Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych METAL-SERW Dębno jest polskim warsztatem hydrauliki siłowej i mechaniki maszyn. Firma działającą na rynku województwa zachodniopomorskiego od 1981 r. Profesjonalne usługi serwisu, regeneracji i produkcji. Zajmujemy się naprawą szeroko pojętej hydrauliki siłowej oraz odbudową uszkodzonych podzespołów takich jak pompy hydrauliczne, czy siłowniki hydrauliczne. Serwisujemy wózki widłowe, maszyny budowlane i rolnicze. Naprawa pomp hydraulicznych z użyciem sprawnych części ma na celu minimalizację kosztów naprawy. Serwis maszyn CAT zachodniopomorskie i lubuskie to najczęstszy obszar naszych działań

Szczegóły strony www.metalserw.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.metalserw.pl:

Serwis maszyn budowlanych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 14 Odwiedziny baidu 5

Najnowsze wiadomości:

 • Oto co się zmieni w kodeksie wyborczym wg. nowej ustawy

  Po zmianach za znak X
  będą uznawane co najmniej dwie przecinające się linie w kratce na karcie do
  głosowania. Dopiski i inne znaki
  na karcie, w tym te w innych kratkach, nie wpłyną na ważność głosu. Zmianie ma ulec także długość kadencji rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich - według przyjętej przez Sejm ustawy będzie ona trwała 5 lat. Wprowadzone zostanie również ograniczenie dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - będą mogli piastować swoją funkcję przez 2 kadencje. Istotną zmianą jest likwidacja PKW w dotychczasowej formie oraz jednomandatowych okręgów wyborczych. Pozostaną one jedynie w gminach poniżej 20 tys. mieszkańców - w pozostałych jednostkach przedstawiciele będą proporcjonalnie. Jeśli przyjęta przez Sejm nowelizacja kodeksu wyborczego zostanie zaakceptowana przez Senat i Prezydenta RP, nowe zasady będą obowiązywać już od najbliższych wyborów samorządowych w 2018 roku.

  Czytaj więcej »
 • Pismo powie o tobie wszystko

  Nasz charakter pisma wiele o nas mówi. Profesjonalny grafolog może dużo powiedzieć na temat naszego charakteru na podstawie choćby jednego wyrazu. Zobacz materiał.

  Czytaj więcej »
 • Po co nam BÓL?

  Ból jest naszym towarzyszem przez całe życie. Jesteśmy na niego narażeni każdego dnia. Za każdym razem gdy się uderzymy, rozetniemy w palec, czy przewrócimy odczuwamy ból. Jednak po co nam to uczucie?

  Czytaj więcej »
 • Jak jedzenie wpływa na nasz nastrój?

  Wiele osób ma bardzo emocjonalne podejście do jedzenia. Zajadają wówczas smutki i stresy, co szybko odbija się na figurze, a przez to i na naszym samopoczuciu. Zobacz materiał.

  Czytaj więcej »
 • Mistrzostwa świata w Rosji i co dalej? Mateusz Skwierawski: Jest strach

  Mistrzostwa świata w Rosji i co dalej? Kilku reprezentantów Polski pewnie pożegna się z drużyną, a młodzież nie napiera. Latem w mistrzostwach Europy nasza młodzieżówka U-21 zawiodła totalnie. Między innymi o przyszłości Biało-Czerwonych w studiu WP rozmawiali dziennikarze WP SportoweFakty: Jacek Stańczyk, Marek Wawrzynowski, Paweł Kapusta i Mateusz Skwierawski.   

  Czytaj więcej »
 • Premier Morawiecki podczas powrotu ze szczytu UE

  Premier Mateusz Morawiecki wyjechał z Brukseli przed końcem odbywającego
  się tam szczytu Unii Europejskiej. - Wyjechałem wcześniej ze szczytu,
  bo w kancelarii czekają na mnie pilne, tajne dokumenty - tłumaczył
  dziennikarzom na pokładzie samolotu, którym wraca do Polski ze swojej
  pierwszej zagranicznej podróży.

  Czytaj więcej »
 • Jacek Adamczyk: W takim stylu Joanna Jędrzejczyk nie przegra już nigdy

  - Porażka Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas, po której Polka straciła pas mistrzyni UFC w wadze słomkowej, była pewnym zaskoczeniem. Pamiętajmy, że nic nie trwa wiecznie i można było spodziewać się, że Joannie przyjdzie się z pasem pożegnać, ale chyba nie w tym momencie i nie w takim stylu. Joanna straciła ten pas dość spektakularnie. Pewne rzeczy tu nie zagrały. Myślę, że nawet jeśli Joanna przegra w przyszłości jakąś walkę, to już nie w takim stylu. I nie da się tak zaskoczyć - powiedział dziennikarz MMARocks.pl Jacek Adamczyk, z którym na temat minionego roku w MMA rozmawiał dziennikarz WP SportoweFakty Artur Mazur. 

  Czytaj więcej »
 • Co się dzieję z twoim organizmem, gdy zbyt często bierzesz Ibuprofen?

  Ibuprofen to niesteroidowy lek przeciwzapalny stosowany w
  leczeniu bólu. To nieszkodliwy specyfik, ale nie powinniśmy go przyjmować
  więcej niż przez 30 dni. Dawkowanie powinno wynosić od 400 mg do 800 mg. Możemy
  zażywać go 4 razy dziennie, aby mieścić się w bezpiecznej dla naszego zdrowia
  dawce. Sprawdź, co się stanie, gdy zbyt często będziemy go stosować.

  Czytaj więcej »
 • Tata ogolił głowę na znak solidarności z córką.

  6-letnia Riley Sylvira z
  Bristolu w Rhode Island jest łysa. Wszystko z powodu zaburzeń
  immunologicznych, które powodują utratę włosów. Tata na znak
  solidarności postanowił ogolić swoją głowę, żeby okazać
  wsparcie córce. Matka Riley nagrała wszystko i opublikowała wideo
  w sieci. Spotkało się z ogromnym odzewem.    

  Czytaj więcej »
 • Jacek Adamczyk: Michał Materla to dla mnie cichy bohater tego roku

  - Zawodnikiem Roku 2017 w Federacji KSW był dla mnie Michał Materla. Po wszystkich zawirowaniach, które mu się przytrafiły, wrócił w stylu, którego chyba każdy po nim oczekiwał. Byłem na gali w Dublinie i widziałem, jak bardzo to wszystko przeżywał. Po trudnnym dla siebie okresie wrócił, wygrał walkę i zrobił to bezdyskusyjnie. To dla mnie cichy bohater, jeśli chodzi o KSW w roku 2017 - powiedział dziennikarz MMARocks.pl Jacek Adamczyk, z którym na temat minionego roku w MMA rozmawiał dziennikarz WP SportoweFakty Artur Mazur. 

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki