Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk Kursy,

  Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk Kursy, »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP (w naszych firmach) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm. Specjalizujemy się w:przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,ocenie ryzyka zawodowego,sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,opracowywaniu planu BIOZ,wdrażaniu systemów HACCP,opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe

  Szkolenia e learningowe »

  Do Cyfrowej Szkoły można przystąpić niezależnie od wieku. Organizowane są studia e learning i kursy dla uczniów szkół podstawowych. Jedne szkolenia internetowe są bardziej szerokie, inne o wiele krótsze. Kursy przez Internet, tu zapewniane, doskonale systematyzują wiedzę już zdobytą jak również ewidentnie ją wzbogacają. Nauka przez Internet tu gwarantowa jest ciekawa i inspirująca. Każdy kto ma swoje hobby, może je tu pogłębiać. Szkolenia e learning już od dawna oferowane są na rynku w Polsce. W Cyfrowej Szkole można liczyć na całkowity profesjonalizm. Udostępniane są e szkolenia dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeden zainteresowany może utworzyć kilka kont. Przy zakupie szkolenia internetowego zaczyna obowiązywać umowa z portalem. Szkolenia stacjonarne prowadzone są w Poznaniu.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkoleniowe

  Centrum szkoleniowe »

  Poszukiwania dobrego miejsca na dowolnego rodzaju szkolenia, kursy lub konferencje dobiegły z tą chwilą końca. Przejrzenie naszej oferty umożliwi Państwu natychmiastowe i proste znalezienie odpowiedniego lokum dla uczestników szkoleń oraz konferencji bez ponoszenia horrendalnych kosztów. Gwarantujemy wynajem sal konferencyjnych, które charakteryzują się wszelkimi potrzebnymi zaletami. Możecie Państwo przenieść do nas centrum konferencyjne i tym sposobem zapewnić uczestnikom doskonałą jakość odbioru.Poszukiwania odpowiedniego miejsca na różnego typu szkolenia, kursy lub konferencje dobiegły właśnie kresu. Przejrzenie tej oferty umożliwi Państwu szybkie i łatwe zapewnienie odpowiedniej jakości lokum dla chętnych do skorzystania ze szkoleń czy konferencji bez wykładania horrendalnych kosztów. Gwarantujemy wynajem sal konferencyjnych, które charakteryzują się wszelkimi potrzebnymi walorami. Możecie Państwo przenieść do nas centrum konferencyjne i tym sposobem zapewnić słuchaczom najwyższą jakość odbioru. Sprawdzamy się także jako ośrodek szkoleniowy, łatwo do nas dojechać, posiadamy duże sale oraz dobre wyposażenie. Jeśli pracujecie Państwo jako centrum szkoleniowe i brakuje Wam pomieszczeń lub zaplecza, nie możecie przejść obojętnie obok tej oferty. Wszystkie dokładne informacje zostaną udostępnione po zapoznaniu się z treścią witryny.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice

  Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy przeprowadza warsztaty i szkolenia dla osób ubiegających się o zdobycie prawa jazdy. Zarówno kursy priorytetowe jak również doszkalające przeprowadzane są w zakresie teorii, a oprócz tego kategorii A i B.
  Na naszej stronie internetowej WWW odnaleźć mogą Wy dane o naszym OSK (Ośrodek Szkolenia Kierowców) oraz aktualną ofertę mojej szkoły edukacji jazdy. Dodatkowo na stronie można odkryć takie informacje jak termin rozpoczęcia najbliższego przewodnika na prawo jazdy, galerie w której znajdują się fotografię naszego biura i placu manewrowego, a oprócz tego dział kontaktu. W nim znajdują się wszelkie dane adresowe, formularz kontaktowy za którego pośrednictwem można śpiesznie nawiązać z nami kontakt i mapka pokazująca jak można trafić do naszego biura.
  Z rozważają o odwiedzających stronę naszej auto szkoły, umieściliśmy działy "prawo jazdy w sieci", a ponadto dział "dla kursanta". W pierwszym z nich znajdują się najciekawsze publikacje na zagadnienie prawa jazdy znalezione w globalnej sieci Internet, a w drugim pomoce do edukacji w czasie przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Pomiędzy nich znajduje się  między innymi  schemat klawiatury jaki występuje podczas egzaminu na prawo jazdy (wraz z opisami klawiszy), aktualna tabela prędkości, opis świateł pojazdu egzaminacyjnego, znaki drogowe czy dostęp do testów na wszystkie kategorie.
  Dzięki formularzowi znajdującemu się stronie mogą państwo zapisać się na wykład prawa jazdy online - nie wychodząc z lokalu. Wszystkie potrzebne dane dostępne są na www.naukajazdy.gorlice.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa

  Nauka jazdy Warszawa »

  Nauka Jazdy MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: C+E - samochody ciężarowe z przyczepą. Firma posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy na szkolenie kierowców i kandydatów na kierowców, ale też nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szybkiego czytania Kraków

  Kursy szybkiego czytania Kraków »

  Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte.Ramowy program kursu obejmuje:- 40 godzin lekcyjnych,- zajęcia 2 razy w tygodniu w kameralnych grupach,- trening funkcji poznawczych,- techniki pamięciowe i wizualizacje,- ćwiczenia koncentracji i spostrzegania,- naukę kreatywnego myślenia.W jaki sposób można to osiągnąć?- poprzez gimnastykę oka,- poszerzenie pola widzenia,- szybsze postrzeganie tekstu,- ćwiczenia antycypacji,- elimnację fonetyzacji i regresji,- opanowanie strategii czytania.Po co to wszystko?Zbyt wolne tempo czytania nuży, osłabia koncentrację i utrudnia zapamiętywanie. Badania wykazały, że nasz mózg zaczyna koncentrować się, gdy czytamy powyżej 500 słów na minutę. Tymczasem gimnazjalista czyta średnio 150 słów na mintę a dorosły około 200.Uczestnicząc w kursie możesz 5-10 krotnie przyspieszyć tempo czytania i skuteczniej radzić sobie ze zdobywaniem wiedzy.Pomyśl - kilka stron tekstu w minutę jest w zasięgu... Twoich oczu.Wystarczy z nami ćwiczyć :-)Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji -> przejdź na naszą stronęWiosenna PromocjaWiosenna Edycja Kursu Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Maturzyści i studenci 20% taniej!

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie

  Szkolenia menadżerskie »

  Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego. Doradztwo w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. jak również kompleksowe wsparcie konsultingowe, począwszy od weryfikacji szans dotacyjnych, przez napisanie wniosku i pozyskanie wsparcia unijnego, po realizację projektów i ich rozliczanie. Zapraszamy skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywanie fałszywek

  Wykrywanie fałszywek »

  DCB S.A. dla swoich klientów oferuje szkolenia z wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów. Jesteśmy w stanie nauczyć Cię rozpoznawać banknoty niemal wszystkich walut świata. Najchętniej zamawiane szkolenia są z walut: PLN i Euro, co zrozumiałe, bo tymi walutami Polacy najczęściej obracają.

  Szkolenia DCB S.A. tym różnią się od innych tego typu, że u nas największy nacisk kładziemy na praktykę. Kursanci na własnej skórze mogą przekonać się, jak ciężko czasem odróżnić jest fałszywkę od oryginału, ale dzięki wiedzy i umiejętnościom przekazywanym przez trenerów DCB S.A. nauczysz się jak w 2-3 sekundy z niemal mistrzowską precyzją poznać, który banknot jest prawdziwy, a który nie.

  Oprócz szkoleń DCB S.A. posiada w ofercie również narzędzia niezbędne do pracy kasjera: Lampę Kasjerską, liczarki, czy lupy.

  Zadzwoń pod numer 725 501 027 i zapytaj naszego doradcę o szczegóły oferty, lub odwiedź naszą stronę internetową i poznaj dokładnie firmę DCB S.A. i nasze produkty.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku

  Kurs rysunku »

  Roczny kurs rysunku i malarstwa organizowany przez pracownię Horyzont kończymy plenerami w Warszawie na Starym i Nowym Mieście, w Łazienkach, tygodniowym wyjazdem do Kazimierza Dolnego oraz letnim plenerem w Toruniu. Podczas spotkań w pracowni każdy uczestnik kursu ma zapewnioną opiekę merytoryczną, pracę w miłej atmosferze i małych 8-mioosobowch grupach.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin

  Prawo jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła to kompetentna kadra z długoletnim doświadczeniem, stanowiska komputerowe oraz wszelkie wsparcie dydaktyczne potrzebne do wydajnej edukacji, perfekcyjnie wyposażony plac manewrowy a samochody dla kursowiczów wszystkich kategorii identyczne jak na egzaminie państwowym. Lekcje nasze prowadzimy o rozmaitych porach dnia tak, by każdy z naszych kursantów mógł bez trudności dopasować je do swojego planu dnia. W przypadku chętnych organizujemy lekcje indywidualne i dodatkowe, zarówno teoretyczne jak i na placu i drodze. U nas także każdy słuchacz kursu bez dodatkowych czy zakamuflowanych kosztów rozłoży opłatę za kurs na raty. Co więcej konieczne badania lekarskie wykona na miejscu i rzecz jasna bezpłatnie. To, co nas odróżnia to nade wszystko efektywne nauczanie – ukończywszy nasz kurs prawa jazdy zdasz egzamin państwowy bez kłopotu! Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka dydaktycznego!

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk

  Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - Wrzeszcz
  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm).
  Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.

  Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m. in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

  Dogodna lokalizacja Kancelarii w Dolnym Wrzeszczu, ułatwi z pewnością jej odnalezienie przez potencjalnego Klienta. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Blogi Kancelarii Adwokackiej AKS:
  http://testamenty24. pl/
  http://nakaz-zapłaty. pl/

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe Network Masters

  Szkolenia komputerowe Network Masters »

  Zajmujemy się szkoleniami komputerowymi z programów biurowych i graficznych.

  MS Excel program jest powszechnie używana w firmach oraz instytucjach, a także przez użytkowników domowych. Jego główne zastosowanie to dokonywanie obliczeń. Liczy funkcje matematyczne i finansowe. Ma także powielanie tworzonych formuł z zastosowaniem różnych wariantów adresowania. MS Excel służy także do tworzenia wykresów, przydatnych między innymi w fizyce, matematyce i ekonomii.

  Najbardziej popularnymi szkoleniami które posiadamy w ofercie to Excel podstawy oraz średniozaawanswoany Excel Warszawa, średniozaawansowany Excel Poznań, średniozaawansowany Excel Kraków, średniozaawansowany Excel Katowice oraz średniozaawnsowany Excel Poznań.

  Wszystkie kursy przeprowadzamy w formach zamkniętych jak i otwartych.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy coaching dla indywidualnych pod własne potrzeby.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm oraz doradztwo i konsulting na najwyższym, europejskim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia personalne, marketingowe i BHP. Świadczymy pomoc 24h, oferujemy filmy instruktażowe oraz niezbędne materiały dydaktyczne, stosujemy tylko skuteczne, sprawdzone metody nauki. Sprawdź naszą ofertę, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki