Podkategoria: Wyposażenie sklepów

 • Torby papierowe z nadrukiem

  Torby papierowe z nadrukiem »

  Misją Firmy Ekologiczna Unia Europejska dostarczającej papierowe i bawełniane torby jest wysoki standard usług, usatysfakcjonowanie klienta oraz działalność przyjazna środowisku. Papierowe torby ekologiczne wytwarzane są z materiału nie bielonego chlorem, w związku z tym mogą być stosowane do przechowywania artykułów żywnościowych. W asortymencie torby w bogatej rozmiarówce, z uchwytem płaskim bądź skręcanym.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby bawełniane

  Torby bawełniane »

  Eko Ue – renomowany producent toreb papierowych z recyklingu proponuje: torby i torebki papierowe, torby ekologiczne, torby reklamowe, torby z nadrukiem. Nasze torby papierowe produkujemy w różnych rozmiarach. Torby papierowe o pojemności od 3,5 litra do 35 litrów z uchwytem płaskim i skręcanym. Torby reklamowe oferujemy w gramaturze od 7 - 140g/m2 i wytrzymałości od 8 do 15 kg. Dzięki kreatywności i doświadczeniu naszych grafików i projektantów, produkowane torby papierowe charakteryzują się ciekawym wzornictwem. Nasi inżynierowie czuwają na każdym etapie produkcji, aby torby papierowe były wytrzymałe. Wysoka jakość, elegancja. Atrakcyjne ceny. Dla stałych klientów i agencji reklamowych specjalne ceny.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt jeździecki

  Sprzęt jeździecki »

  W naszym e-sklepie jeździeckim www.koniesklep.pl mamy pełną gamę artykułów związanych z hodowlą i utrzymaniem koni. Sądzimy, że należy starać się o nienaganne zdrowie i piękny wygląd konia od podstaw. Dlatego oferujemy szeroki wybór pasz uzupełnionych witaminami i suplementami diety. Dla łakomczuchów posiadamy także łakocie i lizawki. Sklep BRUGE posiada w asortymencie także najlepszej jakości preparaty do pielęgnowania koni: do ochrony strzałek i kopyt, skóry i sierści konia, ścięgien, stawów i mięśni oraz preparaty odstraszające owady. Firma zaopatruje także jeźdźców – w zakładce „dla jeźdźca” znajdują się akcesoria i sprzęt jeździecki: baty, bryczesy damskie, męskie i dziecięce, buty i sztyblety, czapsy i sztylpy, kaski, czapki, toczki, ostrogi, rękawiczki, skarpety. Do wyboru strój codzienny i na zawody.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja

  Klimatyzacja »

  Produkcja oraz dystrybucja systemów klimatyzacyjnych to specjalność firmy Centrum Klima, która od 1995 roku zajmuje się tego typu działalnością. W hali produkcyjnej znajdującej się w Wieruchowie pod Warszawą wyspecjalizowani pracownicy za pomocą nowoczesnych maszyn wytwarzają pojedyncze elementy, które później są montowane w siedzibie Klientów. Wszystkie centrale wentylacyjne wykonywane są według indywidualnego projektu dzięki czemu można je dostosować do każdego budynku. Dodatkowo instalacja prowadząca na zewnątrz budynku wykonywana jest za pomocą kanałów typu spiro dzięki temu można zagwarantować niezawodność przez wiele lat.Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy Centrum Klima gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat współpracy a także pełna oferta dostępnych produktów.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie i czekolada

  Pakowanie i czekolada »

  Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w wyniku zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym odcinkiem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez wytwarzanie, przywóz, aż po efektywnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie - zwijarki, całe zmechanizowane technologie dystrybucji produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich umiejętności oraz dostępność całej gamy maszyn wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu wymyślania, opracowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i w pełni dostosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
  Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest projektowanie automatycznych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dostawcy uzyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
  Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w przypadku uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować możliwe straty z tego tytułu.

  Data dodania: 22 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepów - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki