Podkategoria: Spożywcze

 • Linie do bułek, produkcja bułek

  Linie do bułek, produkcja bułek »

  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem linii do bułek firmy Koenig. Linie do bułek firmy Koenig pozwalają piec każdy rodzaje bułek i są dostępne w różnych konfiguracjach co pozwala spełnić oczekiwania każdej piekarni. Bułka - odmiana delikatnego pieczywa, najczęściej pszennego w formie niewielkiej nieco spłaszczonej kulki o masie od około 30 do 100 gramów. Czasem może być posypana makiem lub sezamem, może też zawierać w środku słodkie nadzienie - maszyna do bułek. Linia do produkcji bułek z automatyczny odkładaniem na blachy. Wydajność: do 4.200 szt. / h przy 5 rzędach. Produkty: bułki okrągłe nie znakowane, znakowane (kajzerka, poznańska, koryncka, znak krzyża), hamburger, hot-dog, bułki wydłużane znakowane poznańskie, nacinane i inne. Szafa wstępnej fermentacji ok. 8,5 min. Możliwość rozbudowy o szafę końcowej fermentacji N20. Ciasto: pszenne, graham, drożdżowe, pączki - linie do bułek.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny piekarnicze, piece piekarnicze

  Maszyny piekarnicze, piece piekarnicze »

  Maszyny piekarnicze najwyższej klasy. Dostarczamy maszyny piekarnicze najbardziej renomowanych producentów w poszczególnych segmentach urządzeń. Piece piekarnicze mamy od lidera firmy Konig, wałkownice od najlepszej firmy w swojej klasie czyli firmy Rondo, krajalnice z firmy Jac. Jeśli chodzi o linie produkcyjne to oczywiście również Koenig, w tej dziedzinie to absolutny lider zarówno jeśli chodzi o jakość jak i innowacje. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno przed jaki po sprzedażową. Serwis 24h na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów

  Maszyny do lodów »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.
  Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów pomagają w zachowaniu tradycji produkcji doskonałych lodów, to wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej ostrymi normami higienicznymi i sanitarnymi - maszyny do lodów.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gorczyca, poplony - Piast

  Gorczyca, poplony - Piast »

  Firma Piast zajmuje si

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ronnefeldt-sklep.pl - herbata zimowa

  Ronnefeldt-sklep.pl - herbata zimowa »

  Sklep ronnefeldt-sklep. pl poleca różnorodny wybór asortymentu, jakim są herbaty świata. Niejeden fan tego azjatyckiego naparu bezdyskusyjnie znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Geneza naparu nie jest do końca znana, ponieważ o palmę pierwszeństwa kłóci się aż kilka narodowości, w tym Indie, Nepal czy Chiny. Bez względu jednak na prawdziwe pochodzenie herbata zimowa doskonale wypełnia swoje role w w trakcie trwania chłodnych wieczorów, zapewniając ciepło i mile spędzony czas w samotności lub z znajomymi. Z kolei herbata czerwona wspomaga proces trawienia, dzięki czemu chętnie kupowana jest przez osoby odchudzające się. W sklepie można również kupić zestaw herbat, by poczuć smak kilku typów tego wyjątkowego napoju, który bezdyskusyjnie pokochał cały świat

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Spożywcze

Spożywcze - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki