Praca Podkategoria: Praca

 • Praca za granica

  Praca za granica »

  Jesteś bez zatrudnienia? Poszukujesz roboty? Prezentujemy serwis poświęcony w całości problematyce którą jest praca - praca.owi.pl. W naszym portalu z ogłoszeniami pracę odnajdzie każda osoba zainteresowana, mniejsza z tym czy poszukujesz roboty jako pedagog czy poszukujesz pracy jako lekarz a być może pracy jako rachunkowa, nasz serwis skupia wokół siebie zbiorowość wszystkich osób szukających roboty, a także wszystkie osoby oferujące pracę, dzięki czemu szukanie roboty jest dużo prostsze. Dzięki niesłychanie prostej budowie naszego serwisu pracy, jego obsługiwanie nie sprawi problemu nawet najogromniejszym laikom. W naszym portalu możesz dodać ogłoszenia praca warszawa, czy praca wrocław a nawet praca Rzeszów, dzięki temu dotrzesz do osób ze swojego rejonu zamieszkania.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pflege aus polen

  Pflege aus polen »

  Kto ma możliwość odnaleźć robotę w Niemczech

   
  Pomiędzy państw w większości sytuacji wybieranych przez naszych rodaków jako cel zarobkowej emigracji od bardzo dawna znajdują się Niemcy. Kraj sąsiadujący z nami na Odrze na pewno przyjmie jeszcze więcej Obywateli Polski na robota, jak nazywają altenpflege w tej chwili, kiedy jego rynek pracy oficjalnie otworzył się dla robotników z naszego kraju - nie są już wymagane żadne pozwolenia na pracę. Przy tej okazji warto zatem napisać kilka słów o tym, kto ma możliwość liczyć na stanowisko w kraju naszych zachodnich sąsiadów.
  Przeglądając oferty pracy Niemcy możemy dojść do wniosku, że zwłaszcza poszukiwani są przede wszystkim robotnicy takich zawodów, jak ślusarz, spawacz, budowlaniec czy pflege polnische - te osoby bez większych problemów znajdą pracę w Niemczech. Tożsamo, jak w innych państwach, o robota spokojni mogą być także inżynierzy, informatycy, hydraulicy czy też operatorzy wózków widłowych. Kilka ogłoszeń tyczy się też pracy opiekuni lub niani. Od wszystkich tych osób wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - jest to pewne zauważając na to, że w spersonalizowanej pracy jako Polnische Pflegedienst porozumiewać się będą musieli nie tylko ze współpracownikami, ale też innymi ludźmi.
  Osoby, które pomimo tego, że nie władają dobrym niemieckim, chciałyby zarabiać w kraju nad Odrą, mogą poszukać zajęcia w takich branżach, jak rolnictwo, czy sadownictwo, gdzie czeka na nie wiele racy przy zbiorach owoców, warzyw i kwiatów, a również zakładach, które zajmują się ich przetwórstwem - jest to ciężka, fizyczna zatrudnienie, jednakże zarobki - w porównaniu z polskimi - są bardzo wysokie.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suche Mitarbeiter

  Suche Mitarbeiter »

  Od czasu otwarcia granic przez Niemców wielu Polaków wylatuje do nich w szukaniu etatu. Istnieje w tamtych kraju bowiem większa płaca i więcej ofert niż w naszym kraju. My zaś jesteśmy firmą specjalizującą się w znajdywaniu miejsc pracy dla naszych rodaków w Niemczech. Mieścimy się we Wrocławiu, w dogodnym położeniu. Mamy do zaoferowania Państwu krocie ofert pracy jako monter, szpachlarz, a nawet hydraulik. Więcej zobaczysz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW Praca dla opiekunek w Niemczech

  WORKNOW Praca dla opiekunek w Niemczech »

  Zajmujemy się całościowo organizacją pracy w Niemczech dla osób chcących pracować jako opiekun/opiekunka osób wymagających opieki. Propozycje pracy adresujemy do osób z całej Polski, które interesują się legalnym zatrudnieniem w Niemczech.
  Od osób szukających pracy w opiece oczekujemy znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie), znajomości zagadnień opieki nad osobami starszymi, jak również stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w opiece. Mile widziane jest również posiadanie prawa jazdy, rekomendacji z innych miejsc pracy i potwierdzeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy: kontrakt - umowa zlecenie,
  podatek płacony w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  składki ubezpieczeniowe opłacane w ZUS-ie w Polsce - okres wliczany do emerytury,
  wypłata minimum 1200 Euro miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Szczegóły na naszej stronie internetowej, w siedzibie firmy lub telefonicznie. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki