Podkategoria: Biuro

 • Niszczarki

  Niszczarki »

  Jeśli wahasz się nad ofertą solidnych gilotyn, trymerów i obcinarek, gwarantujemy artykuły czołowych firm w tej dziedzinie. W asortymencie gilotyny krążkowe, obcinarki mieczowe, akcesoria do trymerów (głowice wymienne, ostrza, paski, stoły robocze). Urządzenia do różnorakich formatów, spełniające wszelkie wymogi użytkowania. Ich producenci: Dahle, Kobra, Wallner i Fallowes gwarantują wysoką jakość przy atrakcyjnych cenach. Żeby posiadać informacje dotyczące cen do dalszej odsprzedaży i zakupów hurtowych, zachęcamy do pytań pod nr telefonu 61 66 30 888 lub na adres correct@correct.com.pl z wytycznymi, jakie urządzenia i liczbie ilu sztuk Cię interesują.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki Szczecin

  Wizytówki Szczecin »

  Profesjonalne usługi drukarskie w niskich cenach - to i wiele więcej oferuje drukarnia Królewicz ze Szczecina. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, nowoczesny sprzęt oraz życzliwe podejście do Klientów, sprawiły że Królewicz stał się czołową firmą na szczecińskim rynku poligraficznym. W ofercie wizytówki, teczki firmowe, jak również notesy reklamowe - wszystkie charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Stałe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników drukarni oraz inwestowanie w zaawansowany technologiczne sprzęt zaowocowały zaufaniem Klientów. Polecamy ulotki wykonane w różnych technikach.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biuro

Biuro - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki