Podkategoria: Transport

 • Transport Osób Wrocław - Jelenia Góra

  Transport Osób Wrocław - Jelenia Góra »

  Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób, wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług. Jesteśmy firmą rodzinną,ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko. Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki,zawody sportowe,dowóz do pracy,przewozy na lotniska,spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta.Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław,Jelenia Góra,Karpacz, Szklarska Poręba,Świeradów Zdrój). Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Niemiec

  Przewozy do Niemiec »

  Trans – Bus to klasowi specjaliści, świadczący przewóz osób. Szczególna terminowość, rzetelność jak również wyjątkowo atrakcyjne ceny, sprawiają że przewóz osób wykonywany przez Trans - Bus to wygoda w podróży dla każdego. Przedsiębiorstwo swoją usługą wykonuje na obszarze regionu kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego, jak i krajów z Unii Europejskiej jak Niemcy, Holandia czy Belgia. Trans – Bus swą ofertę przewozu przeznacza do osób prywatnych jak też do różnego typu firm. Szczególną propozycję Trans – Bus przedstawia usługa „VIP”. Korzystają z niej zarówno ludzie biznesu, celebryci jak i wszelkie osoby ceniące luksus. Do przewozu osób przedsiębiorstwo stosuje wygodne jak też w pełni bezpieczne pojazdy. Dzięki temu obojętnie czy przewóz odbywa się do Niemiec, Holandii bądź też na terenie Polski, Kontrahent ma zagwarantowaną wysoką jakość usług.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki Wrocław »

  Najlepsza firma transportowa z Wrocławia Sidortrans to profesjonalizm w pełni tego słowa znaczenia. Do każdego zlecenia podchodzimy z całą odpowiedzialnością i doświadczeniem jakie zdobyliśmy przez ponad dwudziestoletnią naszą działalność. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy oraz dodatkowo przeprowadzki. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kraków

  Przeprowadzki Kraków »

  Elastyczna firma przeprowadzkowa, otwarta na indywidualne potrzeby klientów. Gwarantuje wsparcie klientom prywatnym i biznesowym z terenu Poznania i całego kraju. Ważną zaletą tranSpec jest dbałość o bezpieczeństwo powierzonego mienia, zarówno pod względem pakowania i transportu jak z racji proponowanego ubezpieczenia. Klienci posiadający nietypowe meble np. o dużej wielkości mogą być spokojni o ich transport na miejsce docelowe. Ponadto w ofercie znajduje się utylizacja niepotrzebnych rzeczy i przechowywanie dorobku. Z prośbą o wsparcie mogą się tu również zgłosić klienci, którzy oczekują doraźnej interwencji. Wszystkie usługi są realizowane w konkurencyjnych cenach i wykonywane w czasie dogodnym dla zleceniodawcy.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa »

  Problemy, które spotykają kontrahentów firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) przeprowadzki Warszawa oferujących, nie tylko na terenie Warszawy, dotyczą przede wszystkim szkód i zniszczeń powstałych podczas przejazdu. Realizując przewóz mebli czy innego delikatnego sprzętu, nie dokładają należytych starań, do ich prawidłowego zabezpieczenia.
  Foliowanie, opakowanie tekturą, oklejenie. To podstawowe wskazówki dla klientów zamawiających transport mebli, RTV, AGD czy innego sprzętu. Należy zwracać uwagę czy rzeczy były prawidłowo zrealizowane do, czekających je w czasie przeprowadzki, nieuniknionych wstrząsów i przesunięć.
  Obicia, ukruszenia, zarysowania, stłuczenia powstają przeważnie już na etapie przenoszenia, jako efekt braku ostrożności i delikatności pracowników. W takim wypadku chłopcy i dziewczęta płacące za usługę przeprowadzki, powinny domagać się poniesienia kosztów związanych z naprawą zniszczeń.
  Dobrze o ile firma oferująca przeprowadzki ma polisę ubezpieczeniową. Nierzadko w czasie realizacji przeprowadzki, powierzone przedmioty ulegają zgubieniu. aby zminimalizować takie prawdopodobieństwo, firma oferująca transport mebli i pozostałych rzeczy nabywcy, powinna w należyty metodę oznakować paczki i kartony. Wyspecjalizowane korporacji archiwizują rzeczy stosując przykładowo. czytniki kodów kreskowych.
  Wybierając firmę organizującą przeprowadzki warto sprawdzić czy należy do Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego. Daje to zapewnienie że zorganizowała transport mebli i obsługę przeprowadzki dla choćby 100 kontrahentów na terenie Krakowa czy innego polskiego aglomeracje. Ma również listę referencyjną zawierającą opinie o poziomie wykonanej usługi.
  Czasami zdarza się że zaufamy małej firmie, która nie jest wykonana do obsługiwania przeprowadzki w każdych możliwych ustaleniach.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy regionalne

  Przewozy regionalne »

  Arriva jest to pierwsza prywatna firma prowadząca przewozy regionalne i inne tego typu usługi pasażerskie na tak dużą skalę. Lata doświadczenia zaowocowały zyskaniem ogromnego zaufania pośród milionów obsłużonych pasażerów zamieszkujących zarówno pojezierze brodnickie, jak i inne części kraju. Główną przyczyną takiego sukcesu jest dopasowanie się do aktualnych potrzeb rynkowych w taki sposób, aby jak najefektywniej służyć ludziom. Warto także dodać, że tabor usługodawcy składa się jedynie z nowocześniejszych pociągów, dzięki czemu podróż przebiega maksymalnie szybko i wygodnie. Ponadto dostępne na stronie rozkłady jazdy pociągów są czytelne i dokładne.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań

  Pomoc drogowa Poznań »

  Wyjazd większej ilości osób łączy się z potrzebą odszukania odpowiedniej firmy transportowej. Takim przedsiębiorstwem jest z pewnością Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania. Przewóz osobowy oferowany poprzez tę poznańską firmę, w każdym przypadku niesie za sobą należyty poziom jak też zawodowstwo. Mają na to wpływ przede wszystkim busy, które używane są do przewozu osób. Są to pojazdy nowoczesne, zaopatrzone we wszelkie osiągalne technologiczne możliwości, za pomocą których każda podróż jest przyjemna oraz, co najważniejsze, bezpieczna. Następnym ważnym czynnikiem mającym wpływ na należytą klasę usług, jak i na to że pomoc drogowa nie jest w żadnych okolicznościach wzywana do busów poznańskiej firmy, są osoby kierujące pojazdami. Każdy z nich to doświadczony użytkownik dróg, który posiada niezbędne dokumenty oraz umiejętności.Wykopy Poznań Wyburzenia Poznań

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gomi - dystrybucja gazów i azotu

  Gomi - dystrybucja gazów i azotu »

  GOMI to dynamiczna firma specjalizująca się w dystrybucji gazów technicznych oraz ciekłego azotu na terenie całej Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, laboratoriów, jak i klientów indywidualnych. Cechuje nas nie tylko szeroki asortyment, ale także profesjonalna obsługa klienta, terminowość dostaw i konkurencyjne ceny. W naszym portfolio znajdziesz pełen zakres gazów technicznych, w tym tlen, acetylen, mieszanki spawalnicze, argon, hel balonowy i wiele innych. Zapraszamy do współpracy z GOMI – Twoim solidnym partnerem w dziedzinie dostaw gazów technicznych. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązania dla Twojej branży.

  Data dodania: 24 01 2024 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport

Transport - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki