Podkategoria: Kosmetyki

 • Kosmetyki naturalne

  Kosmetyki naturalne »

  Przedstawiamy szeroką gamę naturalnych i organicznych kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów. Przy wyborze kosmetyków koncentrujemy się na powrocie do korzeni: producenci którzy używają tradycyjnych metod produkcji i naturalnych, organicznych składników (Logona, Safea, Urtekram, Skin Blossom, BeSave, Eco cosmetics, Balm Balm, Danielle Laroche, Provida, Nesti Dante). Cedrynek.pl oferuje produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, zapewniamy również odprężenie i relaks, oferując luksusowe mydełka i olejki do kąpieli. Cedrynek.pl zadbał także o wszystkich z problemami skóry np. egzemą, grzybicą, wysypką lub podrażnieniami. Tu polecamy syryjskie mydła Aleppo.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiemy, jak pomóc Ci w odchudzaniu!

  Wiemy, jak pomóc Ci w odchudzaniu! »

  Doskonale wiemy, jak istotne jest obecnie zachowanie dobrego wyglądu, gdyż jest to też sprawa relewantna z punktu widzenia zdrowia. Z tego powodu polecany przez nas dietetyk będzie w stanie polecić najlepszą z możliwych diet, która umożliwi Państwu schudnięcie bez konieczności wprowadzania sobie drastycznych ograniczeń do swojego życia. Doskonale wiemy, na czym polega skuteczne odchudzanie i z radością podzielimy się z Państwem zdobytą wiedzą, tak, by stanowiła dla Państwa wskazówki do działania na rzecz swojego zdrowia. Proponujemy dobór określonych programów dietetycznych, jak choćby dieta po porodzie czy też dieta dla osób z dużą otyłością. Zapewniamy miłą atmosferę, troskę o każdego pacjenta, a przede wszystkim właściwą wiedzę w kwestii żywienia oraz medycyny, która pozwoli nam pomóc schudnąć każdemu, kto ma z tym problem.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kosmetyki

Kosmetyki - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki