Strony związane z hasłem 'medyczne':

 • Tłumaczenie »

  Jesteśmy kadrą tłumaczy internetowego Biura Supertłumacz. Są między nami eksperci od kiludziesięciu języków świata – nawet tłumacz języków japońskiego, suahili czy węgierskiego. Aby zapewnić zleceniodawcom najwyższy standard usług, współpracujemy z osobami czynnie związanymi w odpowiedniej branży (np. medycyna, prawo, ekonomia, technika, informatyka). Supertłumacz umożliwia również weryfikację naturalności przekładu przez native speakerów. Dzięki terminowym realizacjom i wysokiej jakości przekładu udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów indywidualnych, biznesowych i organizacji. Na stronie do wglądu referencje od naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czerniak »

  eOnkologia.pl to serwis dla onkologów, poprzez który są oni w stanie podwyższać poziom swojej wiedzy. Są tu dane o raku jelita grubego, można przyswajać dane o konferencjach medycznych. Na witrynie jest kilka kalkulatorów medycznych i klasyfikacja Childa i Pugha. Jest to niezwykle ciekawe udoskonalenie pracy. Są ciekawe wywiady w postaci video.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolska Sieć Portali Internetowych »

  Niniejsza strona przedstawia listę naszych portali internetowych. Są to katalogi, bazy firm: wielotematyczne oraz branżowe: ślubne, medyczne, budowlane, motoryzacyjne, wyposażenie wnętrz, remonty. Nasze strony firmowe: kasy fiskalne oraz Częstochowskie Informacje.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia francuski »

  Alingua to krakowskie biuro tłumaczeń, które wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i specjalistyczne. Wykonujemy także przekłady stron internetowych. Tłumacz niemieckiego może wykonać zlecenie współpracując ze specjalistą danej dziedziny, dzięki czemu nasi klienci mają pewność co do właściwego sensu danego tekstu. Dbając o jakość i rozwój firmy udostępniliśmy nowe usługi w kategoriach: tłumaczenia rosyjski oraz tłumaczenia angielski. Odwiedź nasza stronę i zapoznaj się z nowościami!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Gabinety »

  Katalog stron lekarze-gabinety. pl to nowoczesny portal zajmujący się medycyną. Katalog jest przyjazny dla odwiedzających, którzy chcą szybko znaleźć potrzebne informacje. Zapraszamy również wszystkich posiadających swoje strony internetowe związane z medycyną do umieszczenia ich w naszej bazie.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki