Podkategoria: Inne strony

 • Darmowe skracanie linków

  Darmowe skracanie linków »

  Proste i łatwe narzędzie do skracania długich adresów na Internecie. Zrób sobie łatwe do zapamiętania przekierowanie. Pozwala na błyskawiczne skrócenie długiego adresu do klikuznakowej postaci łatwej do wklejenia na stronie, przesłania znajomym czy umieszczenia w opisie na swoim komunikatorze. Zapraszam skracaj z nami linki.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw

  Place zabaw »

  Serwis branżowy e-placezabaw.pl to kompleksowe informacje odnośnie obowiązujących warunków bezpieczeństwa i użytkowania przestrzeni tworzonych dla dzieci. Wykaz branżowy zawiera takie sekcje jak: komplety zabawowe, przyrządy pojedyncze, urządzenia sportowe, mała architektura, nawierzchnie, zestawy ogrodowe. Wiadomości zamieszczane na stronie pomagają w stworzeniu wysokiej jakości placów, na których dzieci będą mogły bawić się bez obaw o narażenie zdrowia i życia. Dzięki formularzowi po lewej stronie można zapytać fachowca o sprawy związane z placami zabaw. Do dyspozycji zainteresowanych poradnik o bezpieczeństwie miejsc dla dzieci oraz możliwość zapisania się do newslettera.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia drobne

  Ogłoszenia drobne »

  Darmowy serwis ogłoszeniowy owi.pl to jeden z najbardziej lubianych stron tego typu w Polsce. Z pomocą owi.pl możesz kupić dosłownie wszystko, poczynając od działki rolnej poprzez meble, zabawki, sprzęt rtv, książki, a na samochodach skończywszy. Nasz portal z ogłoszeniami nie sprawi kłopotu żadnemu z klientów, nawet największy amator poradzi sobie z jego obsługą dzięki prostocie, przejrzystości i funkcjonalności serwisu. W naszym serwisie możesz dodawać ogłoszenia regionalne, między innymi ogłoszenia warszawa, ogłoszenia gdańsk czy ogłoszenia katowice od teraz nie będą stanowiły żadnego problemu, dzięki takim rozwiązaniom portal jest efektywniejszy.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co wywołuje migrenę

  Co wywołuje migrenę »

  Biometeo.pl jest tematycznym serwisem internetowym, na łamach którego na bieżąco są zamieszczane praktyczne informacje odnośnie kwestii związanych z pogodą i jej wpływem na zdrowie i samopoczucie. W obrębie serwisu dokładnie opisane zostały wszelkie objawy meteoropatii. Ze strony można wynieść cenne informacje na temat tego, dlaczego bolą kości, jak przejawia się migrena. Opisane są ponadto także bóle mięśni i ich przyczyny w odniesieniu do zmian atmosferycznych. Biometeo to solidna dawka wiedzy na temat tego, w jakim stopniu pogoda odpowiada za złe samopoczucie i ogólną kondycję zdrowotną.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • E mail

  E mail »

  Serwis poczta.pl ułatwia utworzenie bezpłatnego konta internetowego każdemu internaucie. Poprzez wybór tego serwisu uzyskujesz między innymi: indywidualny login pocztowy z neutralną końcówką poczta.pl, możliwość wysyłania dużych wiadomości o wadze, aż 25MB oraz przestronną skrzynkę pocztową – 10GB, która zmieści ogrom wiadomości. Oprócz tego umieszczono sporo ulepszeń, które wpływają na jakość serwisu. Między innymi są to filtry antywirusowe i antyspamowe, spis adresów, łatwe filtrowanie wiadomości, połączenie konta z programami do odbioru i wysyłania maili a także dostęp do serwisu praca.pl.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z kraju i ze świata

  Wiadomości z kraju i ze świata »

  Wszystkie wiadomości w jednym miejscu - wydarzenia z kraju i ze świata, informacje sportowe, działy tematyczne, nauka, technika, facet, kobieta, technologie, serwis z grami i plotkami, oraz oczywiście ciekawostki i pogoda.
  Portal informacyjny należy do Ogólnopolskiej Sieci Portali Internetowych OSPI.pl.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal randkowy smartpage.pl

  Portal randkowy smartpage.pl »

  Poszukując miłości nie sposób w dzisiejszych czasach nie skusić się na skorzystanie z portali randkowych. O ile kiedyś były one uważane za przeznaczone dla osób nieśmiałych czy nie potrafiących odnaleźć się w rzeczywistym świecie randek, o tyle dzisiaj, podobnie jak dostęp do internetu jest to już normalnością. Chcecie mieć jak najszersze możliwości poznawania nowych osób? Korzystacie więc z serwisów z randkami. Trudno bowiem o łatwiejszy sposób poznawania ludzi. Każdy ma swoją codzienność, pracę, szkołę czy inne zajęcia, które tworzą codzienną rutynę i w tym zakresie może szukać miłości. Portale z randkami dają jednak o wiele szersze pole do manewru. Jakie jest bowiem prawdopodobieństwo, że spotkasz jutro osobę, która mieszka np. 30 kilometrów od Ciebie? Ona również ma swoją codzienną rutynę. Dzięki serwisom takim jak Nasz staje się to banalnie proste. Oczywiście nie traktujcie serwisów randkowych jako jedyną opcję a raczej jako poszerzenie swoich możliwości. Zapraszamy serdecznie wszystkich poszukujących trwałego związku. Zapraszamy, serwis smartpage.pl

  Data dodania: 22 12 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne strony

Inne strony - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki