Strony związane z hasłem 'katowice':

 • Catering Katowice »

  Firma Halo Catering prowadzi szeroko pojętą działalność cateringową związaną z obsługą klienta, któremu gwarantujemy przygotowanie dostarczenie oraz kompleksowy serwis imprez. Naszą specjalnością jest współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, klientami korporacyjnymi oraz z firmami szkoleniowymi, których traktujemy priorytetowo. Jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane menu, tak by zaspokoić gusta najwybredniejszych smakoszy.
  Dysponujemy wyspecjalizowanym personelem, gdzie prym wiodą profesjonalni kucharze z wieloletnim stażem oraz kurierzy, którzy prócz dowozu samych potraw odpowiednio zaaranżują wnętrze, bądź salę w której odbędzie się szkolenie jak i obsługą kelnerską, która gwarantuje nienaganne podanie posiłków. W zależności od potrzeb docieramy do naszych kontrahentów z potrawami zapakowanymi w termiczne lunchboxy, bądź ze specjalnie podgrzewanymi półmiskami, które utrzymują temperaturę dań. Na życzenie klienta dysponujemy stołami, nakryciami, zastawą oraz porcelaną, które spełniają wszelkie normy oraz standardy wymagane podczas imprez cateringowych.
  Jest to tylko niewielka część naszych działań, którą prezentujemy, jednak na chwilę obecną naszą strategię marketingową opieramy na promocji firmy poprzez wysyłanie zestawów obiadowych klientowi do siedziby Jego firmy. Działamy na terenie Katowic, a dowóz naszych obiadów jest gratis. Najefektywniej pracujemy, gdy zamówienie składane jest do godziny czasu realizacji.
  Poleca nas firma ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o., która uważa nasze jedzenie za godne polecenia i robi to na swojej stronie internetowej www.atwdb.pl.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Gdańsk »

  Firma Rent A Car Poland Sp. z o.o. jest koncesjonowanym przedstawicielem w naszym kraju międzynarodowego systemu wypożyczania samochodów National Car Rental. System ten ma na świecie prawie 3 tysiące biur wynajmu samochodów w około 83 krajach świata.
  Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National proponuje usługi w zakresie wypożyczania długoterminowego lub krótkoterminowego samochodów osobowych i ciężarowych. System National Car Rental jest jednym z największych światowych systemów rent a car. U nas w kraju jako przedstawiciel systemu National istniejemy na rynku od 1998 roku, a prędzej - od 1993 roku - rozpoczęliśmy naszą działalność jako operator systemu Eurodolar Rent A Car.
  Dysponujemy różnorodną flotą samochodów, a także biurami wynajmu zlokalizowanymi w najpopularniejszych i największych portach lotniczych i miastach na terenie całego kraju. Nasze oddziały znajdują się m.in. w: Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, że najistotniejsze są indywidualne zapotrzebowania naszych klientów, zatem nasz wyszkolony i kompetentny zespół dokłada wszelkich starań, aby im sprostać.
  Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą rzetelny, elastyczny i kompleksowy sposób obsługi klientów w zakresie zagranicznych i krajowych wynajmów samochodów, spełniający wszelkie oczekiwania naszych klientów według światowych standardów.
  Nie czekaj dłużej, wyrusz w podróż z National - Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Śląsk »

  Obecnie dominuje przekonanie, że czas nie sprzyja sztuce. Zapewne jest w nim trochę racji, jeśli mówimy o sztuce malarskiej, rzeźbiarstwie, muzyce klasycznej i innych niepopularnych obszarach. Niektórzy dokładają do tej listy również fotografię, gdyż nie ulega wątpliwości, że i ona bywa twórczością artystyczną, mimo iż częściowo odchodzącą w niepamięć. Analizując fotografię pod kątem twórczości artystycznej i upływu czasu, przychodzą na myśl pytania: czy naprawdę czas nie wspiera fotografii? Czy wszystkie fotografie są sztuką? Czy zdjęcia błyskawicznie pstrykane sprzętem cyfrowym, bez zwracania uwagi na światło i pozostałe detale istotne w fotografii, są już twórczością artystyczną? Może niektóre z nich osiągną walory artystyczne... lecz gdzie leży granica między sztuką a kiczem? Bez wątpienia prawdziwe walory dzieła ma jeden ze znamiennych kategorii fotografii, jaką jest fotografia ślubna. Zdjęcia tworzone na miarę sztuki, to takie, które mają w sobie składnik twórczości artystycznej dostrzegalny dla każdego człowieka. Takie właśnie powinny być zdjęcia ślubne będące sztuką - zdumiewać, porywać, oszałamiać przez wymieszanie z sobą w sobie przeciwstawień - jak prawdziwa sztuka.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Witamy, oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego - ubezpieczenia katowice.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów - pzu katowice.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia drobne »

  Darmowy serwis ogłoszeniowy owi.pl to jeden z najbardziej lubianych stron tego typu w Polsce. Z pomocą owi.pl możesz kupić dosłownie wszystko, poczynając od działki rolnej poprzez meble, zabawki, sprzęt rtv, książki, a na samochodach skończywszy. Nasz portal z ogłoszeniami nie sprawi kłopotu żadnemu z klientów, nawet największy amator poradzi sobie z jego obsługą dzięki prostocie, przejrzystości i funkcjonalności serwisu. W naszym serwisie możesz dodawać ogłoszenia regionalne, między innymi ogłoszenia warszawa, ogłoszenia gdańsk czy ogłoszenia katowice od teraz nie będą stanowiły żadnego problemu, dzięki takim rozwiązaniom portal jest efektywniejszy.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations Katowice »

  Biznes jest jak dziecko - nie wolno zostawiać go samemu sobie i ciągle trzeba o niego dbać. Nikt tak nie zadba o rozwój Twojej firmy jak agencja public relations katowice. Działania public relations mogą dotyczyć różnych kwestii. Wykonany może być dla przykładu PR produktu czy firmy w celu wykreowania lub poprawienia wizerunku firmy w mediach. Niezwykle ważny dla konkretnego przedsiębiorstwa może okazać się również PR wewnątrz firmy albo kryzysowy. Różnych tego rodzaju działań może podjąć się agencja public relations katowice, co przyczyni się do ogólnie rozumianej poprawy komunikacji i sprzedaży.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  Paczka Extra:
  * doborowy reportaż fotograficzny obejmuje realizowany przez 2 fotografów: przygotowania, błogosławieństwo, obrzęd w kościele, przyjęcie ślubne aż do godziny 3.00,
  * jednodniową sesję plenerową innego zdjęcia ślubne dnia także sesję glamour panny młodej
  * 1 niepośledni foto-album (30 rozkładówek) w twardej okładce obejmujący fotoreportaż również sesję plenerową obejmujące nie mniej niźli 100 zdjęć,
  * 150 odbitek w rozmiarze 21x15 cm na papierze Kodak Endura Pro
  * 5 płyt DVD zawierających nie mniej niźli 1000 zdjęć, przedstawienie z muzyką, wybrane zdjęcie w ramce do powieszenia na ścianie w formacie 80x120,
  * 5 płyt DVD zawierająca nie skromniej niźli tysiąc zdjęć
  * oprawioną w oprawę okładkę magazynu mody z panną młodą w kreacji modelki, oraz kalendarz z panną młodą/młodą parą
  * osobistą stronę WWW, w jakiej zawartość wchodzi: wystawa Państwa zdjęć dla znajomych; wiadomości publiczne na temat ślubu oraz wesela; dane na temat listy darów - z opcją rezerwacji dla gości

  Pakiet Full:
  * reportaż fotograficzny zawiera: przygotowania, błogosławienie, ceremonia w kościele, przyjęcie ślubne aż do oczepin włączywszy także sesję plenerową trwającą od 3 godzin.
  * 1 doborowy foto-album (14 rozkładówek) obejmujący fotoreportaż także sesję plenerową (w innym dniu) zawierający nie skromniej aniżeli 70 zdjęć alternatywnie 100 kopii w formacie 21x15 cm na papierze Fotografia ślubna Kodak Endura Pro,
  * 3 płyty DVD z wystawą fotografii wspólnie z muzyką (ewentualność odczytywania w DVD)
  * 3 płyty DVD obejmujące nie mniej niż 800 zdjęć
  * prywatną stronę WWW, w której zawartość wchodzi: galeria Państwa zdjęć dla znajomych; dane łączne na temat ślubu także wesela; wiedzę na temat listy darów - z okazją rezerwacji dla gości

  Pakiet.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mirosław Szura »

  Mirosław Szura został powołany na Notariusza w Katowicach decyzją Ministra Sprawiedliwości DO IV 6240-57/11.

  Sporządzamy akty notarialne jeżeli prawo wymaga zachowania formy notarialnej lub jeżeli zachowania takiej formy życzy sobie klient.

  Wykonujemy pełen zakres czynności notarialnych.
  Sporządzamy akty notarialne w siedzibie kancelarii w Katowicach a także u klienta, jeżeli jest to uzasadnione.
  Obsługujemy klientów także w języku angielskim i francuskim. Osoba nie władająca językiem polskim winna stanąć do aktu notarialnego wraz z tłumaczem przysięgłym.
  tel. 32 774 58 25

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice »

  Notariusz jest potrzebny nie jedynie jeśli chodzi o spadek i podział posiadanego majątku. Obecnie notariusz katowice pełni również dużo pozostałych istotnych funkcji. W co poniektórych przypadkach jest on niezbędny do odbycia się głosowania w przedsiębiorstwie. Zwyczajne darowanie działki, darowizna, oraz sporo innych takich działań wymaga obecności notariusza czy też może być niezbędna sama kancelaria notarialna katowice. Dokumenty wypełniane przez właściwego notariusza powinny być niezwykle dokładne oraz muszą uwzględniać wszystkie ewentualności. To on musi właśnie sprawdzić, czy ściśle określona działka na pewno jest własnością takiej a nie innej osoby, czy nabywca lub też sprzedawca nie posiadają ograniczonych praw obywatelskich, albo czy na hipotece nie ciąży zadłużenie i tym podobne. Jeśli notariusze katowice nie sprawdzą tych wszystkich rzeczy, to potem mogą mieć kłopoty. Obecnie czas czekania na spotkanie z notariuszem wynosi nawet kilka miesięcy. Należy w takim razie zapisać się już wcześniej, aby później nie mieć problemów w innych urzędach. A tak być może na przykład przy przepisaniu działki pod budowę domu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Jako bardzo poważna kancelaria prawna chcemy poinformować wszystkich naszych potencjalnych klientów o tym, że uruchomiliśmy nową usługę, którą są porady prawne online. Można je u nas pozyskać łącząc się z naszymi prawnikami w czasie wideokonferencji internetowych. Odwiedź więc naszą stronę i poznaj szczegóły naszej oferty - być może zdecydujesz się na jej jej wykorzystanie.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ENOVA - inny wymiar biznesu »

  Nasza firma DATIO z Katowic, specjalizuje się w e wdrażaniu i dystrybucji oprogramowania Enova dla firm. System polecamy wszystkim właścicielom firm, którzy mają w perspektywie poszerzyć działalność. Enova posiada elastyczną budowę i łatwo dostosowuje się do zachodzących zmian. Oprogramowanie łączy w sobie program księgowy z wieloma zintegrowanymi modułami do zarządzania firmą. Jako firma z branży informatycznej stawiamy na : innowacyjność i tak, ostatnio oddaliśmy do użytku dwa nowe dodatki jakimi są: Wizytówki w Enovej formie, oraz Enovy Google Kalendarz.Dodatki polecane szczególnie tym, którzy na co dzień pracują na module CRM, a także właścicieli firm, handlowców, marketingowców.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Firma LuArt z siedzibą w Gliwicach zajmuje się tworzeniem aplikacji, stron www, sklepów internetowych, systemów zarządzania. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta dostosowując projekty do jego oczekiwań.
  Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania a także indywidualne podejście do każdego zamówienia.
  Praca przy tworzeniu stron internetowych to nasza pasja.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tele Catering Katowice »

  Profesjonalne usługi cateringowe na Śląsku i Zagłębiu. Najnowsze trendy gastronomiczne, najwyzsze uzyskane referencje, najwyższy rating wsrod firm cateringowych, catering w Katowicach, catering na śląsku, hotelowy catering, catering katowice, finger food katowice

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe Network Masters »

  Zajmujemy się szkoleniami komputerowymi z programów biurowych i graficznych.

  MS Excel program jest powszechnie używana w firmach oraz instytucjach, a także przez użytkowników domowych. Jego główne zastosowanie to dokonywanie obliczeń. Liczy funkcje matematyczne i finansowe. Ma także powielanie tworzonych formuł z zastosowaniem różnych wariantów adresowania. MS Excel służy także do tworzenia wykresów, przydatnych między innymi w fizyce, matematyce i ekonomii.

  Najbardziej popularnymi szkoleniami które posiadamy w ofercie to Excel podstawy oraz średniozaawanswoany Excel Warszawa, średniozaawansowany Excel Poznań, średniozaawansowany Excel Kraków, średniozaawansowany Excel Katowice oraz średniozaawnsowany Excel Poznań.

  Wszystkie kursy przeprowadzamy w formach zamkniętych jak i otwartych.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy coaching dla indywidualnych pod własne potrzeby.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek