Podkategoria: Usługi

 • Nieruchomości świat Floryda

  Nieruchomości świat Floryda »

  Tutaj trochę zorientujesz się w zakupie nieruchomości na Florydzie. Powstałe 6 lat temu biuro nieruchomości IBERMAXX nieruchomości międzynarodowe, na początku roku 2012 otworzyło oddział na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tutaj dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg doskonałych ofert nieruchomości z najwyższej półki, oraz okazji z short sale i foreclosure. Przejrzyj stronę i zadzwoń do IBERMAXX Floryda, a wspólnie znajdziemy najlepszą opcję inwestycyjną dla Ciebie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chemia przemysłowa

  Chemia przemysłowa »

  Przedsiębiorstwo CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE z Poznania to renomowany ekspert w dziedzinie środków jak i urządzeń czyszczących. Dzięki długiemu doświadczeniu w sprzedaży i wytwarzaniu zamiatarek elektrycznych, odkurzaczy przemysłowych bądź parowych urządzeń czyszczących, poznańskie przedsiębiorstwo oferuje wyłącznie profesjonalne maszyny czyszczące. Przemawiają za tym też wyróżnienia, które CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE dostało.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wykładzin

  Czyszczenie wykładzin »

  Firma WAPOL Wykładziny Obiektowe dysponuje wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji wykładzin. Długoletnia praktyka pozwoliła personelowi firmy dobrze poznać wymagania rynku. Przedsiębiorstwo WAPOL adresuje własną ofertę handlowo-usługową do właścicieli różnego typu obiektów użyteczności publicznej. Sprzedaży wykładzin towarzyszy także fachowe poradnictwo przy ich wyborze. Personel firmy WAPOL Wykładziny Obiektowe Sp. z o.o. jest dobrze zorientowany w parametrach technicznych proponowanych wykładzin. Niebagatelne znaczenie ma również kwestia możliwości finansowych klienta oraz jego wymagania co do nabywanego towaru. WAPOL posiada w asortymencie wykładziny dywanowe dostarczane od najznakomitszych producentów z Polski i zagranicy, których jest autoryzowanym przedstawicielem.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukarze

  Brukarze »

  Spółka Libet to lider w specjalności produkcyjnym kostki brukowej w naszym kraju, który pragnie zaprezentować swoją atrakcyjną ofertę towarów do budowy. Na witrynie internetowej przedsiębiorstwa zaprezentowane zostały okazjonalne wzory kostki brukowej, które wytwórnia może wytworzyć i które jak nic będą się świetnie prezentować wkomponowane w ogródku czy na przydomowym tarasie. Marka swoją renomę zawdzięcza idealnej jakości sporządzanych surowców, co nade wszystko cenią lokalni brukarze, którzy dzięki nim mogą tworzyć modele zachwycające, pełne gustu i temperamentu. Zagrzewamy do zrobienia użytku z oferty.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków

  Oczyszczalnie ścieków »

  Główną działalnością firmy Prox jest sprzedaż i dostawa zbiorników, oczyszczalni oraz rozwiązań technologii oczyszczania ścieków i instalacji przemysłowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i spersonalizowanych produktów. Zapewniamy pomoc w doborze urządzenia, oraz kompleksowy montaż (także w problematycznych warunkach).
  Oferujemy Państwu urządzenia „szyte na miarę”, czyli elastycznie dopasowujące się do wymagań klienta. Łatwość w dostosowaniu parametrów zawdzięczamy autorskim (często pionierskim) rozwiązaniom. Pomimo wysokiego zaawansowania technologicznego nasze produkty wyróżniają się intuicyjną obsługą. Więc dedykujemy je obiektom mieszkalnym i przemysłowym.
  Lata doświadczeń nauczyły nas, jak ważne dla inwestorów i dystrybutorów są rozwiązania, które wzbogacają ich ofertę. Właśnie dlatego, specjalnie dla firm działających w obrębie asenizacji ścieków bytowo-gospodarczych przygotowaliśmy ofertę na:
  przydomowe oczyszczalnie ścieków AT
  kontenerowe oczyszczalnie ścieków SX-P

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia Dachowe - Tectum s.c.

  Pokrycia Dachowe - Tectum s.c. »

  Pokrycia Dachowe - Tectum s.c. specjalizuje się w sprzedaży i wykonawstwie pokryć dachowych, systemów rynnowych i okien dachowych renomowanych i sprawdzonych producentów krajowych jak i zagranicznych.

  W naszej ofercie znajda Państwo bardzo szeroką gamę wszelkich możliwych typów pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych, oraz akcesoriów, a także pełna gamę usług związanych z kompleksowym wykonaniem pokrycia dachu. Wszelkie zakupione u nas towary dostarczamy do klienta własnym transportem. Przez cały czas poszerzamy swoją ofertę wprowadzając do niej nowe produkty. W najbliższym okresie dołączą do niej kompletne systemy suchej zabudowy.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele Słoneczne

  Panele Słoneczne »

  Fotoogniwa.com realizuje usługi w ramach dostarczania zaawansowanych rozwiązań w formie specjalistycznych produktów, jakimi są ogniwa słoneczne. Dodatkowo, firma oferuje wsparcie w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycję, pomaga w tym, żeby fotoogniwa były fachowo zainstalowane i zapewnia indywidualne podejście do klienta. W zakresie obsługi są firmy, duże korporacje, instytucje, użytkownicy prywatni oraz każdy, kto chce aby ogniwa fotowoltaiczne pomogły w obniżeniu kosztów ogrzewania wybranego miejsca.

  Data dodania: 17 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań.

  Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań. »

  Świadczymy sługi w zakresie napraw rolet, okien i drzwi. Wykonujemy profesjonalny serwis rolet- naprawiamy uszkodzone lub wymieniamy na nowe części mechanizmu, podnosimy awaryjnie roletę, wymieniamy paski i zwijacze, montujemy silniki. Regulujemy i serwisujemy okna i drzwi- naprawiamy lub wymieniamy okucia okienne i drzwiowe, wymieniamy klamki, zamki, zawiasy i wkładki, montujemy i regulujemy samozamykacze do drzwi. Montujemy dodatkowe funkcje i udogodnienia w oknach i drzwiach balkonowych.

  Data dodania: 13 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna

  Domy z drewna »

  Naturtech. eu z dumą ma Państwu do zaoferowania drewniane domy w dobrych cenach. Jeżeli chciałbyś kupić domy z drewna, to z pewnością warto skorzystać z naszej konkurencyjnej oferty! Budowa domów drewnianych nigdy nie była i nie będzie dla nas żadnym trudnym zadaniem. Wystarczy zatelefonować, a z miłą chęcią zaprezentujemy Ci wszystkie detale. Domy z bali w ostatnich czasach są bardzo popularne - jakby mogło się wydawać, właściwość ta stale wzrasta. Jest to rozwiązanie dostępne praktycznie dla wszystkich, dodatkowo, domy drewniane można nabyć w dobrej cenie. Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się z naszą dostępną ofertą. Zapraszamy na naturtech. eu aby przeczytać więcej informacji dotyczących oferty domów z drewna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • STALBLACH - produkcja garaży

  STALBLACH - produkcja garaży »

  Stalblach to renomowany producent konstrukcji stalowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów. Nasza oferta obejmuje różnorodne rozwiązania, takie jak garaże blaszane, bramy garażowe, kojce dla psów i wiele innych produktów wykonanych ze stali najwyższej jakości. Stalblach oferuje kompleksową obsługę, włączając w to transport i montaż zamówionych produktów na terenie całej Polski. Nasze rozwiązania są dostosowane do różnorodnych potrzeb, co pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych produktach i inspiracje.

  Data dodania: 24 01 2024 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki