do Niemiec w celu budowy ogrodzenia u prywatnegoprzedsiębiorcy w Stuttgarcie. I tak zostaliśmy w Europie Zachodniej z małymi przerwami do 2011roku.Przez ten czas pracowaliśmy na terenie Niemiec, Austrii oraz Francji.W 2011 powróciliśmy do Polski i wykonujemy usługi na terenie kraju.Naszą firmę cechuje solidność, fachowość oraz uczciwość.Zapraszam do korzystania z usług naszej firmy.Lucjan Pawełek

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy nad morzem, apartamenty nad morzem

  Domy nad morzem, apartamenty nad morzem »

  Od paru lat z dużym powodzeniem sprzedajemy apartamenty nad morzem w okolicach morza w gminie Dziwnów. Oferty te są atrakcyjne cenowo w stosunku do podobnych w Pobierowie czy Międzyzdrojach. Alternatywą do apartamentów są domy nad morzem gdzie dysponujemy własna działką oraz możemy wynajmować pokoje. Ceny tego typu ofert zaczynają się od 300 tysięcy złotych.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blaszane Garaże

  Blaszane Garaże »

  Rzeczpospolita Polska zakład pracy, mieszcząca się w na południu Polski oferuje na marketing garaże - blaszane, blaszaki . Proponowane produkty cechują się długim okresem gwarancyjnym i wykonaniem z najwyższą starannością. Zapraszamy do doskonale zlokalizowanej korporacji Eternal iżby widzieć ich pełną propozycję blaszanych garaży. Garaże wykonywane przez tą korporację mają wzmocnioną konstrukcję - jest spornik wbudowany w konstrukcję dachu.
  Wykonaniem podobne są te garaże blaszaki są do norweskich garaży, które owo cechują się znamienitą dodatkowo wysublimowaną dbałością o detale. Przedsiębiorstwo Krakowska ma zestaw danych produktów - nie można produkowanych garaży jest gotowa potrzebny, odsetek wypada zamówić oraz odczekać pewny okres czasu. Zakończenie projektu na zlecenie trwa od chwili kilku dni aż do kilku tygodni w zależności od ilości prac w danym okresie czasu, kończąc na złożoności ogół problemów zleconego na mocy nabywcy.
  Dlatego preferencja, adekwatnej spółki, której powierzymy zmontowanie naszego blaszanego garażu powinien wydarzać się nie na drodze szybkich oględzin, przeciwnie na drodze sprecyzowanego także zunifikowanego sprawdzenia wszelkich dostępnych ofert - oraz blaszane garaże owo nie jest najłatwiejszy zadanie.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne Warszawa

  Biuro architektoniczne Warszawa »

  Profesjonalne biuro architektoniczne mające swoją siedzibę na terenie Warszawy. Posiadają wykwalifikowaną oraz pełną zapału kadrę architektów - dzięki temu są konkurencyjni dodatkowo odrębny na trudnym Warszawskim rynku pracowni architektonicznych.
  Jednostka powstała na początku 2000 r oraz od czasu tego roku rozpoczęła ekspansję na Lokalny rynek. Wykonują projekty nowatorskie - wykonawcze budowlane. Wykonują projekty instalacji w budynkach - projekty wodociągowe plus mediów - elektryczne. Specjalnością są instalacje centralnego ogrzewania również instalacje gazowe.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skorut

  Skorut »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji kolektorów słonecznych, ich montażem i również projektowaniem systemów solarnych. Tworzymy także instalacje grzewcze i solarne ponadto oferujemy montowanie pomp ciepła. Nasza obecność na rynku, to przeszło dziesięć lat, co pozwoliło nam na nabycie ogromnego doświadczenia w dziedzinie alternatywnych źródeł energii.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent kominów

  Producent kominów »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej spółki, obejmującą kominy kwasoodporne oraz dodatkowo detale wentylacji. W zakresie wyrobów kominowych oferujemy: wkłady kominowe, kominy kwasoodporne, systemy kominowe WSPS i SPS, a dodatkowo kwasoodporne przewody giętkie. Każdy wkład kominowy i komin produkcji Komin-Flex ma wymagane certyfikaty i dopuszczenia.
  Oferowane systemy kominowe cechuje wysoka jakość i trwałość wyrobów, wiedzę praktyczną techniczne i profesjonalizm załogi oraz naczelna dbałość o bezpieczeństwo użytkowania wyrobów Komin-Flex gwarantują nam wysoką pozycję na rynku polskim, a naszym klientom dają satysfakcję z dokonanego zakupu. Producent kominów.

   Jesteśmy producentem wkładów kominowych oraz kominów stalowych. Proponowane przez naszą firmę kominy mają wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, dzięki czemu mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość osobistych wyrobów. Już właśnie skorzystaj z mojej oferty! Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ze stuprocentową pewnością znajdziemy rozwiązanie wprost dla Ciebie!Jesteśmy producentem wkładów kominowych oraz dodatkowo kominów stalowych. Proponowane przez naszą firmę kominy posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz dodatkowo certyfikaty, dzięki czemu mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie konstrukcji budowlanych

  Projektowanie konstrukcji budowlanych »

  Biuro konstrukcyjne 2M Budownictwo istnieje od 2006 r. i oferuje usługi projektowe z zakresu projektów branży budowlanej. Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji budowlanych, wykonujemy projekty konstrukcyjne w zakresie budownictwa przemysłowego i ogólnego oraz ekspertyzy budowlane. Specjalizujemy się w projektach konstrukcji stalowych, w których mamy największe doświadczenie. Dokładamy starań, by sprostać wymaganiom naszych klientów, które są dla nas najważniejsze. Projektujemy konstrukcje dla różnorodnych gałęzi przemysłu uwzględniając ich specyficzne potrzeby. Wykonujemy ekspertyzy budowlane oceniające stan techniczny elementów konstrukcyjnych budynków oraz projekty niezbędnych wzmocnień konstrukcji. Nasi projektanci posiadają uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i wykonawstwa. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy.Oferowane usługi :-projektowanie konstrukcji budowlanych-projektowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych-projektowanie konstrukcji wsporczych dla różnego rodzaju urządzeń przemysłowych, także dla celów eksploatacji urządzeń transportu bliskiego (podtorza suwnic, wciągników, wózków itp.)-projektowanie fundamentów-ekspertyzy budowlane, ekspertyzy konstrukcji-inwentaryzacji konstrukcji i obiektów

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki