Podkategoria: Sprzęt komputerowy

 • Naprawa komputerów Opole

  Naprawa komputerów Opole »

  Serwisujemy laptopy, rozwiązujemy problemy z Windows-em i oprogramowaniem. Zwalczamy wirusy, trojany i robaki internetowe. Wykonujemy diagnozy sprzętu komputerowego. Konfigurujemy i zabezpieczamy sieci przewodowe LAN i bezprzewodowe Wireless. Obsługujemy firmy od strony informatycznej prowadząc kompleksową opiekę informatyczną oraz na wezwanie usuwając problemy informatyczne. Oferujemy usługi informatyczne dla firm (opieka informatyczna) a także osób prywatnych (pogotowie komputerowe). Masz problem z komputerem - dzwoń. InterSet na kłopoty!

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dodatkowe chłodzenie komputera

  Dodatkowe chłodzenie komputera »

  Jeśli mamy komputer stacjonarny to warto pomyśleć o tym aby kupić dodatkowe chłodzenie komputera, który będzie dbał o prawidłowy obieg powietrza w naszym sprzęcie. Wentylatory, oryginalne z zasilacza w większości wypadków nie są w stanie zagwarantować stosownego chłodzenia. Oferowana jest szeroka gama wentylatorów o różnorakich rozmiarach i wydajności. Są to, de facto dobrej jakości dodatkowe chłodzenie komputera. W wypadku, gdy posiadamy notebooka warto pomyśleć o kupnie podkładki chłodzącej. Jest to faktycznie znakomity i pomocny produkt. Dzięki zastosowanym wentylatorom w podstawce, chłodne powietrze jest kierowane na obudowę notebooka, a ponadto na rdzeń procesora co umożliwia na utrzymanie optymalnej temperatury. Dodatkowe chłodzenie komputera jest bardzo zalecane, żeby zachować odpowiednie parametry urządzenia.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów waszawa

  Serwis laptopów waszawa »

  Przestał się uruchamiać notebook? Z pomocą nadchodzi serwis notebooków. Naprawimy każdą usterkę w Twoim komputerze przenośnym. Zrobimy to ekspresowo. Dla nas najważniejszy jest klient. Ponad połowa klientów naszego serwisu laptopów to ludzie z polecenia. Dołącz do zadowolonych klientów! Mamy najniższe ceny w polce wszystko dzięki mamy dostęp do części bezpośrednio od producenta tj. Nvidia, Ati, Maxim, Sis, Realtek, Intel, Amd. Naprawimy laptopa każdej firmy tej bardzo znanej Dell HP Acer jak i mniej znanych producentów. Współpracujemy z hurtowaniami matryc do laptopów, dzięki czemu znajdziemy dla Ciebie matryce w konkurencyjnej cenie. Zalany notebook nie jest nie przysporzy nam większych problemów. Laptop uszkodzony mechanicznie?? My doprowadzimy go do stanu nówka w przystępnej cenie.
  Serwis laptopów jest otwarty Poniedziałek- Sobota 11.00 - 21.00. Kontakt telefoniczny natomiast 24h przez siedem dni w tygodniu.
  Darmowa diagnoza notebooka przy kliencie.
  Doradzimy, naprawimy, pomożemy, przeserwisujemy. Każda naprawa przeprowadzana jest dopiero po Twojej zgodzie - u nas nie spotka Cię żadna finansowa niespodzianka.
  Wstępna (orientacyjna) wycena naprawy laptopa po kontakcie telefonicznym - mamy tak duże doświadczenie że trafność diagnoz telefonicznych mamy na poziomie 90%.
  Napisz, zadzwoń sprawdź nasz najtańszy serwis laptopów Warszawa.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki