Podkategoria: Materiały budowlane

 • Płytki elewacyjne

  Płytki elewacyjne »

  Firma nasza specjalizuje się w wydobyciu i obróbce naturalnego piaskowca. Prowadzimy cztery kopalnia odkrywkowe we wsi Grabowie. Wydobycie prowadzimy sposobem mechanicznym przy użyciu sprzętu takiego jak: wiertnica, koparka z młotem wyburzeniowym mechanicznym oraz innym sprzętem pomocniczym. W wydobywanego piaskowca wytwarzamy :kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.piaskowce.com.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farby Majic Paints

  Farby Majic Paints »

  Oferujemy produkty znanej amerykańskiej marki Mijac Paints oraz Wooster: farby do ścian i metalu (elewacyjne, dekoracyjne, antykorozyjne), lakiery do parkietów, impregnaty i narzędzia malarskie. Zapraszamy na naszą stronę na której znajdują się porady dotyczące malowania jak również odpowiedniego przygotowania powierzchni.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • DRUT-PLAST Ogrodzenia Panelowe

  DRUT-PLAST Ogrodzenia Panelowe »

  Firma DRUT-PLAST Częstochowa ogrodzenia panelowe istnieje od 2003r. Głównym profilem działalności jest produkcja ogrodzeń:
  ogrodzenia panelowe
  ogrodzenia stalowe
  ogrodzenia zgrzewane
  ogrodzenia systemowe
  ogrodzenia z profili
  ogrodzenia stalowe
  ogrodzenia z siatki plecionej

  Ponadto w ofercie firmy Drut-Plast:walcówka
  siatka zgrzewana,
  siatka ogrodzeniowa
  siatka metalowa
  maty pod wylewki
  maty budowlane
  maty zbrojeniowe
  maty z drutu
  drut

  Montaż ogrodzeń panelowych. Strzemiona budowlane, drut (od fi 6 do fi 2). Osłony wentylatorów, osłony wentylacyjne z drutu. Ogrodzenia kute. Produkcja gwoździ, gwoździe. Produkcja: kojce dla psów. Bramy. Słupki ogrodzeniowe. Prostowanie walcówki i drutu. Prostowanie i cięcie drutu na wymiar.

  Kontakt z nami:
  DRUT - PLAST
  42-200 Częstochowa
  ul. Podkolejowa 45
  tel. 691 679 673, 601 498 658

  Data dodania: 27 09 2023 · szczegóły wpisu »
 • Lakiery do drewna

  Lakiery do drewna »

  Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A. oferuje szeroki wachlarz produktów do ochrony drewna. Oferowane przez firmę impregnaty widniejące pod marką Vidaron gwarantują zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czasu i czynników zewnętrznych. Jeżeli pragną Państwo cieszyć się przez długie lata schludną podłogą, parkietem czy też meblami z drewna, lakiery do drewna Vidaron, lakierobejca oraz impregnaty bezsprzecznie spełnią ową rolę. Wszelkie szczegóły dotyczące artykułów chroniących drewno, zamieszczone są na łamach strony Vidaron.pl.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • 'Marol' materiały budowlane, opał, narzędzia, transport

  'Marol' materiały budowlane, opał, narzędzia, transport »

  W 1990r Marian Połacik wraz z żoną widząc problemy ówczesnego rynku, na którym brakowało podstawowych materiałów budowlanych, dobrego węgla, pasz czy nawozów postanowili zaryzykować i sami założyli rodzinną firmę, by lokalnie zaspokoić potrzeby rynkowe.

  Od tamtego czasu stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę o nowe produkty.

  W 2007r rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyspecjalizowane materiały remontowo-wykończeniowe w naszym kolejnym punkcie handlowym pod szyldem Sklep ADAŚ w Olsztynie k. Częstochowy przy ul. Zielonej 10.

  Wykorzystując własny tabor służący do zaopatrzenia naszego składu dodaliśmy do naszej oferty usługi transportowe oraz spedycyjne.

  Dziś od ponad 30 lat nadal jesteśmy rodzinną firmą z dobrze dobraną kadrą pracowniczą, którą cechuje pasja i determinacja. Towarzyszymy z naszym asortymentem Klientom przy budowie swoich wymarzonych domów, dużych inwestycjach, remontach, wykończeniach i pracach ogrodowych.
  Sprawdziliśmy wszystkie polskie kopalnie, wybraliśmy najlepsze asortymenty i śmiało możemy zapewnić wysokokaloryczny opał dopasowany do każdego pieca w gospodarstwie domowym jak i w dużym przemyśle.
  Dzięki wspólnej ciężkiej pracy naszej kadry wciąż możemy cieszyć się zaufaniem Klientów detalicznych i hurtowni, wykonawców jak i deweloperów.

  Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie produktu lub usługi, której szukałeś, poinformuj nas o tym.
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nami: napisz lub zadzwoń.
  Porozmawiamy o Twoim biznesie.

  42-256 Olsztyn, Turów ul. Szkolna 35/37
  42-256 Olsztyn k. Częstochowy, ul. Zielona 10
  tel. 605 554 335, 34 3286013

  Data dodania: 01 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Cegiełka - Cegielnia w Pacanowie

  Cegiełka - Cegielnia w Pacanowie »

  Cegielnia Cegiełka w Pacanów istnieje od 1933 roku. Jesteśmy kolejnym pokoleniem kontynuującym produkcję ceramiki budowlanej. Firma posiada wysokiej jakości złoża glinowe, z których można wyprodukować każdy asortyment potrzebny w budownictwie:
  Cegła pełna Kl. 20
  Cegła pełna Kl. 15
  Cegła pełna Kl. 10
  Cegła dziurawka
  Cegła gospodarcza
  Cegła kratówka DZ-9
  Cegła kratówka K-3  Cegielnia "Cegiełka - Bis" s.c.
  Andrzej i Roman Dygudaj
  Pacanów 25A
  42-140 Panki
  gmina: Panki
  powiat kłobucki
  woj: śląskie

  tel/fax: 034 317 95 95

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • LAKORD - hurtownie farb i lakierów...

  LAKORD - hurtownie farb i lakierów... »

  Jesteśmy jedną z największych hurtowni farb i lakierów na Śląsku. Szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w handlu farbami proszkowymi, oferując również urządzenia do malowania elektrostatycznego oraz doradztwo technologiczne w tej dziedzinie. Firma "Lakord" działa od listopada 1991 r., jako hurtownia patronacka "Polifarbu Cieszyn-Wrocław S. A. ", który jest największym w Polsce producentem między innymi: farb emulsyjnych, ftalowych, antykorozyjnych, emalii i lakierów. Nasza firma szczególnie wyspecjalizowała się w handlu farbami proszkowymi, oferując również urządzenia do malowania elektrostatycznego oraz doradztwo technologiczne w tej dziedzinie. W swojej ofercie handlowej posiadamy farby, lakiery oraz artykuły malarskie innych znanych na naszym rynku firm, z którymi od lat współpracujemy.

  Data dodania: 03 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blacha na dach

  Blacha na dach »

  Korzystając z usług firmy AHI Roofing każdy Kontrahent ma zagwarantowane, że kupiona tam blachodachówka na pokrycia dachowe będzie za każdym razem całkowicie profesjonalnym wyrobem. Ma na to wpływ w szczególności doświadczenie, jakie ma przedsiębiorstwo w tematyce pokryć dachowych z blachy. AHI Roofing jest pionierskim producentem pokryć dachowych i gontów stalowych. Od końcówki lat pięćdziesiątych zeszłego wieku do teraz, została rozwinięta jak i nieustannie jest rozwijana technologia wykonywania dachów z blachy. Na profesjonalizm pokryć dachowych z blachodachówki czy blachy gontopodobnej oferowanej przez AHI Roofing wpływa także grupa specjalistów czuwająca nad każdym elementem konkretnego produktu. Każda blachodachówka czy też dachówka ceramiczno-metalowa łączy w sobie trwałość oraz stosowne wartości estetyczne. Różnorodne wzory wszystkich typów pokryć dachowych z blachy to wielkie atuty AHI Roofing.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kost-Bet - producent kostki brukowej

  Kost-Bet - producent kostki brukowej »

  Firma KOST-BET powstała w 1998 roku. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET oferuje również wysokiej klasy ogrodzenia betonowe. Wszystkie produkty firmy KOST-BET spełniają wymagania zgodnie z odpowiednimi normami polskimi oraz europejskimi. Od 2003 roku zakład produkcyjny objęty jest Systemem Zarządzania i Kontroli jakości ISO 9001. Całość produktów oferowanych przez KOST-BET podlega prawu budowlanemu i systemowi deklaracji zgodności. Każda partia towaru, zanim trafi na rynek, musi przejść cykl badań potwierdzających wymagane normy i stosowanie się do określonych kryteriów. Do produkcji mieszanki betonowej firma KOST-BET używa tylko najwyższej jakości klasy surowców. Są to: żwiry płukane, selektywnie dobierane piaski o różnej granulacji, cement 42,5 R, oraz najlepsze pigmenty i plastyfikatory do masy betonowej. Mieszanka betonowa, z której KOST-BET formuje kostkę brukową i galanterię betonową, jest w pełni jednorodna. Pozwala to na całkowicie skomputeryzowany proces produkcji. Firma stale się rozwija, a jej nadrzędnym celem jest najwyższa jakość wyrobów.Kontakt z nami:ul. Gościnna 1 42-274 Aleksandria gmina KonopiskaTel.: 34-328-30-25 Fax: 34 328-30-29 Tel.kom.: 663-444-102

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia Dachowe - Tectum s.c.

  Pokrycia Dachowe - Tectum s.c. »

  Pokrycia Dachowe - Tectum s.c. specjalizuje się w sprzedaży i wykonawstwie pokryć dachowych, systemów rynnowych i okien dachowych renomowanych i sprawdzonych producentów krajowych jak i zagranicznych.

  W naszej ofercie znajda Państwo bardzo szeroką gamę wszelkich możliwych typów pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych, oraz akcesoriów, a także pełna gamę usług związanych z kompleksowym wykonaniem pokrycia dachu. Wszelkie zakupione u nas towary dostarczamy do klienta własnym transportem. Przez cały czas poszerzamy swoją ofertę wprowadzając do niej nowe produkty. W najbliższym okresie dołączą do niej kompletne systemy suchej zabudowy.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne – Balustradka.pl

  Balustrady nierdzewne – Balustradka.pl »

  Spawane balustrady metalowe wiodą prym na rynku budownictwa ze względu na trwałość oraz możliwość uzyskania dowolnego wzoru. Nasz zakład ślusarski specjalizuje się w spawaniu balustrad stalowych i kwasoodpornych. Zlecenia realizujemy na obszarze Małopolski. Wykonujemy usługi dla firm deweloperskich, prywatnych klientów i instytucji Państwowych. Nasza firma wyposażona jest w pełni zmechanizowany system produkcyjny i profesjonalne narzędzia. Udzielając gwarancji jesteśmy świadomi, ze nasze produkty muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa. Atestowana stal i certyfikowane systemy zamocowań są u nas standardem.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zawiasy regulowane

  Zawiasy regulowane »

  Oferta METALPRO jest kierowany przede wszystkim do firm ślusarsko-kowalskich i handlowych. Kierowana jest także do ludzi, którzy pragną własnymi siłami stworzyć ogrodzenie metalowe swojej posesji. Sklep dostarcza klientom najwyższej jakości elementy metalowe takie jak np. tralki metalowe. Jest w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom, ze względu na jakość, która jest na najwyższym poziomie. METALPRO funkcjonuje jako twórca oraz dostawca. Dzięki temu mamy opcję zaoferowania rozbudowanego asortymentu produktów, z których tworzone są ogrodzenia i bramy. Wśród propozycji sklepu można znaleźć między innymi zawiasy regulowane, rozety kute oraz wózki do bram. Z pomocą sprzedawanych przez METALPRO części uda się skonstruować w pełni działającą furtkę, bramę i ogrodzenie. Nie będzie z tym większego problemu. Nabyć do niego można u nas również ozdoby kute oraz elementy kute. Asortyment METALPRO jest niezwykle różnorodny, a można się o tym dowiedzieć wchodząc na stronę internetową sklep. metalpro. pl.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki