Instalacje Podkategoria: Instalacje

 • Hydraulik

  Hydraulik »

  Ogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie, setki realizacji na terenie Poznania i okolic, indywidualne podejście do każdej sprawy. Gdy potrzebujesz interwencji przy zakładaniu ogrzewania centralnego, instalacji systemu kanalizacji lub przy montażu kabin prysznicowych, zlewów, brodzików, wanien itd., zadzwoń po firmę Twój Instalator. Firma od lat świadczy pomoc z zakresu prac instalacyjnych, konserwatorskich, naprawczych czy remontowych. Angażuje się przy remontach łazienki i kuchni. Prace wykonywane przez zespół fachowców zdobywają uznanie na branżowych forach, zaś Klienci chwalą sobie kreatywne i ekonomiczne rozwiązania, polecane i wdrażane przez pracowników Twojego Instalatora.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • AGG rozdzielnie elektryczne

  AGG rozdzielnie elektryczne »

  Firma AGG istnieje od 1994 r. Od początku swego istnienia firma z roku na rok rozwija się i proponuje swoim klientom coraz to nowsze i lepsze produkty i usługi. W naszej działalności przede wszystkim stawiamy na jakość. W ofercie firmy znajdą państwo rozdzielnice niskiego napięcia, szafy złączowo-pomiarowe, złącza kablowe, szafy sterownicze, baterie kondensatorów. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż obudów izolowanych i metalowych takich firm jak EMITER i H. SYPNIEWSKI oraz aparatury elektrycznej firmy HAGER, EFEN, LOVATO.

  Katalog produktów:
  Baterie kondensatorów BK
  Pomiar półpośredni PP
  Rozdzielnice budowlane RB[*]Rozdzielnice stacyjne RS
  Szafy oświetleniowe SOUL
  Szafy pomiarowe SZP
  Złącza kablowe SKV
  Szafy sterownicze

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele Słoneczne

  Panele Słoneczne »

  Fotoogniwa.com realizuje usługi w ramach dostarczania zaawansowanych rozwiązań w formie specjalistycznych produktów, jakimi są ogniwa słoneczne. Dodatkowo, firma oferuje wsparcie w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycję, pomaga w tym, żeby fotoogniwa były fachowo zainstalowane i zapewnia indywidualne podejście do klienta. W zakresie obsługi są firmy, duże korporacje, instytucje, użytkownicy prywatni oraz każdy, kto chce aby ogniwa fotowoltaiczne pomogły w obniżeniu kosztów ogrzewania wybranego miejsca.

  Data dodania: 17 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wodmet technika grzewcza, wyposażenie łazienek

  Wodmet technika grzewcza, wyposażenie łazienek »

  Jesteśmy dystrybutorem polskich kabin łazienkowych Radaway. Roca przyznała nam status SALONU SPRZEDAŻY GOLD. Jesteśmy dystrybutorem polskich grzejników marki Instal Projekt i Luxrad. W naszej bogatej ofercie mamy produkty z działu hydraulicznego, grzewczego i wyposażenia łazienek renomowanych producentów. Aktualnie szczególnie polecamy: grzejniki, kabiny prysznicowe, kotły, łazienki, wyposażenie łazienek

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje

Instalacje - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki