Podkategoria: Zwierzęta

 • Gabinet weterynaryjny Częstochowa

  Gabinet weterynaryjny Częstochowa »

  Weterynarz w Częstochowie

  Centrum Małych Zwierząt to nowoczesny gabinet weterynaryjny i całodobowe pogotowie dla zwierząt. Współpracujemy z lekarzami weterynarii różnych specjalności. Możemy zaoferować pełen zakres badań diagnostycznych, leczymy bieżące przypadki, prowadzimy też konsultacje specjalistyczne.

  Przyjmujemy: psy, koty, gryzonie, ptaki oraz małe zwierzęta egzotyczne.

  Chcemy pomóc Państwa małym pupilom, dlatego udzielamy im natychmiastowej pomocy. Przeprowadzamy wszystkie niezbędne badania po to, by postawić właściwą diagnozę i jak najszybciej rozpocząć leczenie zwierząt.

  Oprócz typowej działalności w charakterze pogotowia weterynaryjnego, udzielamy porad dotyczących pielęgnacji. Proponujemy szeroką gamę usług: strzyżenie psów, trymowanie i inne zabiegi kosmetyczne. Zajmujemy się także chipowaniem. Wykonujemy też paszporty dla małych zwierząt domowych.
  Pogotowie weterynaryjne

  Rozumiemy, że w wielu przypadkach zwierzę jest zbyt słabe, aby przyjść do naszego gabinetu. Wystarczy, że zadzwonisz! Szczegółowe dane w zakładce kontakt. Wizyty domowe są możliwe 7 dni w tygodniu.

  Dysponujemy jedynym w Polsce tomografem komputerowym przystosowanym do celów weterynaryjnych! Dzięki niemu zyskujemy możliwość poszerzonej diagnostyki obrazowej i dokładniejszy wgląd w tkanki i narządy.

  Kontakt: Tel. : 600-240-992
  Al. Wolności 68, Częstochowa

  Data dodania: 26 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie

  Gołębie »

  Pomimo tego, że gołębie pocztowe ze 100% pewnością są bardzo fascynującymi, a oprócz tego niebywale inteligentnymi zwierzętami, to jednak trzeba zauważyć, że ich hodowla nie trzeba do najłatwiejszych rzeczy - przeciwnie, może się okazać, że trzeba włożyć w to naprawdę mnóstwo wysiłku, aby osiągnąć rzeczywiście zadowalające rezultaty. W końcu wytresowanie takiego gołębia pochłania bardzo wiele czasu, więc jeśli ktoś preferuje zająć się czymś takim, to na samym początku musi mieć absolutną gwarancję co do tego, że wie, na co tak właściwie się porywa. Warto jest więc wejść na prezentowaną tutaj stronę, bowiem wszelkie zgromadzone na niej dane w zupełności wystarczą do tego, aby posiadać całkowicie spore pojęcie na zagadnienie hodowli takich gołębi. Zresztą, dosłownie dla bardziej już doświadczonych hodowców ma możliwość to być doskonała oferta, bowiem jej zasoby są tak obszerne, że w wręcz każdym przypadku można się z niej dowiedzieć czegoś zupełnie nowego.Bardzo trudno byłoby odnaleźć tak ciekawe zwierzęta, jak gołębie pocztowe. Sam proces ich hodowli oraz dodatkowo tresury na pewno może być czymś niewyobrażalnie fascynującym, bowiem w końcu nauczenie gołębi trudnego zadania przenoszenia listów w określone miejsce ze stuprocentową pewnością nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Równocześnie jednakże ich hodowla cieszy się obecnie realnie ogromną popularnością w Polsce, zaś każdego roku omal systematycznie prowadzone są najróżniejsze wystawy, a ponadto konkursy. Prezentowana tutaj strona jest doskonałą propozycją dla każdego, kto wyłącznie chce dowiedzieć się na ten zagadnienie nieco więcej - znajdziemy na niej zarówno całe mnóstwo informacji dotyczących samej hodowli gołębi pocztowych jak i wiadomości z życia całej tej społeczności.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie pocztowe na sprzedaż

  Gołębie pocztowe na sprzedaż »

  Przedstawiona tutaj witryna stanowi prawdziwą skarbnicę edukacji z której powinien korzystać absolutnie każdy, kto jedynie interesujący się jest gołębiami pocztowymi, a ponadto ich hodowlą. Zamieszczone tutaj zasoby są na tyle obszerne, że może z nich skorzystać absolutnie każdy, w każdej chwili dowiadując się dzięki temu czegoś zupełnie nowego. Strona oferuje nam zarówno jedyną edukację na temat takich gołębi jak i bez liku przydatnych informacji dotyczących tajników ich hodowli. Skorzystanie z niej daje nam więc zapewnienie, że będziemy mogli zajmować się swoimi gołębiami w o wiele lepszy metodę, niż dotychczas! Gołębie pocztowe oczywiście są bardzo fascynującymi stworzeniami, choćby sama ich hodowla nie trzeba do najłatwiejszych zadań. Jeżeli już ktoś więc jest nimi zainteresowany i chciałby dowiedzieć się o nich jak najwięcej, to prezentowana tutaj strona niewątpliwie będzie dla niego rewelacyjną propozycją. Znajdziemy na niej wręcz całą edukację jaka jedynie ma możliwość być nam potrzebna do de fakto dokładnego poznania owych zwierząt, a ponadto skutecznego opanowania sztuki ich hodowli. Rzeczywiście warto jest zatem się z nią zaznajomić, bowiem wszystkie umiejscowione tutaj zasoby stanowią istną skarbnicę wiedzy dla każdego miłośnika gołębi pocztowych!

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki