Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

 • Piece co

  Piece co »

  Zakład Kotłospaw produkuje kotły c.o. rozmaitych wersji. W naszej ofercie można znaleźć kotły miałowe, z komputerowym podajnikiem, sterowane elektronicznie, rozpalane tylko jeden raz przez całą zimę. Można kupić kotły na granulowany węgiel, z podajnikiem ślimakowym i rusztem retortowym, kierowane mikroprocesorowym regulatorem, rozpalane raz w danym okresie.Oprócz tego można także zakupić kotły wszystkopalne ze sterownikiem i wentylatorem. Wszelkie oferowane kotły mają świadectwo kontroli ekologicznej i pomiary emisyjno-energetyczne. Firma oferuje sprzedaż ratalną i dowóz do klienta. Gwarantujemy krótkie terminy dostawy, doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przystępne ceny i wysoką jakość.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent kominów

  Producent kominów »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej spółki, obejmującą kominy kwasoodporne oraz dodatkowo detale wentylacji. W zakresie wyrobów kominowych oferujemy: wkłady kominowe, kominy kwasoodporne, systemy kominowe WSPS i SPS, a dodatkowo kwasoodporne przewody giętkie. Każdy wkład kominowy i komin produkcji Komin-Flex ma wymagane certyfikaty i dopuszczenia.
  Oferowane systemy kominowe cechuje wysoka jakość i trwałość wyrobów, wiedzę praktyczną techniczne i profesjonalizm załogi oraz naczelna dbałość o bezpieczeństwo użytkowania wyrobów Komin-Flex gwarantują nam wysoką pozycję na rynku polskim, a naszym klientom dają satysfakcję z dokonanego zakupu. Producent kominów.

   Jesteśmy producentem wkładów kominowych oraz kominów stalowych. Proponowane przez naszą firmę kominy mają wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, dzięki czemu mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość osobistych wyrobów. Już właśnie skorzystaj z mojej oferty! Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ze stuprocentową pewnością znajdziemy rozwiązanie wprost dla Ciebie!Jesteśmy producentem wkładów kominowych oraz dodatkowo kominów stalowych. Proponowane przez naszą firmę kominy posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz dodatkowo certyfikaty, dzięki czemu mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejnik

  Grzejnik »

  Przedsiębiorstwo Instal-Projekt należy do liderów działających na rynku producentów grzejników, suszarek i grzałek. Produkty pochodzące z firmy wyróżnia nie tylko wysoka jakość ale i innowacyjne rozwiązania, inspirujące pomysły i zastosowania. Znajdujące się w ofercie grzejniki pokojowe łączą w sobie funkcjonalność i design, podobnie jak grzejniki łazienkowe, których kształt i formę można dopasować do aranżacji każdego wnętrza. Produkcja opiera się na 3 nowoczesnych liniach technologicznych przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości produktów.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe

  Systemy kominowe »

  Firma Darco to czołowy producent urządzeń wentylacyjnych i kominkowych, która już przeszło 15 lat nieprzerwanie stara się wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. W proponowanej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi wkłady kominowe, różnego rodzaju elementy wentylacyjne, a także kominy i kominki. Wybierając firmę Darco zyskają Państwo gwarancje jakość wszystkich produktów. Więcej informacji odnoście oferty a także działalności firmy można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe elektrownie wiatrowe

  Przydomowe elektrownie wiatrowe »

  Przedsiębiorstwo My Energy od początku swojej działalności działa w branży zaawansowanych technik pozyskiwania i przetwarzania energii. Od wielu lat, firma ta proponuje swoim odbiorcom niesamowicie skuteczne elektrownie wiatrowe, świetne do tego, aby firma bądź gospodarstwo stały się całkiem niezależne w odniesieniu do energii elektrycznej. My Energy sprzedaje oraz pomaga w zakupie ponadto takich produktów jak fotoogniwa, które bardzo dobrze sprawdzają się w pozyskiwaniu energii cieplnej. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz profesjonalizm odbija się pozytywnie na wydajności działania.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominkowe

  Systemy kominkowe »

  System kominkowy.com to strona prezentująca najnowsze rozwiązania jeśli chodzi o ogrzewanie pomieszczeń. Jak nie trudno się domyślić polecanym przez nas systemem jest ogrzewanie kominkowe w skład którego wchodzą przewody, kominki i pozostałe elementy tworzące system kominkowy. W dobie globalnych oszczędności warto wybrać taki system, aby nasze pieniądze nie szły na marne. Na stronie znajdziecie Państwo więcej przydatnych wiadomości na temat ogrzewania oraz elementy stosowany przy ich budowie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Termowizja

  Termowizja »

  Z przyjemnością chcemy zaprezentować Państwu leciwą firmę wielobranżową. Hendson absorbuje się wykonywaniem świadectw energetycznych, administrowaniem posiadłości, a także termowizją. W Polsce odróżnia się za sprawą własnej staranności, profesjonalnemu podejściu, oraz zaangażowaniu. Ogniwa fotowoltaiczne oferowane poprzez nich cieszą się wielką renomą, bo jest to nowość, która ledwo co weszła do naszego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia na tę witrynę.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele Słoneczne

  Panele Słoneczne »

  Fotoogniwa.com realizuje usługi w ramach dostarczania zaawansowanych rozwiązań w formie specjalistycznych produktów, jakimi są ogniwa słoneczne. Dodatkowo, firma oferuje wsparcie w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycję, pomaga w tym, żeby fotoogniwa były fachowo zainstalowane i zapewnia indywidualne podejście do klienta. W zakresie obsługi są firmy, duże korporacje, instytucje, użytkownicy prywatni oraz każdy, kto chce aby ogniwa fotowoltaiczne pomogły w obniżeniu kosztów ogrzewania wybranego miejsca.

  Data dodania: 17 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wodmet technika grzewcza, wyposażenie łazienek

  Wodmet technika grzewcza, wyposażenie łazienek »

  Jesteśmy dystrybutorem polskich kabin łazienkowych Radaway. Roca przyznała nam status SALONU SPRZEDAŻY GOLD. Jesteśmy dystrybutorem polskich grzejników marki Instal Projekt i Luxrad. W naszej bogatej ofercie mamy produkty z działu hydraulicznego, grzewczego i wyposażenia łazienek renomowanych producentów. Aktualnie szczególnie polecamy: grzejniki, kabiny prysznicowe, kotły, łazienki, wyposażenie łazienek

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki