Strony związane z hasłem 'konferencje':

 • Konferencje »

  Chciałbyś zorganizować konferencję bez angażowania jednostek trzecich?. Zajrzyj koniecznie na portal konferencje.pl Znajdziesz tu min: centra konferencyjne, specjalistów z branży spotkań konferencyjnych, atrakcje konferencyjne. Myślisz o konkretnym mieście zero problemu wejdź na podstroję konferencje Warszawa a przewodniki konferencyjne poprowadzą Cię po stolicy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czerniak »

  eOnkologia.pl to serwis dla onkologów, poprzez który są oni w stanie podwyższać poziom swojej wiedzy. Są tu dane o raku jelita grubego, można przyswajać dane o konferencjach medycznych. Na witrynie jest kilka kalkulatorów medycznych i klasyfikacja Childa i Pugha. Jest to niezwykle ciekawe udoskonalenie pracy. Są ciekawe wywiady w postaci video.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe »

  Dobrze zgrana kadra pracowników to połowa sukcesu. Nic lepiej nie poprawi stosunków pomiędzy nimi jak organizowane co jakiś czas imprezy integracyjne, w organizowaniu których specjalizuje się zespół Vision & Team z Gdańska. Relacje w firmie w ogromny sposób wpływają na jakość oferowanych usług, warto więc zadbać o przyjazną atmosferę. Imprezy firmowe w znacznym stopniu przełożą się także na wyższą efektywność pracowników. Istotną rolę dla rozwoju firmy odgrywają ponadto wszelkiego rodzaju konferencje, eventy czy na nawet imprezy na wodzie. Ich organizacja jest jednak czasochłonna, warto więc zadanie to zlecić specjalistom z firmy Vision & Team.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk hotele »

  Marka Hilton jest najbardziej rozpoznawalną marką w branży hotelarskiej. Firma od lat jest łączona z komfortem, prestiżem oraz indywidualnym podejściem do gości, dzięki czemu Hilton Hotele Gdańsk jest jednym z najczęściej nagradzanych hoteli w Polsce. 150 przestronnych pokojów sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla zorganizowanych grup. Cztery sale konferencyjne oraz dwie sale bankietowe o łącznej powierzchni prawie 600 metrów kwadratowych tworzą Hotel Hilton idealną lokalizacją na konferencje nad morzem, szkolenia, bądź imprezy okolicznościowe. Ponadto, wewnątrz hotelu znajduje się restauracja Mercato, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gdańskich restauracji.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Największa baza eventowa w polsce »

  Nasza oferta to atrakcje na imprezy pogrupowane w różne kategorie. Znajdziesz tu atrakcje na lądzie, atrakcje na wodzie, atrakcje w powietrzu. Jeżeli potrzebujesz wyposażenie gastronomiczne lub cateringowe, namioty, parasole zapraszamy do kategorii gastronomia. Mamy bardzo dużą ofertę materiałów reklamowych i gadżetów.Możesz również zorganizować imprezę korzystając z naszych ofert gotowych scenariuszy oraz bazy miejsc i obiektów na imprezę.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki