Pensjonaty Podkategoria: Pensjonaty

 • Pensjonat Bieszczady

  Pensjonat Bieszczady »

  Na stronie internetowej rabe.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą noclegową pensjonatu w Bieszczadach. Oprócz komfortowych pokoi z łazienkami Rabe zapewnia też obsługę gastronomiczną, dostęp do sauny, naukę jazdy konnej oraz masaże relaksacyjne. Zimą pensjonat zaprasza na oświetlone stoki narciarskie do Laworty. Właściciele przygotowali również ciekawe propozycje dla rodziców, którzy zdecydowali się wybrać w Bieszczady z dziećmi, oferując im opiekę nad pociechami i rozwojowe zabawy dla najmłodszych.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stronie Śląskie Pensjonat

  Stronie Śląskie Pensjonat »

  Oferujemy pokoje gościnne z widokiem na góry i schludnymi łazienkami w Stroniu Śląskim. W naszym ośrodku odpoczynku zaznają emeryci i ludzie starsi, dla których przygotujemy zindywidualizowany wypoczynek dla seniora, dzieci i młodzież będące na zielonych szkołach, koloniach, zimowiskach czy pracowników firm i instytucji w ramach wyjazdów integracyjnych. Wszystkie te grupy znajdą tu wiele zróżnicowanych atrakcji turystycznych, zarówno w Stroniu Śląskim jak i najbliższej okolicy. Trzy kilometry od pensjonatu znajduje się Czarna Góra (Sienna), która należy do najważniejszych stoków narciarskich w całym województwie jak i najważniejszym miejscem do chodzenia po górskich szlakach w całych Sudetach. Oprócz Czarnej Góry, warto w okolicy Stronia Śląskiego także zobaczyć Wodospad Wilczki, który swoją majestatycznością robi wrażenie, tym bardziej że należy do największych siklaw w Polsce. Ponadto w okolicy nie brakuje muzeów, sztolni czy hut z możliwością zwiedzania jak i miejsc do zbierania grzybów, jazdy na rowerze, a nawet wypoczynku nad wodą w górach (zalew w Starej Morawie). W naszym pensjonacie także nie brakuje rozrywek: piłkarzyki, rzutki, ping pong, ogród z grillem czy boisko do piłki nożnej - to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości. Serdecznie zapraszamy w Stronie Śląskie!

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pensjonaty

Pensjonaty - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki