Oświetlenie Podkategoria: Oświetlenie

 • Pomiary oświetlenia

  Pomiary oświetlenia »

  Wykonujemy pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia stanowisk pracy, dróg ewakuacyjnych, ciągów komunikacyjnych itp. Pomiary oświetlenia wykonujemy przy użyciu luksomierzy, które zostały zatwierdzone przez Główny Urząd Miar. Światło na stanowisku pracy i w jego najbliższym otoczeniu wpływa na szybkość i pewność widzenia oraz określa w jaki sposób widzimy formy, barwę i właściwości przedmiotów tam występujących. Aby praca wzrokowa była optymalna, stanowisko pracy oraz pomieszczenie, w którym się ono znajduje, muszą być odpowiednio oświetlone, by występowała wygoda widzenia.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie Warszawa

  Oświetlenie Warszawa »

  Cezdesign jest firmą oferującą usługi związane z białym montażem oświetlenia, jak również pomocą w wyborze najlepszego sprzętu oświetleniowego cenionych producentów. Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem ponad dziesięciu lat pracy w branży, co gwarantuje fachową i profesjonalną obsługę. Stała współpraca z architektami i projektantami wnętrz oraz z producentami pozwala nam zaoferować klientom atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów korzystne rabaty. Zapraszamy do kontaktu, przyjemnością odpowiemy na każde pytania.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy

  Lampy »

  Tak normalna wydawałoby się sprawa, jest w rzeczywistości wątkiem bardzo rozbudowanym i istotnym. Odpowiednie rozmieszczenie lamp, w zależności od typu pomieszczenia, jest substytutem, mającym ogromny wpływ na funkcjonowanie owego miejsca. Trudno jest sobie wyobrazić przykładowo jarzeniówki w sypialni, czy kinkiety w garażu, ale są też rzeczy mniej oczywiste. Rozchodzi się tu przede wszystkim o naświetlenie stanowiska pracy, biurka, przy którym spędza się nierzadko całymi dniami. Trzeba wówczas sobie stworzyć jak najlepsze warunki, to znaczy m.in. wygodne krzesło, ale także odpowiednie oświetlenie. Za dnia lepiej czerpać ze światła słonecznego, zaś po zachodzie słońca trzeba posiłkować się lampami. Należy pamiętać, że sam żyrandol, nie wystarcza. Niezbędne w takim przypadku będzie użycie lampy biurkowej. Lampkę taką ustawia się w taki sposób, aby nie zasłaniać sobie światła, czyli (w przypadku osób praworęcznych) z lewej strony. Dzięki temu nasze oczy męczą się dużo mniej, a my jesteśmy bardziej wydajni.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Latarnie ogrodowe producent - Lampion

  Latarnie ogrodowe producent - Lampion »

  Lampion to firma znana z lamp ogrodowych dobrej jakości. Od lat firma dostarcza lampy i latarnie do parków i obiektów na terenie całego Kraju. Marka, która cieszy się uznaniem została zbudowana na profesjonalizmie i zaufaniu klientów. Nieustanny rozwój dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym i wykwalifikowanej kadrze pracowników pozwala na poszerzanie asortymentu. Obecnie w ofercie firmy znajduje się kilkadziesiąt latarni ogrodowo-parkowych oraz małych lamp ogrodowych i kinkietów. Firma obsługuje klientów klientów indywidualnych i firmy z całego kraju, a spora część produkcji trafia na zachodnie rynki.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświetlenie

Oświetlenie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki