Tele Catering Katowice

Tele Catering Katowice Profesjonalne usługi cateringowe na Śląsku i Zagłębiu. Najnowsze trendy gastronomiczne, najwyzsze uzyskane referencje, najwyższy rating wsrod firm cateringowych, catering w Katowicach, catering na śląsku, hotelowy catering, catering katowice, finger food katowice

Szczegóły strony CATERING.KATOWICE.PL:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę CATERING.KATOWICE.PL:

Tele Catering Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 50 Odwiedziny baidu 3

Najnowsze wiadomości:

 • Matka czworga dzieci wyszła za młodego Tunezyjczyka. Szybko pojawiły się problemy

  42-letnia Danielle, matka czwórki dzieci z Ohio w USA poznała 27-letniego Tunezyjczyka Mohameda. Zakochali się w sobie i wzięli ślub. Rodzina nie zaakceptowała tego związku, a młodzi małżonkowie szybko zaczęli się kłócić. Kobieta była zazdrosna o męża - dochodziły do niej informacje o zdradach. Czy uda się ocalić tę miłość?

  Czytaj więcej »
 • Anita Cienciała: Tymek najbardziej cieszy się, kiedy wygrywa ze starszymi kolegami

  - Jeździmy z Tymkiem po Europie, a reakcje ludzi są dla nas bardzo miłe i sympatyczne. Lęk oczywiście też w tym jest, bo skoki są bardziej wymagające, skocznie są coraz większe, a prędkość najazdowa wzrasta. Człowiek nie do końca zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest to niebezpieczne. Nie chcemy jednak Tymka chronić przed wszystkim, bo niczego się nie nauczy. Trzeba mu dać wolność. Wraz z synem przeżywamy jego pasję, a on najbardziej cieszy się, kiedy wygrywa ze starszymi kolegami, bo to dla niego bardziej wymagające. Sprawia mu to przyjemność. Nie oszukujmy się - nam też - mówi w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno Anita Cienciała, matka Tymka, 9-letniego skoczka narciarskiego, który od trzech lat wygrywa wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni dla dzieci. 

  Czytaj więcej »
 • Górniak o życiu na walizkach: Ciężko przyzwyczaić się do różnicy czasu

  Edyta Górniak mieszka obecnie w Los Angeles, ale regularnie odwiedza Polskę. W rozmowie z WP wokalistka wyznaje, że przyzwyczaiła się wprawdzie do podróży, ale jej organizm wciąż różnie znosi 9 godzin różnicy w czasie.

  Czytaj więcej »
 • Górniak: W tym roku dałam z siebie bardzo dużo. W kalendarzu brakuje mi już miejsca

  Edyta Górniak w rozmowie z WP zdradza, że nie ma jeszcze konkretnych planów dotyczących tegorocznego Bożego Narodzenia. Nie ukrywa natomiast, że bardzo chciałaby odpocząć.

  Czytaj więcej »
 • Andrzej Cienciała: Żyjemy chwilą, a naszą rolą jest wspierać syna. To rodzinna pasja

  - Spekulowanie, czy Tymek kiedyś będzie skoczkiem narciarskim, nie ma dziś żadnej podstawy. Ma 9 lat i będzie się jeszcze zmieniał fizycznie i mentalnie. Może zafascynuje się czymś innym? Naszą rolą jest go wspierać i chcemy to robić w sposób bardzo profesjonalny. Wraz z żoną zupełnie nie spekulujemy, co będzie za rok, za dwa czy za trzy. Żyjemy chwilą. To, co robi Tymek, dla naszej rodziny jest bardzo przyjemne. To nasza rodzinna pasja - mówi w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno Andrzej Cienciała, ojciec Tymka, 9-letniego skoczka narciarskiego, który od trzech lat wygrywa wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni dla dzieci. 

  Czytaj więcej »
 • Górniak o konflikcie z Dariuszem K.: Zrobiłam wszystko, żeby chronić syna

  Edyta Górniak w rozmowie z WP zapewnia, że zrobiła wszystko, aby odseparować syna od skandalu związanego z jego ojcem, Dariuszem K. Chwali też syna za artystyczne zapędy.

  Czytaj więcej »
 • Górniak o Marinie: Fajnie, że chce jej się pracować!

  Edyta Górniak w rozmowie z WP komentuje zamieszanie medialne związane z Mariną Łuczenko. Wokalistka docenia, że koleżanka po fachu ma zapał do tworzenia.

  Czytaj więcej »
 • Górniak zachwycona Kwiatkowskim: Bardzo się polubiliśmy!

  Edyta Górniak w jury "Voice Kids" zasiada m.in. obok Dawida Kwiatkowskiego. W rozmowie z WP wokalistka nie może się nachwalić kolegi z programu i wyznaje, że bardzo się z nim polubiła.

  Czytaj więcej »
 • Tymek Cienciała: Małysz i Żyła są dla mnie mistrzami, chcę ich naśladować

  - Adam Małysz i Piotr Żyła są dla mnie mistrzami. Chcę ich naśladować. Z pierwszym z nich poznałem się przy okazji występu w programie telewizyjnym. Zorganizowano mi niespodziankę - Adam Małysz przyjechał, spotkaliśmy się i było fajnie. Z kolei Piotr Żyła czasami przyjeżdża na nasze treningi, bo ma syna, który też skacze - Kubę Żyłę. Lubimy się - mówi w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno Tymek Cienciała, 9-letni skoczek narciarski, który od trzech lat wygrywa wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni dla dzieci i na arenie europejskiej nie ma sobie równych.

  Czytaj więcej »
 • W Krainie Operetki i Musicalu - Wielka Karnawałowa Gala Operetkowo - Musicalową

  Artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej  zapraszają na Wielką Karnawałową Galę Operetkowo Musicalową "W Krainie Operetki i Musicalu"14.01.2018r. godz.17.00 Filharmonia CzęstochowskaW grudniu 2009 roku TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ obchodził swoje 75 urodziny i otrzymał status Opery Narodowej. Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!aż 50 osób na scenietancerze i pary baletowe, najpiękniejsze arie ze znanych operetek, musicali,popularne szlagiery w wykonaniu solistów oraz chóru Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.Bilety do nabycia: Kasa Filharmonii,Salony Empik,Salon Muzyczny RIFF ul.Śląska 3/5On Line: www.kupbilecik.pl  www.biletyna.pl  i www.ebilet.plZamówienia - informacje: tel. 737 567 014Szczegółowy PROGRAM KONCERTU: http://czest.info/Wielka-Karnawałowa-Gala-Operetkowo-Musicalowa

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki