Strony związane z hasłem 'pomoc':

 • Fundacja Promyczek Słońca »

  Fundacja Promyczek Słońca powstała w czerwcu 2009 roku. Została założona przez Mirosławę Balcerowiak, której urodził się niepełnosprawny wnuczek.

  Chęć pomocy wnuczkowi sprawiła, iż odkryła ona swoje powołanie w spełnianiu marzeń i pomocy dla chorych dzieci. Pragniemy, aby dzięki pomocy w walce z chorobami, dzieci nigdy nie przestały wierzyć w to, że nawet rzeczy z pozoru niemożliwe, stają się możliwymi.

  Fundacja Promyczek Słońca spełnia marzenia dzieci chorujących na choroby zagrażające ich życiu, a także, co jest niespotykane w innych podobnych Fundacjach - niepełnosprawnych, jak i tych, które szczególnie zostały pokrzywdzone przez los. Chęć niesienia pomocy chorym dzieciom i spełniania ich marzeń oraz szczęście ze spełnienia tych marzeń - przynoszą dzieciom ulgę w codziennym cierpieniu i pomagają zmagać się z trudem każdego dnia. Kontynuując kolejny rok naszą działalność, jesteśmy postrzegani, jako grupa ludzi niosących radość niemal każdego dnia, gdzie czas odgrywa znaczącą rolę. Dzięki naszym staraniom już w czerwcu 2009 roku otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwia nam spełnianie marzeń dzięki odliczeniom 1% podatku.

  Wpłat można dokonywać na rachunek:

  Fundacji Promyczek Słońca
  NR KONTA:
  ING BANK ŚLĄSKI
  49 1050 1142 1000 0023 1684 4519
  ING BANK ŚLĄSKI
  48 1050 1142 1000 0024 0208 6488

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psycholog w Poznaniu »

  Placówka z Poznania pracująca nad psychoterapią i rozwojem osobistym. Firma realizuje usługi osobom w różnym wieku. Znakiem rozpoznawczym jest wszechstronne podejście, którego finałem ma być dobro psychiczne każdego pacjenta. Pełnoletni, których przerastają niektóre kłopoty lub zmianami w życiu otaczani są opieką grupy różnych specjalistów psychologów i terapeutów. Poza tym możliwe są także konsultacje psychiatry. W terapie dzieci włączani są również ich opiekunowie, dzięki czemu psychoterapia jest znacznie efektywniejsza. Każdy psycholog ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne poszerzanie swoich kompetencji. Nie ignoruj nietypowych zachowań typu lęki, bezsenność i przyjdź do nas. Pewne odczucia mogą stanowić przejaw skomplikowanych zaburzeń. W ofercie terapie indywidualne i grupowe.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie z ekonomii »

  Strona przedstawia ofertę firmy proponującej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace doktorskie, dyplomowe, czy też prace licencjackie z administracji bądź z wielu innych przedmiotów to zaledwie część rozbudowanej oferty jaką proponuje firma. Mają również Państwo możliwość skorzystać z pomocy przy pisaniu prac po angielsku bądź prac maturalnych. Firma zapewnia profesjonalne i rzetelne, a także indywidualne podejście do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z danej działu odznacza się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Korzystając z oferty firmy mogą Państwo spodziewać się szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Wyjazd większej ilości osób łączy się z potrzebą odszukania odpowiedniej firmy transportowej. Takim przedsiębiorstwem jest z pewnością Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania. Przewóz osobowy oferowany poprzez tę poznańską firmę, w każdym przypadku niesie za sobą należyty poziom jak też zawodowstwo. Mają na to wpływ przede wszystkim busy, które używane są do przewozu osób. Są to pojazdy nowoczesne, zaopatrzone we wszelkie osiągalne technologiczne możliwości, za pomocą których każda podróż jest przyjemna oraz, co najważniejsze, bezpieczna. Następnym ważnym czynnikiem mającym wpływ na należytą klasę usług, jak i na to że pomoc drogowa nie jest w żadnych okolicznościach wzywana do busów poznańskiej firmy, są osoby kierujące pojazdami. Każdy z nich to doświadczony użytkownik dróg, który posiada niezbędne dokumenty oraz umiejętności.Wykopy Poznań Wyburzenia Poznań

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona ma na celu prezentację usług Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Firma trudni się licznymi dziedzinami prawa, np. rodzinnym i gospodarczym.Omawiana oferta obejmuje pomoc między innymi w odzyskiwaniu długów. Istotne miejsce w propozycji zajmują nieruchomości, np. sprawy związane z ich zakupem. W zakres działalności kancelarii wchodzi sporządzanie pisemnych wystąpień sądowych. Biuro gwarantuje klientom opiekę w zakresie negocjacji, np. handlowych. Z kancelarią można porozumieć się telefonicznie lub poprzez e-maila.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia (Warszawa - Bielany) »

  Strona prywatnego gabinetu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapii skierowanej do osób dorosłych.Pomoc w obszarach:- trudności w relacjach z najbliższymi- kryzysy życiowe - dolegliwości psychosomatyczne- cierpienie z powodu odczuwanego lęku, samotności, złości, smutku, stresu- ciężkie, traumatyczne doświadczenia- głębsze poznanie siebie, samorealizacja, rozwój. Zapraszam do kontaktu: 501 378 667, monika.prawdzik@gmail.com Gabinet usytuowany jest na ul. Kasprowicza 48/11 w Warszawie (przy stacji metra: Stare Bielany). Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Kancelaria adwokacka w Poznaniu świadczy wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zapewnione skrupulatne przeanalizowanie zlecenia. Odgórna ewaluacja usługi uściślona już na początku, telefonicznie – preferowany system ryczałtowy wynagrodzenia. Adwokat Marcin Radel udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich zawieraniu, reprezentuje strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Jako bardzo poważna kancelaria prawna chcemy poinformować wszystkich naszych potencjalnych klientów o tym, że uruchomiliśmy nową usługę, którą są porady prawne online. Można je u nas pozyskać łącząc się z naszymi prawnikami w czasie wideokonferencji internetowych. Odwiedź więc naszą stronę i poznaj szczegóły naszej oferty - być może zdecydujesz się na jej jej wykorzystanie.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - Wrzeszcz
  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm).
  Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.

  Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m. in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

  Dogodna lokalizacja Kancelarii w Dolnym Wrzeszczu, ułatwi z pewnością jej odnalezienie przez potencjalnego Klienta. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Blogi Kancelarii Adwokackiej AKS:
  http://testamenty24. pl/
  http://nakaz-zapłaty. pl/

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki