Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk Kursy, »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP (w naszych firmach) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm. Specjalizujemy się w:przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,ocenie ryzyka zawodowego,sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,opracowywaniu planu BIOZ,wdrażaniu systemów HACCP,opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  Do Cyfrowej Szkoły można przystąpić niezależnie od wieku. Organizowane są studia e learning i kursy dla uczniów szkół podstawowych. Jedne szkolenia internetowe są bardziej szerokie, inne o wiele krótsze. Kursy przez Internet, tu zapewniane, doskonale systematyzują wiedzę już zdobytą jak również ewidentnie ją wzbogacają. Nauka przez Internet tu gwarantowa jest ciekawa i inspirująca. Każdy kto ma swoje hobby, może je tu pogłębiać. Szkolenia e learning już od dawna oferowane są na rynku w Polsce. W Cyfrowej Szkole można liczyć na całkowity profesjonalizm. Udostępniane są e szkolenia dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeden zainteresowany może utworzyć kilka kont. Przy zakupie szkolenia internetowego zaczyna obowiązywać umowa z portalem. Szkolenia stacjonarne prowadzone są w Poznaniu.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy przeprowadza warsztaty i szkolenia dla osób ubiegających się o zdobycie prawa jazdy. Zarówno kursy priorytetowe jak również doszkalające przeprowadzane są w zakresie teorii, a oprócz tego kategorii A i B.
  Na naszej stronie internetowej WWW odnaleźć mogą Wy dane o naszym OSK (Ośrodek Szkolenia Kierowców) oraz aktualną ofertę mojej szkoły edukacji jazdy. Dodatkowo na stronie można odkryć takie informacje jak termin rozpoczęcia najbliższego przewodnika na prawo jazdy, galerie w której znajdują się fotografię naszego biura i placu manewrowego, a oprócz tego dział kontaktu. W nim znajdują się wszelkie dane adresowe, formularz kontaktowy za którego pośrednictwem można śpiesznie nawiązać z nami kontakt i mapka pokazująca jak można trafić do naszego biura.
  Z rozważają o odwiedzających stronę naszej auto szkoły, umieściliśmy działy "prawo jazdy w sieci", a ponadto dział "dla kursanta". W pierwszym z nich znajdują się najciekawsze publikacje na zagadnienie prawa jazdy znalezione w globalnej sieci Internet, a w drugim pomoce do edukacji w czasie przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Pomiędzy nich znajduje się  między innymi  schemat klawiatury jaki występuje podczas egzaminu na prawo jazdy (wraz z opisami klawiszy), aktualna tabela prędkości, opis świateł pojazdu egzaminacyjnego, znaki drogowe czy dostęp do testów na wszystkie kategorie.
  Dzięki formularzowi znajdującemu się stronie mogą państwo zapisać się na wykład prawa jazdy online - nie wychodząc z lokalu. Wszystkie potrzebne dane dostępne są na www.naukajazdy.gorlice.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Jeśli prowadzisz firmę i nie radzisz sobie z nawałem papierkowej roboty takiej jak prowadzenie rachunków i księgowości, koniecznie poszukaj biura, które Cię w tym wyręczy. Godnym polecenia na pewno jest biuro rachunkowe Kraków Union. To od lat lider na krakowskim rynku. Agencja zajmuje się księgowością, rachunkowością, organizuje szkolenia bhp oraz służy doradztwem w zakresie kredytów. Wykwalifikowani specjaliści sprostają oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów oraz dopną wszelkie firmowe sprawy na ostatni guzik. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szybkiego czytania Kraków »

  Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte.Ramowy program kursu obejmuje:- 40 godzin lekcyjnych,- zajęcia 2 razy w tygodniu w kameralnych grupach,- trening funkcji poznawczych,- techniki pamięciowe i wizualizacje,- ćwiczenia koncentracji i spostrzegania,- naukę kreatywnego myślenia.W jaki sposób można to osiągnąć?- poprzez gimnastykę oka,- poszerzenie pola widzenia,- szybsze postrzeganie tekstu,- ćwiczenia antycypacji,- elimnację fonetyzacji i regresji,- opanowanie strategii czytania.Po co to wszystko?Zbyt wolne tempo czytania nuży, osłabia koncentrację i utrudnia zapamiętywanie. Badania wykazały, że nasz mózg zaczyna koncentrować się, gdy czytamy powyżej 500 słów na minutę. Tymczasem gimnazjalista czyta średnio 150 słów na mintę a dorosły około 200.Uczestnicząc w kursie możesz 5-10 krotnie przyspieszyć tempo czytania i skuteczniej radzić sobie ze zdobywaniem wiedzy.Pomyśl - kilka stron tekstu w minutę jest w zasięgu... Twoich oczu.Wystarczy z nami ćwiczyć :-)Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji -> przejdź na naszą stronęWiosenna PromocjaWiosenna Edycja Kursu Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Maturzyści i studenci 20% taniej!

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków - Tomasz Jezierski »

  W ostatnich dziesięciu latach dużo się zmieniło w unormowaniach tyczących się bezpieczeństwa w pracy. W dzisiejszych czasach na pierwszym miejscu stawia się dobro zatrudnionego, co jest nadzwyczaj pozytywnym trendem. W dobie aktualnych unormowań rośnie rola podmiotów, które przeprowadzają szkolenia bhp. Jezierski to firma, która ma w tym zakresie duże doświadczenie, ponieważ działa na rynku z powodzeniem od paru lat. Więcej wiadomości na temat jej prosperowania można odnaleźć na czytelnej stronie internetowej bhpjezierski.pl. Pryncypał firmy Tomasz Jezierski to wybitny specjalista z zakresu bhp. Kraków to miasto, w jakim przeprowadza on największą liczbę szkoleń w z tego zakresu. Cieszą się one wielką popularnością, gdyż wiedza na nich zdobyta umożliwia pracownikom uniknąć niebezpiecznych sytuacji, oraz radzić sobie w wypadku ich potencjalnego wystąpienia.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Poznań »

  MIND Centrum Zarządzania Jakością ma do zaproponowania kompleksowy consulting obejmujący zagadnienia z szeroko pojmowanego zarządzania jakością. Nasze projekty, to zarówno wdrażanie ISO w oparciu o indywidualne techniki administrowania jakością, oraz spajanie już istniejących struktur z nowymi elementami. Procedury szkoleniowe, którymi operujemy, pozwalają nam szkolić specjalistów obsługujących wdrażanie systemu zarządzania jakością, m.in.: pełnomocnik ISO czy audytor ISO. MIND Centrum Coachingu to także propozycja szeroko rozumianego business coaching i seminariów szkoleniowych dla pracowników z elementami couchingu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie »

  Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego. Doradztwo w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. jak również kompleksowe wsparcie konsultingowe, począwszy od weryfikacji szans dotacyjnych, przez napisanie wniosku i pozyskanie wsparcia unijnego, po realizację projektów i ich rozliczanie. Zapraszamy skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe »

  Dobrze zgrana kadra pracowników to połowa sukcesu. Nic lepiej nie poprawi stosunków pomiędzy nimi jak organizowane co jakiś czas imprezy integracyjne, w organizowaniu których specjalizuje się zespół Vision & Team z Gdańska. Relacje w firmie w ogromny sposób wpływają na jakość oferowanych usług, warto więc zadbać o przyjazną atmosferę. Imprezy firmowe w znacznym stopniu przełożą się także na wyższą efektywność pracowników. Istotną rolę dla rozwoju firmy odgrywają ponadto wszelkiego rodzaju konferencje, eventy czy na nawet imprezy na wodzie. Ich organizacja jest jednak czasochłonna, warto więc zadanie to zlecić specjalistom z firmy Vision & Team.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywanie fałszywek »

  DCB S.A. dla swoich klientów oferuje szkolenia z wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów. Jesteśmy w stanie nauczyć Cię rozpoznawać banknoty niemal wszystkich walut świata. Najchętniej zamawiane szkolenia są z walut: PLN i Euro, co zrozumiałe, bo tymi walutami Polacy najczęściej obracają.

  Szkolenia DCB S.A. tym różnią się od innych tego typu, że u nas największy nacisk kładziemy na praktykę. Kursanci na własnej skórze mogą przekonać się, jak ciężko czasem odróżnić jest fałszywkę od oryginału, ale dzięki wiedzy i umiejętnościom przekazywanym przez trenerów DCB S.A. nauczysz się jak w 2-3 sekundy z niemal mistrzowską precyzją poznać, który banknot jest prawdziwy, a który nie.

  Oprócz szkoleń DCB S.A. posiada w ofercie również narzędzia niezbędne do pracy kasjera: Lampę Kasjerską, liczarki, czy lupy.

  Zadzwoń pod numer 725 501 027 i zapytaj naszego doradcę o szczegóły oferty, lub odwiedź naszą stronę internetową i poznaj dokładnie firmę DCB S.A. i nasze produkty.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm oraz doradztwo i konsulting na najwyższym, europejskim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia personalne, marketingowe i BHP. Świadczymy pomoc 24h, oferujemy filmy instruktażowe oraz niezbędne materiały dydaktyczne, stosujemy tylko skuteczne, sprawdzone metody nauki. Sprawdź naszą ofertę, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Częstochowa »

  Ośrodek szkolenia kierowców Progress
  Szkoła nauki jazdy OSK Progress to gwarancja dobrego przygotowania do egzaminu. Oferujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Działamy od kilkunastu lat – wiemy jak szkolić przyszłych kierowców. Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie programów nauczania oraz metod szkolenia.

  Teoretyczne szkolenie odbywa się w profesjonalnie wyposażonych salach z odpowiednimi materiałami dydaktycznymi. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców. Nasi kursanci mogą cieszyć bardzo wysoką zdawalnością egzaminu praktycznego.

  Zaufało nam już setki osób z Częstochowy i okolic. Dołącz do tej grupy również Ty!

  Data dodania: 25 02 2020 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki