Podkategoria: Ogrody, kwiaty

 • Sadzenie truskawek

  Sadzenie truskawek »

  Firma Agrimplex oferuje specjalistyczne produkty do uprawy i pielęgnacji ogrodów, przydatne dla każdego rolnika i posiadacza działki. Wśród bogatej oferty jarosławskiego przedsiębiorstwa znajduje się m.in. agrowłóknina brązowa, zalecana do osłaniania roślin zimujących, folia na tunele i truskawek, a także kaptur ochronny, niezbędny dla kwiatów rosnących na tarasach, czy balkonach. Zapraszamy do odwiedzenia prezentowanej strony internetowej w celu zapoznania się z praktycznymi poradami dotyczącymi ogrodnictwa oraz do skorzystania z szerokiej oferty Agrimplexu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia Częstochowa kwiatowa

  Kwiaciarnia Częstochowa kwiatowa »

  W Częstochowie zapewne funkcjonuje sporo sklepów z kwiatami. Aby wiedzieć, która kwiaciarnia Częstochowa sprzedaje kwiaty w najkorzystniejszych warunkach cenowych, wystarczy odwiedzić kilka takich sklepów. Wtedy będzie się posiadało wiedzę, czy konkretna kwiaciarnia Częstochowa jest warta zainteresowania, czy też nie. Znaczenie muszą mieć dla klientów nie tylko ceny. Oczywiste jest w końcu, iż najlepsza będzie ta kwiaciarnia Częstochowa, jaka będzie sprzedawała kwiaty w miarę świeże. Wtedy będą one mogły dłuższy czas stać w domu klienta.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • WSOP Częstochowa

  WSOP Częstochowa »

  Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo -Pszczelarska zaprasza na GIEŁDĘ KWIATÓW W CZĘSTOCHOWIE oraz JARMARK DOBREJ ŻYWNOŚCI.JARMARK DOBREJ ŻYWNOŚCI stwarza wyjątkową okazję do zaopatrzenia się w zdrowe, pyszne i tanie owoce, warzywa, miody i produkty regionalne.Nasze jedyne uzależnienie to dobre jedzenie !!!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody, kwiaty

Ogrody, kwiaty - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki