Dieta Podkategoria: Dieta

 • Oczyszczanie organizmu - Colonix

  Oczyszczanie organizmu - Colonix »

  Firma z USA została założona w roku 1998. Dzisiaj jest jedną z najbardziej popularnych i cieszących się międzynarodowym uznaniem marek, która oferuje pełną gamę produktów do oczyszczania organizmu ze złogów i detoksykacji organizmu. DrNatura przez ostatnie kilka lat osiągnęła wiodącą pozycję na świecie w zakresie oczyszczania jelit i detoksykacji.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta na masę

  Dieta na masę »

  Nasz serwis kierujemy przede wszystkim dla amatorów dyscypliny sportowej o nazwie kulturystyka. Osoby, które pragną budować w szybkim czasie, wysokiej jakości mięśnie potrzebują wiarygodnych i sprawdzonych informacji, które oferuje nasza strona. Dzięki wieloletniej nauce, treningom i poradom specjalistów dietetyków jak i specjalistów w branży instruktorów treningowych powstał ten projekt. Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących prowadzenia ćwiczeń i dowiesz się przede wszystkim jak powinna wyglądać profesjonalna dieta na mase. Tylko dzięki wieloletniej praktyce można odkryć w jaki sposób nasze ciało reaguje na żywność i technikę ćwiczeń dlatego też korzystając z profesjonalnych porad dowiesz się jak powinien być skomponowany indywidualny trening na mase.
  Najważniejsze czynniki decydujące o szybkim przyroście masy mięśniowej:odpowiedni odpoczynek
  minimum 8 posiłków dziennie
  indywidualny cykl treningowy
  nawadnianie organizmu
  technika poszczególnych ćwiczeń

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne odchudzanie

  Skuteczne odchudzanie »

  Preparat pełni rolę dodatku do diety i działa na zasadzie pęcznienia w żołądku, hamując łaknienie. Poza tym mieszczące się w nim elementy również w inny sposób umożliwiają szybkie odchudzanie. Wspomagają ruchy jelit. Co ważne Goodbye Appetite nie zakłóca procesów przyswajania korzystnych komponentów zawartych w przyjmowanym pokarmie. Normuje poziom cukru we krwi. Nie ma skutków przeczyszczających i nie wywołuje wrażenia wzdętego brzucha. Wyrób oferowany jest w 2 wersjach: dla kobiet i dla mężczyzn. Można z niego robić w pewnym sensie koktajle odchudzające. Preparat jest pakowany w oddzielne saszetki, z których każda stanowi oddzielną porcję. Trzeba ją rozcieńczyć w szklance wody i wypić. To prosta metoda na utratę wagi w krótkim czasie.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odchudzanie

  Szybkie odchudzanie »

  Szukających sposobu na schudnięcie zapraszamy do przejrzenia naszej ofert. Rekomendujemy nutriSlim – nowatorski suplement diety, który wspomaga utratę wagi. Produkt ma w swoim składzie wyciąg z opuncji kaktusowej, błonnik pokarmowy NUTRIOSE oraz FOS. NUTRIOSE jest bardzo zrównoważonym preparatem dekstryny pszennej. Od innych tabletek na odchudzanie posiadających błonnik, nutriSlim wyróżnia się tym, że nie powoduje żadnych dyskomfortów (bólów brzucha, wzdęć, biegunek). NUTRIOSE korzystnie oddziałuje na rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit. By nabyć ten produkt, należy wysłać kwestionariusz na witrynie nutrislim.pl lub zadzwonić pod nr +48 22 340 44 91.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dieta

Dieta - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki