Podkategoria: Samochody ciężarowe

 • Warsztat samochodowy w Warszawie

  Warsztat samochodowy w Warszawie »

  Właścicielom aut ze stolicy a także jej bliskich okolic doradzamy usługi firmyKramerFullSerwis. Nasz warsztat motoryzacyjny działa w branży napraw motoryzacyjnych od blisko dekady, co czyni nas firmą bardzo interesującą, scalającą w swojej profesji dwa istotne czynniki: właściwy poziom świadczeń z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Swoim klientom oferujemy m.in.: wymianę amortyzatorów, sprzęgła, rozrządu, płynów eksploatacyjnych a także pasków klinowych; naprawę układów napędowych, hamulcowych, chłodzenia i zawieszenia; diagnostykę komputerową, serwis opon. Nasza praca objęta jest sześciomiesięczną rękojmią.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Samochody strażackie

  Samochody strażackie »

  Firma Bascco zajmuje się sprzedażą używanych pojazdów pożarniczych oraz sprzętu pożarniczego z przeznaczeniem dla jednostek OSP. Powstała w roku 2002 i jest jedyną firmą w woj. lubelskim. Oferowane przez nas samochody strażackie są w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. W naszej ofercie znajdują się pojazdy marki : Mercedes, Iveco, Ifa, Tatra, oraz inne. Dla Urzędów Gmin i Miast oraz jednostek OSP wystawiamy FV z 7% stawką podatku VAT. Proponujemy Państwu używane pojazdy pożarnicze po najniższych cenach oraz możliwość zakupu w Leasingu. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa

  Prawo jazdy warszawa »

  Młodzi inni ludzie za każdym razem z niecierpliwością wyczekują osiemnastych urodzin. Nie chodzi tylko o to, że w końcu będą mogli zakupić legalnie alkohol. Od osiągnięcia pełnoletności można rozpocząć starania o prawo jazdy warszawa. Dzięki temu dokumentowi można legalnie prowadzić pojazdy. Przewodnik na prawo jazdy Wrocław jest względnie drogie, jednak jest to jedna z tych inwestycji, która prędko się zwraca. Na warsztacie powinno się przejeździć pod okiem instruktora trzydzieści godzin, następnie przystąpić trzeba do państwowego egzaminu na prawo jazdy Olsztyn. Egzamin składa się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. Na części praktycznej trzeba odpowiedzieć na pytania, część praktyczna to już nic innego jak jazda. Egzaminowi towarzyszy ogromny stres, co a dodatkowo wszystko utrudnia. Wręcz osoby, które w trakcie wykładu dobrze radzą sobie za kółkiem, na egzaminie popełniają proste usterki. Po zdaniu egzaminu i wpłaceniu niemałej kwoty można już z ulgą na sercu czekać na odebranie upragnionego prawa jazdy warszawa. 

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TVP

  TVP »

  Nie ma osoby, która nie zna TVP - Telewizja Polska jest w każdym domu. Spora większość zna też największy nośnik reklamowy, jakim jest Telegazeta TVP.
  Telegazeta jest z nami od dziesięcioleci i posiada miliony widzów, którzy codziennie śledzą ogłoszenia tam zawarte.To najbardziej rozpoznawalna platforma ogłoszeniowa w Polsce. Właśnie i Ty możesz szybko i łatwo dodać tam własne ogłoszenie.
  Umożliwia to ibo24.pl.
  Emisja nieomalże natychmiast, ceny redakcyjne.
  Pamiętaj TVP to nie Gumtree, nie Allegro. TVP to potęga.
  Znajdziesz także program TV i katalog spółek.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Samochody ciężarowe

Samochody ciężarowe - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki