Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

 • Nieruchomości świat Floryda

  Nieruchomości świat Floryda »

  Tutaj trochę zorientujesz się w zakupie nieruchomości na Florydzie. Powstałe 6 lat temu biuro nieruchomości IBERMAXX nieruchomości międzynarodowe, na początku roku 2012 otworzyło oddział na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tutaj dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg doskonałych ofert nieruchomości z najwyższej półki, oraz okazji z short sale i foreclosure. Przejrzyj stronę i zadzwoń do IBERMAXX Floryda, a wspólnie znajdziemy najlepszą opcję inwestycyjną dla Ciebie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ISO 22000

  ISO 22000 »

  ISO 22000 to system, który łączy wymagania zawarte w normach międzynarodowych i krajowych, dotyczących zarządzania bezpieczeństwem żywności.
  Budowa normy ISO 22000 oparta jest na tych samych zasadach co normy ISO 9001 i ISO 14001, dzięki czemu możliwe jest zintegrowanie wymagań wszystkich tych norm. Wdrożenie ISO 22000 wiąże się z wieloma korzyściami dla danej organizacji. Wdrożenie ISO 22000 zapewnia zgodność z międzynarodowymi wymaganiami oraz korzystniejszą organizację przedsiębiorstwa.Normę ISO 22000 mogą stosować zarówno rolnicy, przetwórcy żywności, firmy transportujące, hurtownie, punkty sprzedaży detalicznej, a także restauracje i bary.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Europie sprzedaż

  Nieruchomości w Europie sprzedaż »

  Jeżeli chcesz dobrze i bezpiecznie ulokować gotówkę to już od dawna wiadomo gdzie należy to robić. Polskie banki i lokaty nie każdego satysfakcjonują z otrzymywanych profitów. Może warto poszukać trochę dalej i rozejrzeć się za dobrą inwestycją w dom lub mieszkanie za granicą. Agencja sprzedaży ibermaxx, posiada tego typu produkty, które chętnie pokażemy Tobie i podpowiemy gdzie najlepiej ulokować pieniądze w takich niepewnych czasach jak obecny kryzys finansowy na świecie. Zapraszamy po doradztwo i consulting w sprawie nieruchomości w Europie.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teneryfa

  Teneryfa »

  Szukając tanich wycieczek na Wyspy Kanaryjskie, naszą uwagę powinna przykuć głównie propozycja, jaką stanowi Teneryfa last minute. Jest to urokliwa wyspa odpowiednia na wypoczynek zarówno dla singli, zakochanych par, jak również całych rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Posiadamy wspaniałe plaże, wodne szaleństwa i luksusowe hotele z basenami oferujące nam wszystkie luksusy i wygody, o jakich w każdej sytuacji marzyliśmy. W związku z tym trzeba koniecznie zdecydować się na takie rozwiązania, dzięki którym nie wydając zbyt wiele, będziemy mogli jednakże wybrać się na wspaniałe egzotyczne wakacje. Jeśli chodzi o Teneryfa last minute, to poza zakwaterowania w hotelu i plażowych atrakcji, posiadamy jeszcze do osobistej dyspozycji wycieczki do Parków Narodowych, parków rozrywki, a również na zwiedzanie najciekawszych zabytków wyspy. Dlatego warto się zdecydować na tak urozmaiconą wycieczkę, jaka dostarczy nam wielu niesamowitych wrażeń. Będzie to dla nas niezapomniany wyjazd, jaki naładuje wszystkich pozytywną energią.Dobrym pomysłem na wymarzone wakacje są oferty stylu Teneryfa last minute, gdyż w ten sposób nie wydajemy zbyt wiele kasy, a równocześnie zapewniamy sobie wiele atrakcji i wygód, na jakie na pewno zasługujemy po całorocznej pracy i zmęczeniu, jakie nas ogarnia. Wystarczy wejść na stronę internetową WWW biura podróży, żeby zapoznać się z takimi propozycjami. Dobrym wyjściem jest w tej chwili Teneryfa hotele, gdyż jest to niebywale urokliwe miejsce, w którym czeka na nas kilka niesamowitych przygód. Przede wszystkim mamy piaszczystą plażę i brzeg oceanu, co zachęca wspaniałymi widokami.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny

  Audyt energetyczny »

  EKOPRODET to firma z Poznania, która z pełnym profesjonalizmem trudni się poradnictwem energetycznym. W ramach wspomagania efektywności energetycznej swych Kontrahentów, fachowcy z EKOPRODET oferują różnego rodzaju prace. Najważniejszą specjalizacją firmy z Poznania są audyty energetyczne. Prócz tworzenia powyższej dokumentacji, poznańskie przedsiębiorstwo realizuje także, w zależności od życzeń Kontrahenta, inne typy audytów. Składają się na nie na przykład audyt elektryczny czy też audyt remontowy. Propozycja EKOPRODET przedstawia też wystawianie świadectw energetycznych oraz białych certyfikatów – dokumentów wymaganych w wielu dziedzinach. Wspieranie skutecznej energetyki swych Kontrahentów, profesjonaliści z poznańskiego przedsiębiorstwa przeprowadzają także poprzez opracowywanie wysokiej jakości jak też super nowoczesnych węzłów cieplnych bądź też klimatyzacji.Białe certyfikaty
  Biały certyfikat

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna

  Obsługa prawna »

  Jako bardzo poważna kancelaria prawna chcemy poinformować wszystkich naszych potencjalnych klientów o tym, że uruchomiliśmy nową usługę, którą są porady prawne online. Można je u nas pozyskać łącząc się z naszymi prawnikami w czasie wideokonferencji internetowych. Odwiedź więc naszą stronę i poznaj szczegóły naszej oferty - być może zdecydujesz się na jej jej wykorzystanie.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Kołobrzegu

  Mieszkania w Kołobrzegu »

  Zapraszam do obejrzenia serwisu biura pośrednictwa CERTUS i zapoznania się szeroką ofertą nieruchomości w pasie nadmorskim na sprzedaż i wynajem. Jeżeli chcesz zakupić mieszkanie warto przemyśleć czy ma to być mieszkanie nowe czy też używane. Polecamy bogatą bazę lokali z oferty deweloperskiej w Kołobrzegu i okolicy.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znalezienie pracy z agencją pracy

  Znalezienie pracy z agencją pracy »

  Jeżeli komuś zależy na szybkim znalezieniu pracy, powinien zdecydować się na usługi, które świadczy agencja pracy tymczasowej. W ten sposób może pozyskać zatrudnienie w legalnej firmie, której właścicielem jest wypłacalny pracodawca. Tylko agencja pośrednictwa pracy ma tak dużo kontaktów, dzięki którym znalezienie pracy odbywa się w tak błyskawicznym tempie. Dobra agencja zatrudnienia nie jest droga, a wyróżnia się skutecznością. Warto zainteresować się jej ofertą i zapoznać się ze szczegółami współpracy.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm oraz doradztwo i konsulting na najwyższym, europejskim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia personalne, marketingowe i BHP. Świadczymy pomoc 24h, oferujemy filmy instruktażowe oraz niezbędne materiały dydaktyczne, stosujemy tylko skuteczne, sprawdzone metody nauki. Sprawdź naszą ofertę, wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki