Podkategoria: Medycyna

 • Monika Kożuszek - psychoterapia

  Monika Kożuszek - psychoterapia »

  Strona prywatnego gabinetu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapii skierowanej do osób dorosłych. Pomoc w obszarach:- trudności w relacjach z najbliższymi- kryzysy życiowe - dolegliwości psychosomatyczne- cierpienie z powodu odczuwanego lęku, samotności, złości, smutku, stresu- ciężkie, traumatyczne doświadczenia- głębsze poznanie siebie, samorealizacja, rozwój. Zapraszam do kontaktu: 886135660, kozuszek.monika@gmail.com Gabinet usytuowany jest na ul. Al. Niepodległości 161 w Warszawie (przy stacji metra Pola Mokotowskie). Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 27 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Turnus rehabilitacyjny dla dzieci

  Turnus rehabilitacyjny dla dzieci »

  W ośrodku rehabilitacyjnym „Michałkowo” każde dziecko ma zagwarantowany najwyższej jakości rehabilitacyjny turnus prowadzony przez terapeutów z ogromnym doświadczeniem. Każdy turnus rehabilitacyjny dla dzieci posiada oddzielny program, dostosowany do specyfiki choroby, z jaką dziecko się zgłasza. Nie ma takich samych zajęć dla wszystkich, a terapia jest realizowana we współpracy z rodzicami. Dzięki temu turnusy rehabilitacyjne dla dzieci przynoszą tak wiele korzyści. Twórcy centrum „Michałkowo” zatroszczyli się o to, żeby każde dziecko czuło się tam wygodnie oraz ekskluzywnie. Dzieci są traktowane z należytym szacunkiem. Dzięki temu rehabilitacja dzieci Bielsko Biała jest realizowana w sposób fachowy, sprawny oraz dostarcza niezwykle dobre rezultaty. Właśnie taka powinna być rehabilitacja dla dzieci Bielsko. Więcej informacji o niej znajdziesz na michalkowo. pl.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki