Podkategoria: Sprzęt RTV, AGD

 • Akcesoria do kuchni

  Akcesoria do kuchni »

  Bogata oferta sklepu internetowego Invest zawiera najlepsze na rynku artykuły gospodarstwa domowego, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Na łamach strony internetowej każdy może zakupić firmowe dodatki do sprzętów kuchennych takich jak lodówka, czy szatkownica. Dodatkowo w ofercie sklepu znajdują się także filtry do okapów, rury do odkurzaczy i nożyki do krajalnicy. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych przecen oraz warunków zakupu znajdziecie Państwo na stronie www sklepu. Życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe

  Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej - ekspresy ciśnieniowe. W Szwecji kawa stalą się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości. W naszej ofercie znajdzie Państwo również młynki do kawy, lodówki do mleka i podgrzewacze do filiżanek oraz fachową pomoc od naszych wykwalifikowanych pracowników - ekspresy do kawy.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne, pomiary ochronne

  Pomiary elektryczne, pomiary ochronne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - badania elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji badania elektryczne.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anglob.pl - opiekacz do kanapek

  Anglob.pl - opiekacz do kanapek »

  Powszechnie wiadomo, że muzyka jest idealna na wszystko. Jest w stanie uatrakcyjnić każdą wycieczkę, jednak niezbędne są do tego najlepsze słuchawki, aby nie przeszkadzać pozostałym pasażerom. Jeśli celem Twojej podróży jest wypoczynek, dobra stacja pogodowa zapewni Tobie wygodę przy opracowywaniu planu poszczególnych dni urlopu. Dzięki odpowiednio dobrej stacji pogodowej, Twój wyjazd na Mazury będzie udany w 100 %. Muzyka może Tobie także dotrzymywać towarzystwa na co dzień w pracy, również w tak trudnych i hałaśliwych warunkach jak chociażby plac budowy – rozwiązaniem jest radio budowlane. Muzyka jest też najlepszym sposobem na odskocznię po obowiązkach zawodowych, wystarczy włączyć radio kuchenne i wykorzystując opiekacz do kanapek przyrządzić błyskawiczny i smakowity posiłek. Wszystkie potrzebne sprzęty posiada w ofercie sklep internetowy agd na stronie anglob. pl. A propos szybkiego przygotowania – wyszukaj w naszym sklepie swój wybrany ekspres do kawy i zamień każdy poranek w wyjątkowe chwile.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kupwkoszalinie.pl - drobne agd

  Kupwkoszalinie.pl - drobne agd »

  Przedsiębiorstwo kupwkoszalinie. pl w swojej ofercie ma różne drobne agd do domu, jakie w znacznym stopniu pomagają w pracy oraz uzbierają dużo czasu. Nie ma się więc co dziwić, że między innymi z tych produktów odkurzacz bezprzewodowy ma powodzenie wśród wielu ludzi chociażby ze względu na to, że nie przeszkadzają w nim przewody. Również coraz to więcej osób nie wyobraża sobie życia bez przedmiotu takiego jak ekspres do kawy, której zapach rozprzestrzenia się do całym mieszkaniu. W wielu przypadkach kupna takich właśnie przedmiotów warto jednakże dokonać przez sklep internetowy agd, ponieważ jest to zdecydowanie łatwiejsze, ponieważ nie trzeba się ekstra fatygować, aby jechać do sklepu.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Internetowy Dobra-Cena.com

  Sklep Internetowy Dobra-Cena.com »

  Sklep Internetowy Dobra-Cena. com to portal gdzie towary są w atrakcyjnych cenach. Portal sklepu jest wielomarkowy z przewagą produktów elektronicznych i technicznych. Główne branże sklepu internetowego dobra-cena. com to: artykuły gospodarstwa domowego, artykuły spożywcze, ogród, dziecko i matka, enterprise i serwery, fotografia i film, gadżety, gry komputerowe, konsole, sprzęt IT, materiały eksploatacyjne, sprzęt biurowy, motoryzacja, obuwie, odzież, galanteria, oprogramowanie, RTV, sieci i systemy zabezpieczeń, sport i turystyka, telekomunikacja, wyposażenie sklepu, zasilanie, zdrowie i uroda, urządzenia fiskalne.

  Dodatkowo kupisz tutaj kasę fiskalną albo drukarkę fiskalną. Zakupione urządzenie fiskalne uruchomimy, zafiskalizujemy, przeszkolimy z obsługi. Mamy niezbędne certyfikaty fiskalne. W ofercie najlepsze urządzenia uznanych producentów.

  Każdego dnia nowe towary i promocje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do sklepu internetowego dobra-cena. com.

  Data dodania: 09 05 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt RTV, AGD

Sprzęt RTV, AGD - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki